عصای دست نکونام در لیگ برتر چه کسی خواهد بود؟

2 ماه پیش

 عصای دست نکونام در لیگ برتر چه کسی خواهد بود؟ ایوب والی پس از دو دیدار غیبت، به ترکیب اصلی تیمش بازگشت و فولاد موفق به پیروزی در این دیدار شد.

تیم فوتبال فولاد خوزستان موفق شد پس از چهار دیدار ناکامی، در ورزشگاه خانگی خود بر شهر خودرو پیروز شود، این سومین دیدار شاگردان نکونام در دور برگشت بود.

در این دو دیدار(صنعت نفت و سپاهان) ایوب والی به دلیل مصدومیت و سرماخوردگی از ترکیب تیمش دور بود و پس از مدتی غیبت در دیدار با شهر خودرو به ترکیب بازگشت. والی که در قلب خط دفاع به همراه موسی کولیبالی حضور داشت، توانست با کمک دیگر عناصر دفاعی و البته یک سوپر سیو از شهاب گردان یک کلین شیت دیگر به کارنامه فولاد اضافه کند.

قرمزپوشان اهوازی باید روز جمعه هفته آتی برابر پیکان در تهران قرار بگیرند و سپس در دو دیدار خانگی میزبان شاهین بوشهر و ماشین‌سازی تبریز باشند.

عصای دست نکونام در لیگ برتر چه کسی خواهد بود؟ آنها در آبادان برابر صنعت نفت یک نمایش جذاب و دیدنی داشتند که در پایان دو تیم به تساوی دو بر دو رضایت دادند، آنها سپس دیدارشان برابر استقلال لغو شد و پس از آن به مصاف سپاهان در اصفهان رفتند که گل زودهنگام باعث شد کمی کار برای تیم فولاد سخت شود اما با این حال هم آنها می‌توانستند با امتیاز به اهواز بازگردند که اینگونه نشد.

 


در این دو دیدار(صنعت نفت و سپاهان) ایوب والی به دلیل مصدومیت و سرماخوردگی از ترکیب تیمش دور بود و پس از مدتی غیبت در دیدار با شهر خودرو به ترکیب بازگشت. والی که در قلب خط دفاع به همراه موسی کولیبالی حضور داشت، توانست با کمک دیگر عناصر دفاعی و البته یک سوپر سیو از شهاب گردان یک کلین شیت دیگر به کارنامه فولاد اضافه کند.

قرمزپوشان اهوازی باید روز جمعه هفته آتی برابر پیکان در تهران قرار بگیرند و سپس در دو دیدار خانگی میزبان شاهین بوشهر و ماشین‌سازی تبریز باشند.

 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب فریبا شتابی

بدون دیدگاه