ما که هستیم

7 سال پیش

دلتاکالا، تعامل آمیخته با آگاهی

خرید لوازم خانگی به خصوص برای بانوان می تواند یک تجربه ی بسیار لذت بخش باشد؛ اما به دلیل وجود برند های لوازم خانگی مانند سامسونگ، ال جی، پارس خزر، امرسان، بوش، دوو، مولینکس و …، امکانات، همچنین قیمت ها و مدل های بسیار متفاوت، انتخاب مورد مناسب دشوار گشته و خریدار لوازم خانگی را سردرگم می سازد. اما یک خریدار هوشیار می تواند با صرف کمی صرف وقت در اینترنت و مراجعه به سایت های مرتبط و فروشگاه های لوازم خانگی، سطح آگاهی خود را بالا ببرد. به این ترتیب می توان انتخاب آگاهانه را با لذت خرید همراه ساخت.

در اینجا نیاز به مرجعی معتبر برای کسب این اطلاعات خودنمایی می کند. فروشگاه لوازم خانگی دلتاکالا می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای رفع این نیاز باشد. مجموعه ای متشکل از فروشگاه لوازم خانگی آنلاین، وبلاگ با هدف تعامل و اطلاع رسانی و بخش رسانه ی دلتاکالا برای ارائه ی اطلاعات اصلی و فنی تولید کننده. اهداف این مجموعه به طور خلاصه عبارتند از : ارائه ی اطلاعات دقیق و به روز و قابل اعتماد، رفع مشکل مصرف کننده، افزایش فروش برندهای داخلی، تلاش در راستای توسعه ی صادرات کالای تولید داخل ایران در عرصه لوازم خانگی می باشد.

در ایران شاخص اعتماد به تجارت الکترونیک، به خصوص در زمینه ی لوازم خانگی جایگاه پایینی دارد؛ این احساس را می توان با ارائه ی مداوم اطلاعات درست و به روز بهبود بخشید. فروشگاه لوازم خانگی دلتاکالا قبل از این که وبسایتی برای فروش باشد مرجعی برای ارائه ی اطلاعات به عنوان رسانه است. مهم ترین وظیفه ی یک رسانه، اطلاع رسانی به صورت کامل، مداوم و به صورت به روز است. فروشگاه لوازم خانگی دلتاکالا با هدف دسترسی راحت تر محصولات خود را در سه زیر مجموعه لوازم خانگی، شستشو و نظافت و لوازم آشپزخانه دسته بندی کرده است که هر یک نیز شامل زیر بخش های مخصوص به خود هست.

ما در این اثر تلاش داریم تا به بررسی نیازهای مصرف کننده ی لوازم خانگی پرداخته و برای آن راه حل هایی پیدا کنیم. فروشگاه لوازم خانگی “دلتاکالا” وبسایتی است که در آن می توان اطلاعات کافی در مورد هرگونه لوازم خانگی مورد نظر را به صورت به روز به دست آورد. این وبسایت قبل از اینکه یک ویترین فروش باشد یک رسانه است. نکته ی جالبی که در این چندساله در بین مصرف کنندگان رخ داده این است که بسیاری از افراد حتی اگر به خرید اینترنتی اعتقادی نداشته باشند قبل از سرزدن به بازار، سری به اینترنت می زنند، مدل های مختلف را بررسی کرده و نظرات دیگر افراد را مطالعه می کنند. وبسایت دلتاکالا تلاش کرده تا برای راحتی مخاطب تمام این ها را در یک جا جمع کند.

این وبسایت تلاش دارد در آینده ی نزدیک تاثیر مستقیمی بر بازار لوازم خانگی داشته باشد. باتوجه به این که معیارهای مختلفی برای خرید لوازم خانگی وجود دارد، فروشگاه آنلاین دلتاکالا سعی دارد در مورد تمام این معیارها به مخاطب توصیه ای داشته و در تصمیم گیری به وی کمک کند.