اصطلاح Vario Speed Plus درماشین ظرفشویی به چه معناست ؟ | وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

اصطلاح Vario Speed Plus درماشین ظرفشویی به چه معناست ؟ تکنولوژی ماشین‌های ظرفشویی برای نخستین بار توسط شرکت بوش وارد بازار لوازم خانگی شد و پس از آن شرکت‌های دیگر ماشین ظرفشویی با برند خود را تولید و عرضه کردند. یک ماشین ظرفشویی دارای برنامه‌های مختلف شستشو است که تعدادی برنامه اصلی و تعدادی برنامه‌ی ویژه را شامل می‌شود. شرکت بوش با توجه به نیاز مصرف کنندگانش چند برنامه منحصر به فرد را در ماشین‌های ظرفشویی خود جای داده است یکی از این برنامه‌ها، برنامه‌ای به نام Vario Speed Plus است.

نحوه عملکرد Vario Speed Plus

اصطلاح Vario Speed Plus درماشین ظرفشویی به چه معناست؟ هر یک از برنامه‌های اصلی و ویژه ماشین ظرفشویی زمان مشخصی را به خود اختصاص می‌دهند که به طور میانگین حدودا ۲ الی ۳ ساعت، زمان برای شستشوی ظروف داخل ماشین نیاز است. گاهی این نیاز احساس می‌شود که ظروف داخل ماشین ظرفشویی در مدت زمان کوتاه‌تری شسته شوند، به خصوص در مهمانی‌ها که ظروف زیادی جمع می‌شود، این مورد شدیدا احساس خواهد شد. شرکت بوش در بین برنامه‌های ویژه ماشین‌های ظرفشویی خود، برنامه Vario Speed Plus را گنجانده است تا با انتخاب این برنامه زمان شستشو را بتوان کاهش داد. برنامه Vario Speed Plus می‌تواند تا ۵۰٪ زمان شستشوی ظروف را کاهش دهد. با انتخاب برنامه اصلی شستشو و پس از آن زدن دکمه Vario Speed Plus شستشوی ظروف داخل ماشین با همان کیفیت اما در زمانی کوتاه‌تر انجام خواهد شد.

 

نتیجه گیری:

اصطلاح Vario Speed Plus درماشین ظرفشویی به چه معناست اگر از شستن ظروف خود با دست و آسیب مواد شوینده شیمیایی خسته شده‌اید با خرید ماشین ظرفشویی مشکل شما برطرف خواهد شد و از شستن ظروف رهایی خواهید یافت. در بین ماشین‌های ظرفشویی در برندهای مختلف و کیفیت‌های متفاوت به شما ظرفشویی‌های بوش را پیشنهاد می‌کنیم که در نوع خود بهترین هستند. ماشین‌های ظرفشویی بوش با طراحی خاص و برنامه‌های شستشوی متفاوت، کار شستن ظرف‌ها را برای مصرف کنندگان خود بسیار آسان نموده است. بر طبق این مقاله، اگر زمان شستن ظروف با ماشین ظرفشویی برای شما حائز اهمیت است و می‌خواهید در مهمانی‌ها در مدت زمان کوتاه‌تری ظروف تمیز را در دسترس داشته باشید حتما به ویژگی Vario Speed Plus در برنامه‌های ماشین ظرفشویی که قصد خرید آن را دارید توجه فرمایید.

 

برای خرید ماشین ظرفشویی با این قابلیت اینجا کلیک کنید 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه