اصطلاح I-DOS در ماشین لباسشویی به چه معناست ؟ | وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

اصطلاح I-DOS در ماشین لباسشویی به چه معناست ؟ | وبلاگ دلتاکالا ؟ ماشین لباسشویی دستگاهی است که برای راه‌اندازی به ۳ پیش نیاز مهم و اساسی احتیاج دارد.

این پیش‌ نیاز‌ها عبارتند از: آب / برق / مواد شوینده

در ۱۰ سال اخیر پرمصرف‌ترین محصول در میان لوازم خانگی برقی، لباسشویی شناخته شده است و شرکت‌های مختلف برای جذب مشتری و فروش بالا در صدد این می‌باشند که با تکنولوژی روز دنیا از اتلاف انرژی این دستگاه جلوگیری نمایند.

 

کاصطلاح I-DOS در ماشین لباسشویی به چه معناست ؟ | وبلاگ دلتاکالا مپانی بوش برای مصرف بهینه مواد شوینده سیستمی به نام I-DOS طراحی نموده است. I-DOS (آیدُز) کوتاه شده‌ی عبارت (Intelligent Automatic Dosing System) است که به معنی سیستم خودکار تقسیم کننده هوشمند است. این سیستم مواد شوینده موجود در دستگاه را طوری تقسیم می‌کند که پس از پر کردن مخزن لباسشویی نیازی به شارژ مجدد تا ۲۰ سیکل شستشوی بعدی نمی‌باشد. با استفاده از لباسشویی‌های بوش که دارای این قابلیت می‌باشند می‌توانید از مصرف سالیانه ۱۱ لیتر مواد شوینده و حجمی معادل ۵۸ وان پر از آب صرفه‌جویی نمایید. در کشو تعبیه شده برای مواد شوینده ۲ جایگاه برای I-DOS (برای مایع شوینده و نرم کننده) و یک جایگاه برای پودر لباسشویی قرار داده شده است و بدین وسیله شما می‌توانید هم از پودر و هم از مایع شوینده برای شسشتشو البسه خود استفاده نمایید.

آیا می‌دانید که در ماشین‌های لباسشویی معمولی از هر ۱۰ با استفاده از مواد شوینده و یا نرم کننده، ۹ بار میزان مواد شوینده و یا نرم کننده بدرستی محاسبه نشده‌ است. که همین امر سالیانه موجب اتلاف حجم قابل ملاحظه‌ای از آب و یا ماده شوینده و نرم کننده می‌شود. با استفاده از این سیستم منحصربفرد و هوشمند سالیانه به میزان ۱۱ لیتر مایع در مصرف مواد شوینده و حجمی معادل ۵۸ وان حمام پر آب صرفه جویی نمایید. به این ترتیب با استفاده از تکنولوژی منحصربفرد I-DOS و با پر کردن مخزن مایع شوینده، دستگاه شما به طور هوشمند میزان مورد نیاز ماده شوینده و یا نرم کننده را اندازه‌گیری می‌نماید. با استفاده از این ویژگی حدودا تا ۲۰ شستشوی بعدی نیازی به افزودن شوینده نخواهد بود.

برای خرید ماشین لباسشویی با این قابلیت ویژه اینجا کلیک کنید 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه