اسپلیت دیواری | وبلاگ دلتاکالا

2 سال پیش

اسپلیت دیواری 

اسپلیت دیواری | وبلاگ دلتاکالا کولرگازی جدا از هم یا اسپلیت دیواری از دو تکه مجزای بیرونی و درونی تشکیل می‌شود. معمولا کندانسور و کمپرسور یک واحد و اپراتور به تنهایی واحد دیگر را تشکیل می‌دهد. واحد اپراتور به عنوان واحد درونی در داخل فضای مورد نظر و واحد بیرونی شامل کندانسور و کمپرسور در خارج ساختمان نصب می‌گردد. ارتباط بین واحد داخلی و خارجی توسط دو لوله مسی به عنوان لوله مکش و دهش برقرار می‌شود.

 چه نوع کولر گازی بخرید

راهنمای خرید کولر گازی : در مرحله ی اول با انواع کولر گازی اشنا شوید تا بتوانید راحت تر انتخاب کنید که چه نوع کولر گازی برای محل مورد نظر شما مناسب می باشد.

 کولر گازی اسپیلت :

کولر گازی اسپلیت به دو قسمت تقسیم می‌شود، یک قسمت برای داخل اتاق و دیگری خارج از آن که موتور یا کمپرسور آن است تا بتوانید در محیطی دورتر از محل نصب پنل با حداقل صدا به‌ کارگیری شود البته این نوع از کولر فضای بیشتری را نسبت به کولر گازی های پنجره ای و قابل حمل در بیرون از محیط به خود اختصاص می‌دهد با این حال اگر به فضای درون اتاق اهمیت بیشتری می‌دهید کولر قابل حمل بدترین

 انتخاب هست زیرا فضای زیادی از زمین کنار پنجره را اشغال می‌کند

همانطور که از نام اسپلیت دیواری پیداست، اسپلیت دیواری | وبلاگ دلتاکالا این اسپلیت‌ها بر روی یک ضلع دیوار سوار می‌شوند و دیگر نیازی به قرارگیری بر روی قاب پنجره نیست. برای جلوه هرچه بیشتر پنل جلویی، آن‌ها را با زیبایی ظاهری خاصی تولید می‌کنند. به صورت تک پنل و یا چند پنل تولید می‌شوند.

کولرگازی جدا از هم یا اسلیت دیواری از دو تکه مجزای بیرونی و درونی تشکلی می‌شود. معمولا کندانسور و کمپرسور یک واحد و اپراتور به تنهایی واحد دیگر را تشکیل می‌دهد.

واحد اپراتور به عنوان واحد درونی در داخل فضای مورد نظر و واحد بیرونی شامل کندانسور و کمپرسور در خارج ساختمان نصب می‌گردد. ارتباط بین واحد داخلی و خارجی توسط دو لوله مسی به عنوان لوله مکش و دهش برقرار می‌شود.

همانطور که از نام اسپلیت دیواری پیداست، این اسپلیت‌ها بر روی یک ضلع دیوار سوار می‌شوند و دیگر نیازی به قرارگیری بر روی قاب پنجره نیست. برای جلوه هرچه بیشتر پنل جلویی، آن‌ها را با زیبایی ظاهری خاصی تولید می‌کنند.
اسپلیت دیواری به صورت تک پنل و یا چند پنل تولید می‌شوند.

 

 

 

برای خرید اسپلیت دیواری و دیدن انواع آن اینجا کلیک کنید 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه