4شنبه عصر جلسه اضطراری بارتومئو- آبیدال؛

5 ماه پیش

 4شنبه عصر جلسه اضطراری بارتومئو- آبیدال؛  به گزارش رادیوی کاتالان RAC-1 یوسپ ماریو بارتومئو بعد از ایجاد بحران در بارسلونا بین اریک آبیدال و لیونل مسی سفر خود به بروکسل را نیمه‌کاره رها کرده و به بارسلونا بازخواهد گشت.

رادیوی کاتالان RAC-1 در بارسلونا اعلام کرد یوسپ ماریو بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا که در سفری به بلژیک در بروکسل به سر می‌برد بعد از ایجاد یک بحران در باشگاه متعاقب صحبتهای اریک آبیدال و پاسخ لیونل مسی به او، سفر خود را نیمه‌کاره رها کرده و به شهر بارسلونا بازخواهد گشت.

 4شنبه عصر جلسه اضطراری بارتومئو- آبیدال؛ بر اساس این گزارش بارتومئو به محض رسیدن به شهر بارسلونا قصد دارد با اریک آبیدال در این باره صحبت کند. این جلسه که قرار است بعد از ظهر امروز چهارشنبه بین این دو برگزار شود درباره مصاحبه جنجالی اریک آبیدال با روزنامه کاتالان اسپرت خواهد بود.

آبیدال در این مصاحبه مدعی شده بود که برخی از بازیکنان بارسا در دوران سرمری سابق این تیم ارنستو والورده به اندازه کافی تمرین نمی‌کردند، ادعایی که با واکنش تند لیونل مسی کاپیتان بارسا همراه شد. برخی رسانه‌های اسپانیایی می‌گویند نتیجه جلسه امروز بعد از ظهر بارتومئو و آبیدال احتمالا اخراج آبیدال خواهد بود.

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه