تراکتور فرصتی دارد برای سبقت از مدعیان

5 ماه پیش

تراکتور فرصتی دارد برای سبقت از مدعیان باشگاه فوتبال تراکتور که در میان هواداران خود به نام تیراختور و تراکتور آذربایجان شناخته می‌شود یک باشگاه فوتبال در شهر تبریز، ایران است. این تیم در سال ۱۳۴۹ با پشتیبانی کارخانهٔ تراکتورسازی در شهر تبریز بنیان‌گذاری شد و از سال ۱۳۸۸ تا اردیبهشت سال ۱۳۹۷ در مالکیت سپاه عاشورا بود این باشگاه در خرداد ۱۳۹۷ و در یک مزایده، به محمدرضا زنوزی مطلق واگذار شد

در هفته تقابل پرسپولیس، سپاهان، استقلال و شهرخودرو با تیم های قدرتمند، تراکتور با سایپا دیدار خواهد کرد.


 تراکتور فرصتی دارد برای سبقت از مدعیان هفته بیستم لیگ برتر در حالی برگزار می‌شود که دیدار تیم های آسیایی، با تاخیر چند روزه به انجام خواهد رسید. اما تیم تراکتور که از قافله آسیایی ها جا مانده، روز 20 بهمن به مصاف سایپا خواهد رفت و فرصت ویژه ای برای سبقت از سپاهان و ایجاد اختلاف با استقلال و شهرخودرو دارد. تراکتوری که در صورت برد مقابل گل گهر با سپاهان هم امتیاز می‌شد، حالا برابر تیم جوان ابراهیم صادقی قرار خواهد گرفت که در لیگ نوزدهم عملکرد خوبی نداشته است.

نکته مهم برای تراکتوری ها این است که در هفته جاری پرسپولیس با سپاهان بازی می کند که در هر صورت، نتیجه به نفع تراکتور خواهد بود. استقلال نیز دیدار سختی مقابل ذوب آهن خواهد داشت و تقابل شهرخودرو با نفت مسجدسلیمان هم دیدار آسانی برای نماینده مشهد نخواهد بود.

حالا باید دید شاگردان ساکت الهامی که بهترین تیم لیگ نوزدهم در خانه هستند، آیا می‌توانند از این فرصت بهره ببرند و در خانه سایپا را شکست دهند یا نه.

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب فریبا شتابی

بدون دیدگاه