اصطلاح steam refresh در ماشین لباسشویی به چه معناست؟ | وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

اصطلاح steam refresh در ماشین لباسشویی به چه معناست؟ نخستین سود یک ماشین لباسشویی با قابلیت بخارشوی از بین بردن لکه‌‌های بسیار سخت است. این فن‌آوری می‌‌تواند آب را تا ۲۱۲ درجه سانتی‌گراد گرم کرده و بخار آب در محفظه منتشر کند. بخار به فیبرهای غذایی که معمولا به سختی از روی لباس پاک می‌شوند نفوذ کرده و کمک می‌کند که با مصرف مقدار کمتری مواد شوینده، اثر لکه‌بری بیشتری داشته باشد. در عین حال این فن‌آوری با وجود شستشوی قوی‌تر، کمترین اصطلاح steam refresh در ماشین لباسشویی به چه معناست؟ صدمه‌ای به بافت تار و پود لباس نمی‌زند. ماشین لباسشویی بخارشوی ال‌جی اولین لباسشویی در جهان است که توانسته با به کارگیری سیستم بخار در فرآیند شستشو، کیفیت شستشو را به حد کمال برساند. با این تکنولوژی مطمین خواهید بود که باکتری‌ها و ذرات آلرژی‌زا به طور کامل از بین می‌روند و در عین حال، به اتو کردن لباس‌ها کمک شایانی می‌کند.

تاریخچه ماشین لباسشویی

نخستین نوع ماشین لباسشویی در سال ۱۷۹۷ اختراع شد و آن تخته شستشو بود، اما در سال ۱۸۷۴ ویلیام بلک استون، بازرگان و تولیدکننده ذرت اهل ایندیانا، برای همسرش یک هدیه تولد ساخت که ماشینی بود که کثیفی ها را از روی لباس ها می شست و پاک می کرد. این دستگاه شامل یک تغار چوبی بود که در آن یک تکه چوب تخت با شش میخ چوبی کوچک بود و یک دسته داشت که آن ها را جلو و عقب می برد. در سال ۱۹۰۰ میخ های فلزی جایگزین میخ های چوبی شدند. در ۱۹۰۶ موتور الکتریکی برای نخستین بار در این وسیله به کار گرفته شد. در ۱۹۰۷ نخستین دستگاه می تگ ساخته شد که دسته چرخنده و زیر آن چرخ لنگر داشت. در ۱۹۲۲ شرکت می تگ سیستمی عرضه کرد که، به جای کشیدن لباس ها در آب، آن ها را با فشار آب و هم زدن تمیز می کرد.

از میان تمام روش هایی که در آن زمان برای طراحی ماشین لباسشویی پیشنهاد شد تنها دو سیستم امروزه باقی مانده است. یکی همان روش فشار آب که هنوز هم مهم ترین سیستم است و دیگری سیستم استوانه ای که لباس ها را درون یک استوانه چرخان می شوید. از اوایل دهه ۱۹۳۰ یکی از شاخه های جانبی شرکت هوایی بندیکس شروع به کار روی یکی از مهم ترین پیشرفت های ماشین لباسشویی کرد. وسیله ای که جان دبلیو چامبرلین اختراع کرد در یک زمان لباس ها را می شست، آب می کشید و آب اضافی آن را خارج می کرد. معرفی نخستین ماشین لباسشویی خودکار در ۱۹۴۷ گام مهم دیگری در این زمینه بود. شرکت ۱۹۰۰، که نیای شرکت ویرل پول به شمار می رود، نخستین شرکتی بود که موفق به این کار شد. در ۱۹۵۳ ماشین لباسشویی به یکی از وسایل ضروری خانه مبدل شد و از آن به بعد همچنان این وسیله در حال تکمیل است و دکمه هایی برای انواع پارچه های خاص و جدید به آن ها اضافه می شود.

 

مزایای بخارشوی ال‌جی:
– ضد چروک (Steam Refresh)
– از بین بردن باکتری‌های آلرژی‌زا

با این برنامه (steam Refresh) می‌توانید لباس‌ها را در عرض ۲۰ دقیقه نو کرده، چروک‌ها بدون اتو کشیدن ناپدید شده و بوی عرق از لباسی که تنها شاید یک بار پوشیده شده و نیاز به شستن ندارد، رفع شود. بنابراین می‌توانید وقت کم‌تری را صرف شستن لباس‌ها کنید و در عوض به کارهای مورد علاقه خود بپردازید.

 

 

برای خرید ماشین لباسشویی با قابلیت های ویژه با ما تماس بگیرید 

 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه