خدمات پس از فروش پیلوت

3 سال پیش

خدمات پس از فروش پیلوت

راهنمای استفاده از خدمات پس از فروش اجاق گاز

خدمات پس از فروش پیلوت درصورتی‌که اجاق گاز پیلوت شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی پیلوت در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با تعمیرات مرکزی پیلوت از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش پیلوت بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر تهران یا تعمیرگاه مرکزی اجاقگاز تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین را ه را برای تعمیر یا سرویس اجاق گاز پیلوت خود به دست آورید

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز پیلوت

نکته هایی مهم در باره اجاق گاز

سینی زیر شعله های خوراکپزی را تمیز نگه دارید؛ زیرا سینی تمیز حرارت را به سمت ظرف منعکس می‌کند . سینی کثیف و سیاه؛ گرمای زیادی را جذب می‌کند.

در فر اجاق گاز را برای دیدن پخت غذا زیاد باز نکنید؛ زیرا هر بار که در را باز می‌کنید؛ مقدار قابل توجهی گرما از آن خارج می‌شود و مدت زمان پختن طولانی می‌شود.

متناسب بودن سطح ظرف با سطح شعله ای که استفاده می‌کنید ؛ اثر قابل ملاحظه ای در کاهش مصرف انرژی دارد. مثلاً قرار دادن یک قابلمه کوچک روی یک شعله بزرگ بیش از ۵۰ درصد گرمای تولیدی شعله را به هدر می‌دهد.

 

نمایندگی تعمیر اجاق گاز پیلوت

نکاتی در مورد اجاق برقی

خدمات پس از فروش پیلوت در کشور ما گاز طبیعی به میزان فراوان وجود دارد؛ تمام تلاشها معطوف آن بوده است که لوله کشی گاز تا حد امکان مصرف شوفاژ و آشپزخانه را تأمین کند. بنابراین با وجود گاز نباید از اجاق برقی استفاده کرد در سایر مناطق نیز در صورت امکان بهتر است که از اجاق گازهای کپسولی و یا مایکروویو استفاده شود که هزینه و مصرف بسیار کمتری دارند.

با این همه در صورت استفاده از اجاق برقی به نکات زیر توجه کنید. نکات ضروری – تا حد امکان سعی کنید از مایکروویو به جای اجاق برقی استفاده کنید. این اجاقها با استفاده از ریزموجها؛ امواج یا بسامد بالای رادیویی را منتشر می نمایند. این امواج از سطح مواد غذایی نفوذ می کنند و مولکولهای آب داخل آن را به حرکت در می آورند. مصرف انرژی و زمان پخت کاهش می یابد از آنجا که گرمای کمتری در آشپزخانه تولید می شود در هزینه تهویه تابستان نیز صرفه جویی می شود.

 

جهت دریافت نام نماینده و خدمات هر شهرستان لطفا کد شهر خود را به ۳۰۰۰۴۸۴۲۴۲۴۲ پیامک کنید.

 

شماره تماس تلفن های دفتر مرکزی خدمات پس از فروش۶۶۷۵۶۶۵۰

لطفا برای اطلاع از لیست قیمت ها بر روی عکس ذیل کلیک کنید 

 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه