خدمات پس از فروش ایساتیس در سراسر کشور 

3 سال پیش

خدمات پس از فروش ایساتیس در سراسر کشور 

گروه صنعتی ایساتیس اگرچه فروش را به‌عنوان هدف اصلی در صدر جدول فعالیت‌های خود قرار داده است اما عرضه به بازار را امری پایان‌یافته تلقی نمی‌کند و به این موضوع واقف است که همراهی با مشتری و مراقبت از جایگاه شرکت و کیفیت محصولات راز ماندگاری و رضایت‌مندی مداوم مصرف‌کنندگان خواهد بود.ما در این مقاله خدمات پس از فروش ایساتیس را برای شما معرفی میکنیم . در این مقاله خدمات پس از فروش ایساتیس را معرفی میکنیم ..

 

 

خدمات پس از فروش ایساتیس در سراسر کشور درنتیجه با راه‌اندازی شبکه فعال و گسترده خدمات پس از فروش ایساتیس در تمامی شهرها و شهرستان‌ها، محصولات را پشتیبانی می‌کند. در همین راستا رویکرد استراتژیک مجموعه به‌گونه‌ای است که همواره دوام و بقای شرکت را در حفظ رضایت مشتری از طریق خدمات پس از فروش مناسب می‌داند لذا اقدام به ایجاد شبکه گسترده خدمات پس از فروش ایساتیس در سراسر ایران از ضروری‌ترین اقداماتی بود که در دستور کار قرار گرفت و تاکنون بیش از ۲۵۰۰ نفر تکنسین را زیر نظر متخصصان ایرانی و ایتالیایی آموزش داده است.

 خدمات پس از فروش ایساتیس

گروه صنعتی ایساتیس با هدف انتقال جدیدترین تکنولوژی روز ایتالیا و در راستای تعهد به پیشرفت صنعت ملی در حوزه ی محصولات گرمایشی، حرکت به سوی تولید این محصولات را آغاز کرد. این شرکت در فرصت کوتاهی موفق شد به همت جمعی از جوانان کوشا و متخصص ایرانی محصول پکیج دیواری و رادیاتور شوفاژ را با کیفیتی کاملاً متفاوت، وارد چرخه تولیدات صنعتی داخلی نماید و این آغاز مسیری بود که گروه صنعتی ایساتیس در آن گام نهاد و رفته رفته توانست به مقصد ارزشمند و هدف والای خود نزدیکتر شود. لیکن با پاسداشت فرهنگ و عناوین ایرانی نام ایساتیس را برگزید، که عنوانی است تاریخی و باستانی از شهر یزد. این نام به منظور نکوداشت سرزمینی که خاستگاه تفکر و راه اندازی این گروه صنعتی بوده است،انتخاب گردید. 

در صورتیکه این محتوا برای شما مفید بود برای ما نظرات خود را ثبت نمائید . 

لوازم خانگی را هوشمندانه انتخاب نمائید …

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه