معرفی برند مجیک|وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

درباره برند مجیک:

معرفی برند مجیک|وبلاگ دلتاکالا شرکت سهند الکترونیک کیش افتخار دارد به‌عنوان نماینده انحصاری شرکت مجیک در ایران محصولات آن شرکت را که از کیفیت خاصی برخوردار بوده و یکی از پرافتخارترین شرکت‌های کشور کره جنوبی است را در ایران عرضه نماید. نکته قابل توجه درباره برند مجیک این است که در سال 2010 موفق به کسب تأییدیه فرآیند مواد زیان‌آور از سازمان IECQ گردید این تأییدیه شامل تمام محصولات الکترونیکی و تصفیه‌کننده‌های شرکت مجیک است

 

 

شرکت مجیک بارويکرد مشتري محور در راستاي تکريم مشتريان، رسيدگي به پيشنهادات و شکايات مشتريان محترم و در نهايت ايجاد مشتريان وفادار اقدام به ايجاد سيستم مديريت رضايت مشتري نموده است.

روش کار جهت رسيدگي به شکايت مشتريان و جلب رضايت آنان به شرح ذيل است:

 • 1طرح شکايت

  مشتري مي‌تواند شکايت خود را به صورت تلفني با شماره تلفن:77338001 -021 مطرح کند یا از طریق فرم ارسال پیشنهادات ، انتقادات و شکایات در پایین این صفحه و يا استفاده از پست الکترونيک واحد رسيدگي به شکايات به آدرس : service@magic.com شکايت خود را عنوان نمايد.

 • 2ثبت شکايت

  پس از اعلام شکايت توسط مشتري، شکايت در فرم ثبت اطلاعات و خواسته‌هاي شکايت کننده ، ثبت مي‌شود.سپس چگونگي نحوه شکايت به صورتمطلوب به مشتريان، کارکنان و ساير طرح‌هاي ذينفع از طريق مکانيزمهاي ارتباطي اعلام مي‌گردد.

 • 3اعلام وصول شکايت به شاکي

  بلافاصله پس از وصول شکايت به مشتري اعلام وصول مي‌گردد

 • 4ارزيابي و بررسي شکايت

  سپس شکايت توسط کميته ارزيابي بررسي مي‌شود . فرآيند رسيدگي به شکايت به گونه‌اي طرح ريزي شده که مشتريان عزيز اطمينان حاصل نمايند که:الف- با تمام شاکيان رفتاري برابر و بدور از هرگونه جانب داري اعمال مي‌شود و تا حد امکان هويت مشتري و شکايت کننده محفوظ مي‌ماند.ب- فرآيند رسيدگي به شکايات به گونه‌اي در سازمان طرح ريزي و اجرا مي‌گردد که تمامي شاکيان با استفاده از مکانيزم‌هاي متعدد ارتباطي به آن دسترسي داشته باشند. همچنين اگر افراد متفاوتي در زنجيره تامين در دامنه شکايت قرار داشته باشند براي ايشان يک نسخه از پاسخ شکايت ابلاغ و ارسال مي‌گردد.ج- فرآيند رسيدگي به شکايت به گونه‌اي در سازمان ، طرح ريزي و اجرا مي‌گردد که با همه افراد دخيل در شکايت به صورت منصفانه، عادلانه و برابر برخورد مي‌شود. همچنين ارزش‌هاي شکايات ، تفاوت و خواسته‌هاي اختصاصي آن‌ها مد نظر بوده و مورد توجه قرار مي‌گيرد.د- مهمترين مسئله اين است که شرکت رازدار شکايت کننده بوده و تمامي جوانب، جزئيات و مشخصات مربوط به شاکي محفوظ بوده و نتايج فقط در اختيار افراد ذيربط قرار مي‌گيرد.

 • 5اعلام تصميم اتخاذ شده به شاکي

  پس از بررسي شکايت نتيجه به شاکي اعلام شده و در صورت عدم رضايت شاکي تغييراتي در تصميم‌گيري ايجاد شده و تصميم جديد به اطلاع شکايت کننده مي‌رسد.

 • 6نظرسنجي در خصوص رضايت از رسيدگي به شکايتدر نهايت جهت سنجش رضايت مشتريان فرم مخصوص نظرسنجي پس از رسيدگي به شکايت توسط نماينده شركت از طريق برقراري ارتباط تلفني با شاكي تكميل مي گردد.
  بديهي است نظرات شما عزيزان ما را در بهبود اين روش ياري خواهد نمود.
 • اگر از مقاله درباره برند مجیک رضایت دارید برای ما دیدگاه بذارید 

فوری:

برای خرید لوازم خانگی مجیک لطفاً بر روی عکس زیری کلیک کنید

درباره برند مجیک

برای اطلاع از لیست قیمت‌های لوازم‌خانگی مجیک لطفاً بر روی تصویر زیر کلیک کنید

درباره برند مجیک

 

3.6 (71.67%) 12 votes
2
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

2 دیدگاه

 • ناشناس
  2 سال پیش

  لصفا کمی به سرویس دهی نمایندگی ها در شهر ستان نظا رت کنید خیلی ضعیف کار انجام میدن .حسینی هستم از ساری بلوار کشاورز .

 • علی
  2 سال پیش

  دقیقا میخوام بدونم که ساخت کجاست