درباره برند سپهر الکتریک Sepehr Electric|وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

درباره برند سپهر الکتریک

درباره برند سپهر الکتریک Sepehr Electric| وبلاگ دلتاکالا در این مقاله به درباره برند سپهر الکتریک Sepehr Electric|وبلاگ دلتاکالا میپردازیم ،شركت سپهر الکتریک درسال 1359 به‌منظور تولید انواع لوازم‌خانگی،کارخانه‌ای درشهرصنعتی البرز قزوین در زمینی به متراژ 20000مترمربع احداث گردید. اکنون باگذشت مهروموم‌ها تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی و با توسعه وسعت کارخانه به متراژ 75000مترمربع در حال تولید انواع محصولات از قبیل کولرآبی ، بخاری گازی ، آبگرمکن های مخزنی گازی و برقی و انواع ماشین لباسشویی تمام‌خودکار و به بهره‌برداری رسیدن خط مونتاژ اجاق‌گاز صفحه‌ای افتخاری عظیم در عرصه صنعت میهن ایران اسلامی هست.

 

درباره برند سپهر الکتریک Sepehr Electric|وبلاگ دلتاکالا از ابتدا با این باور که کیفیت حق مشتری است ،خط‌مشی خود را جلب رضایت وتامین خواسته مشتریان قراردادِ است و جهت دستیابی به این مهم و با توجه به بازار رقابت کنونی در عرصه بین‌المللی ، امیدواریم به یاری حق‌تعالی توانسته باشیم در توسعه صادرات غیرنفتی بخصوص لوازم‌خانگی گامی ارزنده برداریم.ازآنجایی‌که روند صادرات این شرکت ظرف سال‌های اخیر رشد صعودی داشته بنابراین مدیران این شرکت را به فعالیت همگام در این زمینه تشویق نموده است.

مشاهده محصولات سپهر الکتریک به همراه قیمت 

درباره برند سپهر الکتریک Sepehr Electric| وبلاگ دلتاکالا درباره برند سپهر الکتریک Sepehr Electric امید است که با عنایت حق‌تعالی و یاری متصدیان صنعت و با بهره‌گیری از دانش مدیریتی والایی که برخوردار است عامل مؤثری در گردش چرخ اقتصاد کشور و منطقه و اشتغال‌زایی و افزایش و ارتقاء حجم صادرات کشور گردد.

 

درباره مرکز

نفرات:750

شعب خارج از کشور: 2

تولید سالیانه:

کولر : 250,000

بخاری گازسوز: 100,000

آبگرمکن: 100,000

اجاق‌گاز صفحه‌ای: 100,000

ماشین لباسشویی : 120,000

مأموریت‌ها :

 درباره برند سپهر الکتریک Sepehr Electric تلاش برای پیشرفت و ارتقاء سطح کیفیت محصولات تولیدی ، جلب رضایت مشتری ، توجه به بازار جهانی و درنهایت

ایجاد تکیه‌گاهی امن و مطمئن برای کارگران و کارمندان از مهم‌ترین اهداف شرکت سپهر الکتریک هست.

برای اطلاع از لیست قیمت‌های لوازم‌خانگی بر روی عکس ذیل کلیک کنید.

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه