معرفی برند کنوود در ایران Kenwood | وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

درباره برند کنوود بیشتر بدانیم

معرفی برند کنوود در ایران Kenwood | وبلاگ دلتاکالا معرفی برند کنوود در ایران ، کمپانی کنوود در سال ۱۹۴۷ توسط Kenneth Wood تأسیس شد. پس از گذشت بیش از ۶۰ سال، اکنون تبدیل به کمپانی شناخته‌شده در بخش لوازم صوتی ماشین شده است. بیش از ۷۵محصولات این کمپانی صادر می‌شود و توسط شرکت‌های متعدد تابع کنوود و شبکه‌های توزیع‌کننده در ۸۰ کشور به فروش می‌رسد.

مامی امکانات تولید کنوود متعلق به انگلستان، ایتالیا و چین است. مرکز کار این شرکت در همپشایر انگلستان واقع‌شده است و تمامی عملیات خود برای شرق دور را توسط پایگاه خود در هنگ‌کنگ انجام می‌دهد.

از دهه‌ی ۱۹۵۰ کنوود به دلیل تولید لوازم باکیفیت، قابل‌اطمینان و زیبا مشهور شد و متعهد شد که این استانداردها را در نسل‌های بعدی تولیدات خود حفظ کند.

هدف استراتژیک کمپانی کنوود، تشکیل بازاریابی محوری است و نیاز مشتریان امروز را در تولیدات نوآورانه و باکیفیت می‌داند.

سرمایه‌گذاری در بخش تحقیقات و طراحی این شرکت باعث شد تا کنوود رهبری خود در بخش لوازم آشپزخانه‌ی بسیاری از فروشگاه‌های اروپا را توسعه دهد.

مشاهده محصولات کنوود به همراه قیمت 

معرفی برند کنوود در ایران Kenwood | وبلاگ دلتاکالا در دسامبر سال ۲۰۰۶ گروه ماتسوشیتا با شرکت کنوود (Kenwood) برای فر

وش سهام خود از شرکت JVC وارد مذاکره شد که نهایتاً‌ در سال ۲۰۰۷ نهایتاً شرکت کنوود بخش اصلی شرکت جزوی سی را خرید و به خود اختصاص داد ولی همچنان برند جی وی سی را بر روی محصولات این شرکت حفظ نمود.

امروزه شرکت کنوود در تولید رادیوپخش و بلندگو در ایران بسیار مشهور شده است. و بلندگوهای ۷۱۸ معمولی و EX 718 این شرکت بازار خوبی پیداکرده است.

مشاهده لیست خدمات پس از فروش کنوود در ایران 

برای اطلاع از لیست لوازم خانگی کنوود Kenwood  بر روی عکس ذیل کلیک کنید 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه