آیکن های تخصصی در سامسونگ به چه معناست؟

6 سال پیش

آشنایی با آیکن های تخصصی بر روی تلویزیون‌های سامسونگ

تا حالا شده علائم روی تلویزیون خود را متوجه نشوید.فرقی نمی‌کند ال ای دی باشِ یا پلاسما ،اگر این علائم توجه شمارا جلب کرده باشِ ولی از این اشکال و به عبارتی آیکون‌های تخصصی اطلاعاتی نداشته باشید امروز میخوایم یک تعداد از علائم تلویزیونهای سامسونگ را برای شما معرفی کنیم تا انتخاب آگاهانه ای از تلویزیون‌های سامسونگ داشته باشید.

3d-sumsung

مشخصات 3D

کنتراست خودکار سه بعدی.سرگرمی خانگی سه بعدی ، اکنون کامل تر می شود.تجربه دیدن خود را تا سطح بالاتر،با D3 Auto Contrast افزایش دهید که کیفیت تصویر سه بعدی را  ، از طریق فناوری سه بعدی خودکار بهبود می‌بخشید.درنتیجه ،کنتراست بیشتر، برای تصویر سه بعدی وضوح بیشتر را فراهم می‌کند.

مشخصات Clear Motion Rate

ClearMotionRate

لذت مشاهده را باکیفیت برتر تصویر ارتقا داده و شما می‌توانید تجربه بسیار واقعی‌تر و جذاب‌تری از سرگرمی‌ها داشته باشید.حرکت تصاویر باقابلیت Clear Motion Rate بسیار نرم‌تر خواهد بود تا صحنه‌های پرتحرک و هیجانی را با نهایت وضوح تماشا کنید. .با الگوریتم پیچیده و پیشرفته تنظیم دقیق نور که کنتراست ،رنگ و وضوح را بهبود می‌بخشد،کیفیت تصاویر پیش چشم خود را باور نخواهید کرد.

مشخصات Smart Evolution

smartEvolution

ویژگی ارتقا هوشمند ، آینده تلویزیون شمارا تضمین می‌کند.کافی است کیت ارتقا را به قسمت تعبیه‌شده پشت تلویزیون وصل کنید و بدون نیاز به خرید تلویزیون جدید ویژگی‌های نرم‌افزاری تلویزیون هوشمند از قبیل اسمارت هاب جدید و تعامل هوشمند،در تلویزیون شما ارتقا پیدا خواهد کرد.

مشخصات Dual Core

Dual-core

پردازشگر دو هسته‌ای ، عملکرد تلویزیونی را سریع‌تر می‌کند.سرعت پردازش سریع‌تر دو هسته‌ای به شما امکان می‌دهد که هم‌زمان چند کار را انجام دهید،مانند استفاده از یک برنامه به هنگام دانلود برنامه‌ای دیگر.همچنین می‌توانید صفحات وب را سریع‌تر مرور کنید و هم‌زمان نرم‌افزارها یا برنامه‌های تلویزیونی را که اخیراً از طریق خصوصیات Recent History بازکرده‌اید،به اجرا درآورید.

مشخصات Micro Dimming

Dimm-micro

همه تفاوتی که توسط تصاویر واضح‌تر ایجاد می شود را ببینید.از زنده‌ترین کنتراست‌ها بارنگ برتر و جزییات دقیق‌تر لذت ببرید.Micro Dimming ، استفاده از یک الگوریتم خاص و فناوری اسکن را باهم ترکیب می‌کند که واضح‌ترین تصاویر و بالاترین نسبت‌های کنتراست را منتقل کند.

مشخصات Full HD 1080p

1080full

واقعیت را Full HD تماشا کنید.تلویزیون‌های سامسونگ با رزولوشن عمودی دو برابر استاندارد،تصاویر حیرت‌انگیزی را نشان می‌دهند که خوشی و لذت را به خانه شما خواهند آورد.بافت واقعی تصاویر Full HD 1080p شمارا دعوت می‌کند تا از تجربه دیدنی لذت ببرید که واقعیت که واقعیت را از نو تعریف می‌کند.

فرق Full HD و HD و 1080p و  720p یا 1080i مبحثی دیگری است که به آن نیز می‌پردازیم.

مشخصات HDMI

HDMII

برای وصل کردن تلویزیون خود به سایر سیستم‌های صوتی و تصویری فقط به یک کابل احتیاج دارید.با درگاه HDMI این دستگاه می‌توانید از کلیه منابع صوتی و تصویری خود مانند عکس و فیلم دوربین‌های ویدیویی دیجیتال و کامپیوترهای چندرسانه‌ای بدون هیچ‌گونه فشرده‌سازی استفاده کنید.لذت بردن از تمام این‌ها روی یک صفحه HD هرگز به این آسانی نبوده است.شما کافی است از طریق کابل اچ دی ام آی تلویزیون خود را به لب تاپ یا دستگاه‌های صوتی و تصویری دیگری که قابلیت اچ دی ام آی دارد وصل نموده و استفاده کنید.در برخی موارد استثنا با یک بار ریستارت سیستم قابلیت فعال می‌شود.

مشخصات Connect Share Movie

Connect-share

از USB خود،فیلم تماشا کنید.به‌وسیله Connect Share Movie ، به‌سادگی حافظه USB خود را به تلویزیون متصل کرده و در لحظه از فیلم،عکس یا موسیقی لذت ببرید.اکنون ، شما می‌توانید انواع گسترده‌ای از محتوا را روی تلویزیون و در آسایش اتاق نشیمن خود تجربه کنید.

مشخصات تصاویر 2 بعدی در تلویزیون 3 بعدی

2din3d

تلویزیون‌های 3 بعدی درست مانند تلویزیون‌های عادی می‌توانند برنامه‌های معمولی را پخش کنند و بسیاری از آن‌ها مجهز به قابلیت تبدیل تصاویر 2 بعدی به 3 بعدی هستند.اگر یک تلویزیون 3 بعدی سامسونگ داشته باشید فقط کافی است دکمه 3D کنترل از راه دور را فشار دهید،عینک‌های اکتیو 3 بعدی سامسونگ خود را بر چشم زده و از هیجان تصاویر 3 بعدی ساخته‌شده از منابع 2 بعدی لذت ببرید.

مشخصات Wireless LAN…Built in

bulit-wireless

برای اتصال راحت و سریع به اینترنت هم می شود از Wi-Fi بکار رفته در این تلویزیون‌ها استفاده کرد و دیگر دردسرهای کابل‌کشی و از این قبیل را نداشته باشید.

مشخصات Smart Hub

SmartHuub

با اسمارت هاب 2014 سامسونگ،از دسترسی سریع به ویژگی‌های مختلف تلویزیون هوشمند خود لذت ببرید و عملکردهای متنوع تلویزیون هوشمند را در اختیار داشته باشید،گویی که چند تلویزیون در یک تلویزیون در اختیاردارید.اینک اسمارت هاب تلویزیون‌های سامسونگ به مدد طراحی هوشمندانه،به شما امکان می‌دهد به گستره وسیع‌تری از محتویات هوشمند با سرعت و سهولت دسترسی داشته باشید.

مشخصات Web Browser

Web-browser

گردش در وب روی صفحه بزرگ تلویزیون شما. چرا با رایانه شخصی وب را مرور کنید وقتی می‌توانید از تلویزیون هوشمند خود برای این کار بهره بگیرید؟استفاده از مرورگر وب ارتقا یافته باقابلیت‌های جستجوی اصلاح‌شده،حتی سریع‌تر و آسان‌تر می‌باشد. اکنون جستجوی وب قابل‌دسترس و راحت است.ممکن است در تمامی نواحی در دسترس نباشد.

مشخصات Football Mode

FOOTBALL-MODE-_-SAMSUNG-_-GIRL-ABOUT-TECH-(2)FOOTBALL-MODE-_-SAMSUNG-_-GIRL-ABOUT-TECH

ویژگی حالت فوتبال تلویزیون‌های سامسونگ ، کیفیت تصویر و تنظیمات صوتی بهینه‌ای برای تماشای فوتبال به بیننده ارائه کرده این احساس را القا می‌کند که گویی در استادیوم فوتبال حضور دارید.با کمک ویژگی Auto Highlights ، تلویزیون به‌صورت خودکار صحنه‌های حساس بازی را برای شما ضبط خواهد کرد تا امکان تماشای مجدد آن‌ها را در وقت دیگری داشته باشید.در ضمن می‌توانید با استفاده از ویژگی‌های بزرگ‌نمایی نقطه خاصی از صفحه‌نمایش را به همان وضوح که در لحظه‌های حساس بازی فوتبال اتفاق افتاده مشاهده کنید.

مشخصات Smart Control   

ریموت کنترل هوشمند سامسونگ با داشتن صفحه لمسی فوق‌العاده حساس به شما سرعت دسترسی بیشتری به محتوا صوتی و تصویری می‌دهد.همچنین این ریموت کنترل با داشتن حس گر حرکتی،مشابه موس بی‌سیم عمل کرده و بدین شکل دسترسی به برنامه‌های کاربردی و امکانات اسمارت هاب را بسیار سریع و آسان می‌کند.


مشخصات Intelligent Viewing

پخش هوشمندانه. بهینه‌سازی کیفیت تصویر بر اساس نوع محتوا. اصلاح تصویر و کاهش نویز تصویر در منابع مختلف محتوا. سامسونگ از فن‌آوری جدیدی استفاده کرده که بر اساس نوع و منبع محتوا،کیفیت تصویر بهینه را در اختیار بیننده قرار می‌دهد.فن‌آوری پخش هوشمندانه سامسونگ به‌صورت خودکار و از طریق تراشه اختصاصی سامسونگ،تصویر را اصلاح‌کرده و بهترین کیفیت تصویر را در اختیار کاربر می‌گذارد.

Intelligent Viewing

مشخصات Smart Interaction  

smartinteractionn

تعامل هوشمند پیشرفته.سامسونگ در سال 2012 اولین تلویزیون‌هایی که امکان کنترل با صدا و حرکات دست را داشتند به بازار عرضه کرد. قابلیت تشخیص صدا و چهره ارتقا یافته است. کنترل صوتی : تلویزیون هوشمند سامسونگ امکان کنترل و اعمال دستورات به تلویزیون از طریق قابلیت تشخیص صدا و گفتن دستورات به زبان محاوره‌ای را فراهم می‌کند.دیگر از ریموت استفاده نکنید.از صدای خود برای اعمال دستور استفاده کنید.چه زمانی از ویژگی کنترل صوتی استفاده می‌کنید؟تایپ صوتی ، دسترسی به صفحه وب ، تعویض کانال.کنترل حرکتی : تلویزیون هوشمند سامسونگ،حرکات طبیعی بیشتری توسط دست کاربر را جهت کنترل تلویزیون شناسایی می‌کند.دیگر نیازی نیست چندین بار کلیدهای ریموت کنترل را بفشارید.از حرکات ساده دست برای کنترل تلویزیون خود استفاده کنید.ویژگی کنترل حرکتی،حرکات طبیعی بیشتری را با استفاده از دودست شناسایی می‌کند.

samsung_2012_14

webcam_sumsung-tvsamsung_tv-touch

مشخصات Clean View

دید شفاف،در جلوگیری از سروصدای ناخواسته در کیفیت تصویر کمک می‌کند.این فیلتر سیگنال‌های تلویزیون سامسونگ شمارا تصفیه می‌کند و این فناوری به‌صورت خودکار باعث حذف سروصدا می شود و شما حذف نویز دیجیتال و آنالوگ از صفحه تلویزیون خود را به چشم خواهید دید.

Clean View

لطفا امتیاز دهید
0
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه