خدمات پس از فروش عالی نسب|وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

خدمات پس از فروش عالی نسب|وبلاگ دلتاکالا

خدمات پس از فروش عالی نسب|وبلاگ دلتاکالا مدیریت شرکت عالی نسب، احترام و ارزش خاصی برای مشتریان خود قائل است و معتقد است فروش محصول به مشتری، نقطه آغاز روابط بلندمدت شرکت عالی نسب با مشتری است. از این رو بر ارائه خدمات پشتیبانی از محصول و پاسخگویی شایسته و مستمر به مشتری، توجه ویژه ای دارد.

 

 

کلیه مشتریان و مصرف کنندگان شرکت عالی نسب در سراسر ایران، می-توانند جهت دریافت مشاوره و راهنمایی یا اعلام درخواست خود از خدمات پس از فروش، با شماره تلفن 66947533-21-0098 واحد خدمات پس از فروش عالی نسب تماس گرفته و درخواست خود را مطرح نمایند.

خدمات پس از فروش عالی نسب|وبلاگ دلتاکالا واحد خدمات پس از فروش شرکت در روزهای کاری (به غیر از ایام تعطیل) در ساعات کاری به شرح جدول زیر در خدمت مشتریان محترم می‌باشد.

ساعات پاسخگویی به تماس­ها

شنبه تا چهارشنبه: 18- 8
پنجشنبه: 8:30 – 12:30

 ساعات ارائه خدمات حضوری

شنبه تا چهارشنبه: 18- 8
پنجشنبه و روزهای تعطیل: با هماهنگی قبلی

خدمات پس از فروش شرکت عالی نسب شامل خدمات گارانتی (ضمانت) و خدمات پشتیبانی است.

الف) خدمات گارانتی (ضمانت)

خدمات گارانتی مربوط به تعهدات شرکت عالی نسب برای رفع خرابی محصول یا تعویض محصول یا اجزای آن تحت شرایط گارانتی و در دوره گارانتی، برای تمام محصولات تولیدی می‌باشد.

محصول تحت گارانتی، محصولی است که:

بارکد مندرج روی برگه گارانتی و محصول حاکی از آن باشد که محصول در 18 ماه اخیر تولید شده است

تاریخ خرید ثبت شده در برگه گارانتی و فاکتور خرید که هر دو می‌بایست به مهر فروشگاه ممهور شده باشند، حاکی از آن باشد که محصول در 12 ماه اخیر خریداری شده است.

خدمات پس از فروش عالی نسب|وبلاگ دلتاکالا محصول پیش از زمان درخواست خدمات گارانتی، توسط تعمیرکاران غیرمجاز، تعمیر یا دستکاری نشده باشد.

محصول به علت حمل و نقل، ضربه، استفاده غلط یا بی توجهی به دستورالعمل های ذکر شده در دفترچه راهنمای همراه محصول، نوسانات برق، آتش سوزی و حوادث طبیعی دچار آسیب نشده باشد.

ارائه خدمات حضوری مربوط به گارانتی، حداکثر 2 روز کاری بعد از تماس مصرف کننده صورت می‌گیرد. در مورد ارائه خدمات به‌صورت پستی، قاعدتاً زمان حمل و نقل از طریق پست به این زمان ها اضافه می‌شود.

خدمات پس از فروش عالی نسب|وبلاگ دلتاکالا تمام هزینه های خدمات گارانتی اعم از تعویض یا تعمیر محصول و اجزای آن، دستمزد و هزینه حمل و نقل، به عهده شرکت عالی نسب می‌باشد و هیچ گونه هزینه ای از مصرف کننده دریافت نمی‌شود.

ب) خدمات پشتیبانی

شرکت عالی نسب تمام تلاش خود را می‌نماید تا در فاصله زمانی ده سال پس از تاریخ تولید محصول (مطابق برگه گارانتی و بارکد محصول یا فاکتور خرید)، خدمات پشتیبانی را برای رفع خرابی محصول یا تعویض محصول یا اجزای آن ارائه نماید. ارائه خدمات حضوری مربوط به پشتیبانی، حداکثر 4 روز کاری بعد از تماس مصرف کننده صورت می گیرد. در مورد ارائه خدمات به‌صورت پستی، قاعدتاً زمان حمل و نقل از طریق پست به این زمان ها اضافه می‌شود. تمام هزینه های خدمات پشتیبانی اعم از تعویض یا تعمیر محصول و اجزای آن، دستمزد و هزینه حمل و نقل، به عهده مصرف کننده می‌باشد.

برای مشاهده سایر محصولات و لیست قیمت ها سایت دلتاکالا را ببینید: 

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی دلتا کالا

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه