خدمات پس از فروش محصولات کووی | وبلاگ دلتا کالا

3 سال پیش

محصولات کووی فقط با ضمانت نامه پگاهان سپهر ایرانیان

 
خدمات پس از فروش محصولات کووی | وبلاگ دلتا کالا پگاهان سپهر ایرانیان افتخار دارد با اتکا به خداوند متعال و حمایت شما مشتریان گرامی با داشتن سازمان خدمات دهی قدرتمند در زمینه خدمات پس از فروش و با ارائه خدمات در سراسر استان های کشور با بیش از ۲۵۰ نمایندگی  فعالیت خود را به صورت پررنگی ادامه داده و نیز در نظر دارد با گسترش سازمان های خدمات پس از فروش به هموطنان عزیزمان آنان را در استفاده ازمحصولات راضی و خرسند نگه دارد.
پس افتخار ما خدمات ماست
لازم به توضیح است که بیشتر محصولات کووی با سلامت مشتریان در ارتباط است.
لذا این شرکت، نرم افزار قدرتمندی جهت ارائه خدمات و سرویسهای اداری تهیه کرده است. که این نرم افزار با اطلاع رسانی خود، زمان تعویض فیلترها را که هر ۶ ماه یکبار و … میباشد را به مسئولین و کارشناسان یادآوری کرده و پس از هماهنگی با مشتریان، کارشناسان فنی خدمات برای سرویس دهی که شامل بازدید، تست آب دستگاه های تصفیه آب و تعویض فیلترها میباشد به مشتریان مراجعه و خدمات خود را ارائه می کنند بنابراین برای اطلاع از زمانبندی تعویض فیلترها به جدول آورده شده در ذیل مراجعه فرمائید
تخصص و تعهد ما در اتخاذ بهترین روش ها و قابلیت کارکنان این شرکت در پی گیری و مراحل مختلف انجام امور مشتریان این امکان را فراهم ساخته که در کلیه استان های کشور بتواند خدمات خود را ارائه نمایید. 
 
تا کجا کنار شما هستیم؟
متخصصان و کارشناسان این شرکت با هدف تامین رضایت مشتری در همه مراحل در کنار شما خواهند بود و با خدمات ۱۰ ساله برای محصولات خود حداکثر اطمینان را به مشتریان خود تقدیم می نمایید.
 
پگاهان سپهر ایرانیان
شرکت پگاهان سپهر ایرانیان در سال ۱۳۷۸ به عنوان یک شرکت بازرگانی – تجاری در ایران شروع به کار کرده است .

پگاهان سپهر ایرانیان تاکنون توانسته است میزان قابل قبولی از سهم بازار محصولات coway  را در ایران به خود اختصاص دهد .

شركت پگاهان سپهر افتخار دارد در راستاي توزيع كالاهاي کووی در ايران با حضوري قدرتمند ، خدماتي شايسته و شرايطي مطلوب همراه با تبليغات گسترده در رسانه ها و شبكه هاي تلويزيون جهاني اقدامات لازم را بعمل آورد
كووي يك زندگي سالم و راحت را براي مصرف كنندگان ترويج  مي كند و معناي آن با هم بودن براي هميشه است .  محصولات كووي شامل تصفيه كننده هاي آب ، تصفيه كننده هاي هوا ، ديجيتال بيده و … مي باشد . سهم شركت در بازار جهانی بيش از ۵۰ درصد براي تصفيه كننده هاي آب و ۴۰ درصد براي تصفيه كننده هاي هوا مي باشد . در حال حاضر از هر ۴ نفر بيش از يك نفر از دستگاه هاي تصفيه آب كووي  و از هر ده نفر بيش از يك نفر از دستگاههاي تصفيه كننده هوا استفاده مي كنند .ميزان سهم و درصد مشاركت كووي در زندگي مردم هر ساله رو به رشد مي باشد و اين ميزان در حال حاضر به اندازه ۹/۱۰ درصد نسبت به سالهاي گذشته افزايش داشته است .
از سال ۲۰۰۶ تا كنون كووي محصولات خود را به كشورهاي ديگر نيز  صادر كرده است و با هدف داشتن بازار جهاني اين عمل تا كنون رو به گسترش و پيشرفت بوده است . صادرات كالا براي اولين بار از كشور ژاپن شروع شد 
شرکت پگاهان سپهر ایرانیان  توانسته است با شرکت در نمایشگاهها مانند نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و نمایشگاه نوشیدنی ها ،نمایشگاه مرتبط به مواد ارگانیک و همایش ها محصولات خود را به مردم و دیگر شرکت ها معرفی کند و آنها را با تکنولوژی روز دنیا آشنا کند.این شرکت در تیر ماه سال ۹۰ همایشی را برگزار کرد و محصولات خود را در معرض دید دیگر افراد قرار داد و بدین شکل افراد را به شکل ملموس تری با محصولات آشنا ساخت.
خدمات پس از فروش محصولات کووی | وبلاگ دلتا کالا در حال حاضر نمایندگی های متعددی در اکثر شهرهای ایران مانند اهواز – شیراز – مشهد – کرمان – تبریز – جویبار و…برای فروش و خدمات پس از فروش محصولات  به افراد متقاضی موجود است و امکانات مناسبی را در اختیار آن ها قرار می دهد. 
  واحد خدمات پگاهان سپهر ایرانیان با کادری مجرب در تمامی ساعات اداری قادر به پاسخگویی سوالات شما عزیزان می باشند.
لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه