خدمات پس از فروش تولیپس | وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

 خدمات پس از فروش تولیپس | وبلاگ دلتاکالا این شرکت افتخار دارد با بیش از ۲۵۰ نماینده فعال خدمات پس از فروش در سراسر کشور خدمتگزار مشتریان محترم می‌باشد. با انتخاب استان موردنظر می‌توانید به لیست نمایندگان مجاز آن استان دسترسی پیدا نمایید.

نمایندگی کولر گازی تولیپس(TULIPS)| تعمیرگاه مجاز کولر گازی تولیپس

مهم نیست کولر گازی خود را از کجا خریداری کرده اید، متخصصان حرفه ای و باتجربه ما خدمات تعمیر کولر تولیپس را برای تمامی مدل ها ارائه می دهند.

کولر گازی که با نام‌هایی همچون اسپلیت یا کولر دو تیکه نیز شناخته می‌شود به دلیل ساختاری که برای تولید صدای کمتر در آن به کار رفته است، کندانسور یا اصطلاحاً موتور آن در فضای باز بیرون نصب می‌شود که با توجه به قرار گیری در مجاورت گرد و خاک درصورت سرویس نشدن سالانه علاوه بر کاهش عمر مفید هر ساله نیز از راندمان آن کم شده و بر هزینه برق مصرفی افزوده خواهد شد.

همچنین شما می‌توانید با سرویس سالیانه کولر گازی تولیپس خود در صورت وجود هر گونه مشکل، قبل از فرارسیدن فصل گرم سال از آن مطلع شده و آن را برطرف نمایید تا با از کار افتادن کامل اسپلیت خود مواجه نشوید.

شما برای این کار دو راه دارید :

  • با تماس با تعمیرگاه مجاز کولر گازی تولیپس در تهران این خدمات را از ما بخواهید
  • با مراجعه به بخش آموزش سایت و خواندن آموزش‌های لازم در خصوص سرویس سالانه این کار را انجام دهید

ما در بخش آموزشگاه تعمیرگاه مجاز کولر گازی تولیپس این نکته را به تمامی دوستان یادآور می شویم که به دلیل تخصصی بودن سرویس و نگهداری اسپلیت تولیپس هیچ‌گونه تعهدی در قبال استفاده نادرست از این آموزش‌ها به عهده این مجموعه نخواهد بود، به همین دلیل توصیه می‌کنیم که اگر از تخصص کافی در این زمینه برخوردار نیستید به هیچ عنوان این کار را به تنهایی انجام ندهید.

 

نمایندگان خدمات پس از فروش تولیپس در سراسر کشور در لینک زیر:

www.tulips.ir/fa/agent/mapمشاهده محصولات تولیپس در سایت دلتا کالا

برای مشاهده سایر محصولات و لیست قیمت ها سایت دلتاکالا را ببینید:فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی دلتا کالا

2 (40%) 1 vote
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه