خدمات پس از فروش صنام|وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

خدمات پس از فروش صنام|وبلاگ دلتاکالا شرکت صنام کلیه محصولات خود را به لحاظ عملکردی ضمانت نموده است و ضمانت‌نامه معتبر 12 تا 24 ماه گارانتی به خریداران ارائه می‌نماید. همچنین کلیه محصولات از خدمات پشتیبانی بعد از دوره گارانتی برخوردار  هستند. مشتریان محترم در سراسر کشور به راحتی می‌توانند به نمایندگی‌های شرکت مراجعه و ازاین‌گونه خدمات برخوردار شوند.

 

معرفی صنام

 تجارت جهاني در طول ساليان اخير به واسطه تحولات و پيشرفتهاي تکنولوژيک در حمل و نقل ، ارتباطات و اطلاعات رشد قابل ملاحظه اي کرده است. با کاهش موانع تجاري و آزاد سازي اقتصادي به ويژه در کشورهاي در حال توسعه اين روند شتاب بيشتري به خود گرفته است. کالاي صوتي و تصويري يکي از ابزارهاي اساسي آگاهي مردم در زمينه هاي مختلف رويدادهاي روزمره ، علوم ، فنون ، سرگرمي ، تفريح و غيره در جوامع مختلف مي باشد. در دهه هاي اخير رشد بهره مندي و افزايش شبکه برق رساني ، توليد و راه اندازي صدها ايستگاه گيرنده و فرستنده محلي منطقه اي و جهاني بسيار چشمگير بوده است و تا آنجا توسعه يافته است که امروز آرزوي دهکده جهاني در اين حوزه تحقق عملي به خود گرفته است . در کشور ما توليد کالاي صوتي و تصويري از اوايل دهه چهل آغاز شده است .

خدمات پس از فروش صنام|وبلاگ دلتاکالا جهت استفاده از خدمات گارانتی ارائه اصل ضمانت‌نامه الزامی بوده و در صورت مفقود شدن، عدم ارائه و یا خط خوردگی در مندرجات کارت از اعتبار ساقط شده  و هیچ  گونه خدماتی به آن تعلق نمی‌گیرد. به جهت سهولت و جلوگيري از مفقود شدن كارت در محصولات صوتی-تصویری و جاروبرقی؛ برچسب پشت كالا به منزله كارت گارانتي آن خواهد بود

خدمات پس از فروش صنام|وبلاگ دلتاکالا در طول دوره گارانتی شرکت هیچ گونه وجهی بابت هزینه تعمیرات، تنظیم و راه‌اندازی دریافت نمی‌کند مگر مواردی که شامل گارانتی نباشد.

 

مواردی که شامل گارانتی نمی‌باشد

الف) صدمات ناشی از حمل و نقل و هرگونه شکستگی

ب) صدمات ناشی از رعد و برق و یا نوسانات برق

ج) عدم دقت در استفاده و نگهداری

د) سائیدگی و فرسودگی در اثر عوامل طبیعی

برای استفاده از خدمات پس از فروش صنام، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

 42841 (30 خط)

 

خدمات پس از فروش صنام برای مشاهده سایر محصولات و لیست قیمت ها سایت دلتاکالا را ببینید: 

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی دلتا کالا

لطفا امتیاز دهید
1
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

یک دیدگاه

  • پرسته
    2 سال پیش

    خدمات گارانتی و پشتیبانی صنام کاملا تعطیل و بی مسئولیت ان