خدمات پس از فروش برند یخساران

3 سال پیش

خدمات پس از فروش یخساران

خدمات پس از فروش برند یخساران شرکت يخساران بارويکرد مشتري محور در راستاي تکريم مشتريان، رسيدگي به پيشنهادات و شکايات مشتريان محترم و در نهايت ايجاد مشتريان وفادار اقدام به ايجاد سيستم مديريت رضايت مشتري (ISO 10002:2004) نموده است.

روش کار جهت رسيدگي به شکايت مشتريان و جلب رضايت آنان به شرح ذيل است

 

 

 • طرح شکايت

مشتري مي‌تواند شکايت خود را به صورت تلفني با شماره تلفن:۷۷۳۳۸۰۰۱ -۰۲۱ مطرح کند یا از طریق فرم ارسال پیشنهادات، انتقادات و شکایات در پایین این صفحه و يا استفاده از پست الکترونيک واحد رسيدگي به شکايات به آدرس: service@yakhsaran.com شکايت خود را عنوان نمايد.

 • ثبت شکايت

خدمات پس از فروش برند یخساران پس از اعلام شکايت توسط مشتري، شکايت در فرم ثبت اطلاعات و خواسته‌هاي شکايت کننده، ثبت مي‌شود. سپس چگونگي نحوه شکايت به صورت مطلوب به مشتريان، کارکنان و ساير طرح‌هاي ذينفع از طريق مکانيزم هاي ارتباطي اعلام مي‌گردد.

 • اعلام وصول شکايت به شاکي

بلافاصله پس از وصول شکايت به مشتري اعلام وصول مي‌گردد.

 •  ارزيابي و بررسي شکايت

سپس شکايت توسط کميته ارزيابي یخساران بررسي مي‌شود. فرآيند رسيدگي به شکايت به گونه‌اي طرح ريزي شده که مشتريان عزيز اطمينان حاصل نمايند که:

الف- با تمام شاکيان رفتاري برابر و به دور از هرگونه جانب داري اعمال مي‌شود و تا حد امکان هويت مشتري و شکايت کننده محفوظ مي‌ماند.

ب- فرآيند رسيدگي به شکايات به گونه‌اي در سازمان طرح ريزي و اجرا مي‌گردد که تمامي شاکيان با استفاده از مکانيزم‌هاي متعدد ارتباطي به آن دسترسي داشته باشند. همچنين اگر افراد متفاوتي در زنجيره تأمین در دامنه شکايت قرار داشته باشند براي ايشان يک نسخه از پاسخ شکايت ابلاغ و ارسال مي‌گردد.

ج- فرآيند رسيدگي به شکايت به گونه‌اي در سازمان، طرح ريزي و اجرا مي‌گردد که با همه افراد دخيل در شکايت به صورت منصفانه، عادلانه و برابر برخورد مي‌شود. همچنين ارزش‌هاي شکايات، تفاوت و خواسته‌هاي اختصاصي آن‌ها مدنظر بوده و مورد توجه قرار مي‌گيرد.

د- مهم‌ترین مسئله اين است که شرکت رازدار شکايت کننده بوده و تمامي جوانب، جزئيات و مشخصات مربوط به شاکي محفوظ بوده و نتايج فقط در اختيار افراد ذيربط قرار مي‌گيرد.

 • اعلام تصميم اتخاذ شده به شاکي

پس از بررسي شکايت نتيجه به شاکي اعلام شده و در صورت عدم رضايت شاکي تغييراتي در تصميم‌گيري ايجاد شده و تصميم جديد به اطلاع شکايت کننده مي‌رسد.

 • نظرسنجي در خصوص رضايت از رسيدگي به شکايت

در نهايت جهت سنجش رضايت مشتريان فرم مخصوص نظرسنجي پس از رسيدگي به شکايت توسط نماينده شركت از طريق برقراري ارتباط تلفني با شاكي تكميل می‌گردد.

خدمات پس از فروش برند یخساران بديهي است نظرات شما عزيزان ما را در بهبود اين روش ياري خواهد نمود.

برای مشاهده لیست نمایندگی های خدمات پس از فروش یخساران در سراسر کشور روی لینک زیر کلیک کنید :

خدمات پس از فروش یخساران

برای مشاهده سایر محصولات و لیست قیمت ها سایت دلتاکالا را ببینید: 

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی دلتا کالا

لطفا امتیاز دهید
1
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

یک دیدگاه

 • طه رسول زاده
  11 ماه پیش

  سلام خدمت وخسته نباشید خدمت کل پرسنل یخساران .اینجانب چند بار ایمیل و پیامک ارسال کردم در خصوص یخچال دو قلوی یخساران یک بار شما لطف کردید جواب دادید از نماییندگی چند بار مراجعه کردن برای درست کردن یخچال ولی متاسفانه درست نشده ۳روز پیش نماییندگی مراجعه کرد ولی امروز باز یخچال الارم میده وخراب شده ممنون میشم اگر درست میشه برام درست کنید یا اگر راهی داره برای عوض کردن یخچال برام عوض کنید وچه مقدار مبلغ برای عوض کردن یخچال میخواد بفرمایید من تقدیم کنم