خدمات پس از فروش کیپ

3 سال پیش

 

 خدمات پس از فروش کیپ گروه لوازم خانگی کیپ : کیپ کالا اکنون در آستانه دواز دهمین سال فعالیت خود گستره ای ازلوازم خانگی برقی وغیربرقی را برای مشتریان خود فراهم نموده است وازطریق فراهم آوردن بستری برای خرید آنلاین ، یک تجربه لذت بخش وبه یادماندنی ازخریداینترنتی را برای کاربران خود مهیا ساخته است. خدمات پس ازفروش،ارسال وتحویل به موقع ،رضایت مشتریان ،ارائه تکنولوژی های برتر اصولی هستند که کیپ همواره از زمان تاسیس تاکنون می کوشد تا با عمل به آنها به گستره مشتریان خودبیافزاید. ایجـاد رونـدی همیـشگـی از تجـربـه ای بالا برای مشتـریـان. (در هـر زمـان و هـر مـکان و بـرای همــه( فرقی نمی کند خریدارباشید یا فروشنده، ما مشتـاقانـه امیدواریم تجـارت الکتـرونیـک بخشـی از زنـدگـی روزمـره شمـا شـود. هدف ما جلب رضایت مشتریان  است. ماموریت همه روزه ما ساختن آینده ای بهتر برای مشتریان است. برای بهتر شدن، همواره خود را محک می زنیم و از تجربیات خود استفاده می کنیم. دانش و ایده های برترکه حاصل تجربیات ما از طریق فروش های سنتی و مدرن می باشد ، از ارزش بالایی برای گروه کیپ برخوردار است .به عنوان یک گروه معتقدیم هیچ چیز وجود ندارد که نتوانیم به آن دست یابیم

گروه لوازم خانگی کیپ :

 خدمات پس از فروش کیپ کیپ کالا اکنون در آستانه دواز دهمین سال فعالیت خود گستره ای ازلوازم خانگی برقی وغیربرقی را برای مشتریان خود فراهم نموده است وازطریق فراهم آوردن بستری برای خرید آنلاین ، یک تجربه لذت بخش وبه یادماندنی ازخریداینترنتی را برای کاربران خود مهیا ساخته است.


خدمات پس ازفروش،ارسال وتحویل به موقع ،رضایت مشتریان ،ارائه تکنولوژی های برتر اصولی هستند که کیپ همواره از زمان تاسیس تاکنون می کوشد تا با عمل به آنها به گستره مشتریان خودبیافزاید.

ایجـاد رونـدی همیـشگـی از تجـربـه ای بالا برای مشتـریـان. (در هـر زمـان و هـر مـکان و بـرای همــه(
فرقی نمی کند خریدارباشید یا فروشنده، ما مشتـاقانـه امیدواریم تجـارت الکتـرونیـک بخشـی از زنـدگـی روزمـره شمـا شـود. هدف ما جلب رضایت مشتریان  است.
ماموریت همه روزه ما ساختن آینده ای بهتر برای مشتریان است. برای بهتر شدن، همواره خود را محک می زنیم و از تجربیات خود استفاده می کنیم. دانش و ایده های برترکه حاصل تجربیات ما از طریق فروش های سنتی و مدرن می باشد ، از ارزش بالایی برای گروه کیپ برخوردار است .به عنوان یک گروه معتقدیم هیچ چیز وجود ندارد که نتوانیم به آن دست یابیم.

خدمات پس از فروش کیپ

1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش برای تمام محصولات خود در نظر گرفته شده است. جهت اطلاع از این خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن دفتر مرکزی خدمات پس از فروش: 32216462-031

سامانه پیامک: 3000743500

تلفن خدمات پس از فروش کیپ:34012-031 

لطفا امتیاز دهید
1
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

یک دیدگاه

  • سیف
    2 سال پیش

    خدمات پس از فروش تهران ادرس بدید لطفا