خدمات پس از فروش آزمون کار

3 سال پیش

خدمات پس از فروش آزمون کار شرکت آزمون کار فعاليت هاي توليدي و بازرگاني خود را در زمينه انواع آبگرمکن هاي برقي، گازي از سال ۱۳۵۷ شروع نمود. اکنون پس از گذشت ساليان متمادي و کسب تجارب فراوان شرکت آزمون کار موفق گرديده تا بعنوان يکي از بهترين و بزرگترين توليدکنندگان در اين زمينه در سطح کشور مطرح باشد.

انواع مختلف توليدات اين شرکت همگي برطبق استانداردهاي ملي بصورت کاملا اقتصادي و با هدف مصرف سوخت حداقل طراحي و ساخته مي شوند.

ما توانسته ايم ترکيبي از طراحي مناسب، توليد با کيفيت، خدمات پس از فروش سريع را با توسعه و تحقيقات علمي در يک مرکز براي توليدات خود يکجا گردآوري نمائيم و براي اين منظور طراحان متخصص، مهندسان و پرسنل کارکشته، خدمات پس از فروش تمام وقت و تيم فروش کاملا فعال و پويايي را در کنار هم به کار گرفته ايم.

عليرغم اينکه امروزه محصولات ما به ۱۲ کشور جهان صادر مي شود، همچنان به دنبال توليد و صادرات بيشتر در زمينه وسايل گرمايشي مي باشيم.

کارخانه آزمون کار در تهران و در محلي که تنها ۶ کيلومتر با مرکز اصلي مبادلات لوازم خانگي فاصله دارد، واقع شده و اين امکان فراهم گرديده تا در زمينه اطلاعات بازار با خواستهاي مشتريان همگام باشد.

انواع مختلف تولیدات این شرکت همگی برطبق استانداردهای ملی بصورت کاملا اقتصادی و با هدف مصرف سوخت حداقل طراحی و ساخته می شوند.

 شرکت آزمون کار توانسته ترکیبی از طراحی مناسب، تولید با کیفیت، خدمات پس از فروش سریع را با توسعه و تحقیقات علمی در یک مرکز برای تولیدات خود یکجا گردآوری نموده و برای این منظور طراحان متخصص، مهندسان و پرسنل کارکشته، خدمات پس از فروش تمام وقت و تیم فروش کاملا فعال و پویایی را در کنار هم به کار گرفته است

 

 

برای استفاده از  کار با شماره تلفن های نوشته شده تماس حاصل نمایید.

شماره تلفن خدمات پس از فروش آزمون کار :

۷۷۳۴۹۰۸۶ – ۰۲۱

۷۷۳۵۲۵۵۰ – ۰۲۱

برای مشاهده سایر محصولات و لیست قیمت ها سایت دلتاکالا را ببینید: 

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی دلتا کالا

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه