خدمات پس از فروش گرنیه

3 سال پیش

 

درباره شرکت شکوفا الکتریک

 خدمات پس از فروش گرنیه شرکت شکوفا الکتریک سرویس فعالیت خود را در سال 1384 در زمینه ارائه خدمات پس از فروش لوازم بهداشت شخصی تولید شده توسط یکی از برترین برندهای دنیا آغاز کرد و پس از مدتی به دلیل کسب توفیقات فراوان در این زمینه، ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی و صوتی و تصویری را نیز به مجموعه فعالیت های خود اضافه نمود. توجه به رضایت مشتری و پایه ریزی اولیه شرکت براساس اصول مشتری مداری باعث گردید تا شکوفا الکتریک سرویس از همان ابتدا تنها به خدمات پس از فروش اکتفا نکرده و با برداشتن گامی بلندتر، توجه خود را به مراقبت پس از خدمات نیز معطوف نماید. جهت نیل به این مهم کلیه پرسنل این شرکت سعی نموده اند تا پس از ارائه هرگونه  خدمات  ارتباط خود را با مشتری قطع ننموده و ضمن اطمینان یافتن از رضایت تمامی مشتریان از خدمت دریافتی، همواره گوش شنوای صدای آن ها باشند.

خدمات پس از فروش گرنیه استفاده از ابزارهایی مانند مرکز ارتباط با مشتریان، انبار مجهز و به روز قطعات یدکی، نرم افزار جامع خدمات پس از فروش،  و امکانات کارگاهی، آموزشی و فنی پیشرفته، شرکت شکوفا الکتریک سرویس را به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه خدمات و سرویس ‏های ویژه به مشتریان معرفی نموده است.

خدمات پس از فروش گرنیه سال 1394، شرکت با عقد قرارداد نمایندگی رسمی ارائه خدمات پس از فروش محصولات گرنیه شامل یخچال، فریزر، لباسشویی، هود، اجاق گاز و فربرقی، فصل جدیدی را در فعالیت های خود گشود. قطعاً از این پس انتقال تجربیات 60 ساله گرنیه به عنوان یکی از برجسته ترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در اروپا نه تنها باعث تکرار و تداوم موفقیت های گذشته شکوفا الکتریک سرویس خواهد شد بلکه با رویکرد مبتنی بر افزایش مستمر رضایت مشتری، این شرکت هر روز به اهداف از پیش تعیین  شده خود که همانا ارائه خدمات در سطح عالی ترین استانداردهای جهانی می باشد نزدیک تر خواهد شد.

موارد زیر تنها بخشی از خدماتی است که به عنوان حقوق اولیه مشتری در دستور کار این شرکت قرار گرفته است:

–        نصب و آموزش  رایگان کلیه محصولات.

–        36 ماه ضمانت شامل تعویض رایگان قطعات بدون دریافت اجرت.

–        10 سال پشتیبانی قطعات یدکی.

–        عدم دریافت هزینه ایاب و ذهاب از مشتری در دوره ضمانت و پس از آن در تمام نقاط کشور.

–        اعزام تکنسین جهت بازدید و تامین قطعات در کمترین زمان ممکن.

–        ایجاد کانال های ارتباطی متنوع جهت تسهیل دسترسی مشتریان به واحد خدمات پس از فروش از قبیل تلفن، گفتگوی آنلاین، تلگرام و ایمیل.

امیدواریم شایسته اعتماد شما باشیم!

شماره مرکز خدمات برای کل کشور

021-2865

ساعت کار مرکز تماس : شنبه تا چهارشنبه 8:30 الی 17:00 * پنج شنبه 8:30 الی 12:30
لطفا امتیاز دهید
1
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

یک دیدگاه

  • ناشناس
    3 سال پیش

    زنده باد خدمات پس از فروش گرنیه که بعد از چند وقت خدمات های خودشون را فراموش میکنند