درباره برند تولیپس | وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

 

درباره برند تولیپس | وبلاگ دلتاکالا پروژه تولیپس باهدف عرضه لوازم‌خانگی باکیفیت و کارایی مطلوب برای بازار ایران و با استفاده از دانش و استانداردهای موجود در شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران (پاناسونیک) در سال ۱۳۸۰ آغاز شد. در طی این پروژه شرکت‌های تولیدکننده لوازم‌خانگی معتبر در ترکیه و چین که شرکای تجاری شرکت‌های معتبر تولیدکننده لوازم‌خانگی اروپایی می‌باشند

 

 

 درباره برند تولیپس | وبلاگ دلتاکالا شناسایی‌شده و پس از توافق بر روی استانداردها و مشخصات فنی موردنظر شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران، محصولات تولیدشده و پس از گذراندن موفقیت‌آمیز آزمایش‌های مربوطه بانام تجاری تولیپس به بازار عرضه می‌شوند. استانداردهای موردنظر شامل استاندارد ملی ایران (ISIRI)، استاندارد اروپا (IEC)، استانداردهای ایمنی و استانداردهای شرکت پاناسونیک ژاپن می‌شوند. کلیه مراحل فوق تحت نظارت سیستم تضمین کیفیت ایزو ۹۰۰۱-۲۰۰۸ صادره از شرکت لویدز انگلستان صورت می‌گیرند.

شرکت دلتاکالا با چهار محصول جدید از برند تولیپس در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی شرکت کرد.

شرکت دلتاکالا تولیدات خود را در گروه‌های کالایی مختلفی عرضه می‌کند که همگی آنها در سبد محصولات برقی کوچک مانند جاروبرقی، چرخ گوشت، آب‌میوه‌گیری، مخلوط‌کن، پلوپز، سرخ‌کن و همزن قرار می‌گیرند

این مجموعه چهار محصول جدید را در نمایشگاه پانزدهم لوازم خانگی رونمایی کرد که یکی از آنها پلوپز چندکاره تولیپس است. این دستگاه قابلیت پخت برنج، ته‌دیگ و خورشت را دارد.

سرخ‌کن بدون روغن و همزن حرفه‌ای دو محصول دیگر از همین برند هستند که در این رویداد عرضه شده‌اند.

همراه دستگاه همزن جدید تولیپس سه نازل عرضه می‌شود که به عنوان همزن، خمیرزن و مخلوط‌کن عمل می‌کنند.

قهوه‌ساز سه‌کاره محصول دیگری از این برند است که قابلیت آماده‌سازی همزمان قهوه‌های ترک، کاپوچینو و اسپرسو را دارد. برای نخستین بار همه قطعات این محصول به غیر از برد الکترونیک داخل کشور تولید شده‌اند.

حتماً ببینید »» مشاهده‌ی جدیدترین محصولات تولیپسفروشگاه اینترنتی لوازم خانگی دلتا کالا

سایت تولیپس

www.tulips.ir

3 (60%) 1 vote
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه