درباره برند تی سی ال|وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

درباره برند تی سی الدرباره TCL

درباره برند تی سی ال|وبلاگ دلتاکالا شرکت  TCL  در سال 1981 بر اساس طرح اولیه سه دانشجوی دانشگاه هاروارد آمریکا، آقای تامسون لی، مدیر ارشد اجرائی فعلی گروه تجاری صنعتی TCL، آقای جک ما، صاحب شرکت Alibaba و آقای نولان بوشنل بنیان‌گذار شرکت Atari تأسیس گردید. این شرکت یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های چندملیتی طراحی، تولید و فروش لوازم صوتی و تصویری و با بیش از 75،000 کارمند در 40 کشور، 10 مرکز طرح و توسعه و 20 کارخانه فعال در 4 قاره آمریکا، اروپا، آسیا و آفریقا است.

 

درباره برند تی سی ال|وبلاگ دلتاکالا در سال 2014، شرکت TCL به فروشی بالغ‌بر 14 میلیارد دلار و سود خالص 512 میلیون دلاری و ارزش تجاری برند به میزان 11 میلیارد دلار دست‌یافت. شرکت TCL هم‌اکنون جزو 3 شرکت نخست دنیا در سهم بازار تلویزیون‌های ال ای دی و 5 شرکت نخست دنیا درزمینهٔ عرضه تلفن همراه است. تلویزیون تی سی ال

از آغاز سال 2014، شرکت TCL با اتخاذ استراتژی مشتری محور  “محصول + خدمات” و باهدف غنی‌سازی محتوای زندگی مشتریان تلویزیون‌های را ارائه نمود که علاوه بر برآوردن نیاز مشتری خدمات جانبی که پیش‌تر توسط چند محصول ارائه می‌گیرد را از طریق یک تلویزیون هوشمند TV+ فراهم می‌نماید.
این شرکت در ژانویه 2015 بزرگ‌ترین تلویزیون LED 110 اینچ هوشمند، منحنی 4K دنیا را عرضه و هم‌زمان اولین تلویزیون LED 55 اینچ کوانتوم خود را ارائه نمود که در آن از قطعات ظریف شیشه کریستال به‌منظور متصاعد کردن گسترده‌تر نور در صفحه‌نمایش استفاده‌شده و کاهش ضخامت تلویزیون به کمتر از 5 میلی‌تر و وزن سبک‌تر آن در حدود 32% کمتر از تلویزیون‌های OLED را به همراه دارد. تلویزیون‌های کوانتوم به‌مراتب قیمت کمتری نسبت به تلویزیون‌های OLED داشته و به‌زودی جایگزین آن‌ها خواهند شد.درباره برند تی سی ال

تاریخچه تی سی ال TCL

تی سی ال TCL در سال ۱۹۸۱
تأسیس شرکت تی سی ال
تی سی ال TCL در سال ۲۰۰۲
اولین تلویزیون اینترنت جهانی توسط تی سی ال راه‌اندازی گردید.
تی سی ال TCL در سال ۲۰۰۴
در ۲۹ ژانویه این سال شرکت‌های تی سی ال و تامسون فرانسه برای تولید تلویزیون در سطح جهانی اعلام آمادگی نمودند. در ماه دسامبر این سال الکاتل فرانسه توسط شرکت تی سی ال خریداری گردید و شرکت جدیدی بنام تلفن موبایل تی سی ال الکاتل توسط شرکت تی سی ال راه‌اندازی شد.
تی سی ال TCL در سال ۲۰۰۷
شرکت تی سی ال موفق به کسب جایزه نمایشگاه امی به خاطر تکنولوژی تولید صفحه‌نمایش شد که تحت نظر آکادمی بین‌المللی تلویزیون می‌باشد (این جایزه باارزش‌ترین قدردانی تکنولوژی تلویزیون می‌باشد)
تی سی ال TCL در سال ۲۰۰۸
همکاری با کمیته بازی‌های آسیایی به‌عنوان حامی برای بازی‌های ۲۰۱۲ آسیایی گوانجو
تی سی ال TCL در سال ۲۰۰۹
در ماه مارس اولین تلویزیون سه‌بعدی ۳D اینترنت توسط شرکت تی سی ال راه‌اندازی گردید. تلویزیون ال ای دی LED شرکت تی سی ال برنده جایزه (رد – دات) گردید. در ماه سپتامبر خط تولید ال سی دی LCD توسط شرکت تی سی ال گارانتی گردید که نشان‌دهنده مقام شرکت تی سی ال در میادین جهانی می‌باشد.LCD TCL
تی سی ال TCL در سال ۲۰۱۰
در ماه سپتامبر این سال حجم تولیدات انجام‌گرفته بانام شرکت تی سی ال به ۵۸/۰۱ بیلیون رسید که موفق به کسب مقام اول در صنایع لوازم‌خانگی در کشور چین شد. در ماه دسامبر این سال شرکت تی سی ال همچنان مقام اول را در کشور چین با فروش ۱۳/۱۰ میلیون دستگاه تلویزیون را حفظ نمود.
تی سی ال TCL در سال ۲۰۱۱
در ماه مارس اولین تلویزیون هوشمند Smart توسط شرکت تی سی ال راه‌اندازی گردید و سومین انقلاب صنعتی تلویزیون را آغاز نمود.
تی سی ال TCL در سال ۲۰۱۲
در ماه آپریل شرکت تی سی ال تولید استراتژی (cloud) کاملاً مدور باراهنمای تلویزیون زمان (cloud) شروع نمود.
ردپای جهانی تی سی ال TCL
شرکت تی سی ال TCL سومین نام تجاری در جهان است. تولیدات شرکت تی سی ال TCL در بیش از ۱۵۰ کشور جهان با لوازم‌خانگی در کلاس جهانی گسترش‌یافته که مشتمل بر بیش از ۶۰ هزار پرسنل و ۴۰ دفتر فروش در سراسر جهان می‌باشد.TCLtv

شرکت تی سی ال TCL مراکز تحقیق و توسعه متعددی را که شامل ۱۰ واحد تحقیق و توسعه در کشورهای چین, امریکا, سنگاپور و همین‌طور ۶ آزمایشگاه کالیبراسیون و ۱۵ مرکز فنی با ۴۰۰۰ پرسنل ماهر و حرفه‌ای در سراسر جهان که در فضایی حدود ۶۰۰۰ مترمربع فضای تحقیقاتی مشغول کار می‌باشند. بیش از ۲۰ مرکز ساخت جهانی در کشورهای چین, لهستان, مکزیک, تایلند و ویتنام را راه‌اندازی نموده است.
کارخانه معماری (طراحی) تلویزیون ال سی دی LCD تی سی ال TCL
تأسیس در ماه دسامبر سال ۲۰۰۷ در محوطه‌ای در حدود ۱۱۴۰۰۰ مترمربع به همراه ۱ هزار نفر پرسنل که مشتمل بر ۸ خط تولید مدل ال سی دی LCD با گنجایش تولید ۸ میلیون دستگاه که این تولیدات متشکل از سایزهای ۳۲ اینچ تا ۵۵ اینچ می‌باشد.
این مجموعه تی سی ال TCL مدلی از صفحه‌نمایش بزرگ تلویزیون ال سی دی LCD را از شرکت سامسونگ معرفی کرده است و به تولید ارائه داده است.
کارخانه تولید پانل ال سی دی LCD تی سی ال TCL
تأسیس در ژانویه سال ۲۰۱۰ با نشان تی سی ال TCLمشاهده محصولات تی سی ال در سایت دلتا کالا

اهداف TCL

فلسفه کاری تی سی ال TCL
در تی سی ال TCL، یک فلسفه ساده کاری را دنبال می‌کنیم که آن استفاده از استعداد و فن‌آوری‌های خود برای خلق محصولات و خدماتی برتر که جهان را برای زندگی مکان جالب‌تری می‌سازند.
کارکنان تی سی ال TCL هرروز این فلسفه را بدون کم‌وکاست در کار خود اجرا می‌کنند. رهبران و مدیران تی سی ال TCL در همه نقاط جهان به دنبال استعدادهای برتر می‌گردند و منابعی را که برای شکوفا شدن به آن‌ها نیاز دارند در اختیارشان می‌گذارند. نتیجه این است که تمام محصولات تی سی ال TCL از تراشه‌های حافظه که محل ذخیره اطلاعات خصوصی شرکت‌ها و مردم هستند تا تلفن‌های همراه که تماس همگی مردم را در قاره‌های مختلف را برقرار می‌سازند، این‌ها همه قدرت بهتر کردن زندگی مردم رادارند؛ و این همان بهتر کردن دهکده جهانی است که درباره‌اش می‌گوییم.
ارزش‌های تی سی ال TCL
ما در تی سی ال TCL معتقدیم که داشتن ارزش‌های برتر در زندگی رمز پیروزی در تجارت است. در تی سی ال TCL قوانین رفتاری بسیار سخت‌گیرانه‌ای داریم و این ارزش‌ها در بطن کلیه تصمیماتی که اتخاذ می‌کنیم حضور دارند.
کارکنان تی سی ال TCL
حقیقت این است که ازنظر ما یک شرکت یعنی افراد و کارکنان آن. ما در تی سی ال TCL خود را متعهد می‌دانیم که بهترین فرصت‌ها را در اختیار کارکنان تی سی ال TCL قرار دهیم تا بتوانند همه قابلیت‌های خود را به ظهور برسانند.اهداف تی سی الخلاقیت در تی سی ال TCL
چنانچه از نام شرکت تی سی ال برمی‌آید خلاقیت جایگاه ویژه‌ای در عملکرد ما دارد. در دنیای پرسرعت امروز، تغییرات پدیده‌ای هرروزه هستند و خلاقیت و نوآوری لازمه بقای هر شرکتی است. همان‌طور که در ۳۰ سال گذشته نیز چنین بوده‌ایم، نگاهمان به آینده خیره شده و تقاضا و نیازهای بازار را پیش‌بینی می‌کنیم تا بتوانیم شرکت را به‌سوی پیروزی‌های بلندمدت هدایت کنیم.
صداقت تی سی ال TCL
اخلاقیات پایه و اصول اساسی عملکرد کاری تی سی ال TCL است. یک‌جهت یاب اخلاقی و صادقانه هدایت‌کننده عملکرد ماست تا اطمینان حاصل کنیم عدالت و احترام در قبال کلیه مشتریان و سرمایه‌گذاران رعایت شده و شفافیت کامل در کارهای تی سی ال TCL وجود داشته باشد.
شکوفایی برای همه
درباره برند تی سی ال|وبلاگ دلتاکالا هیچ گروه تجاری نمی‌تواند موفق باشد مگر با خلق شکوفایی و فرصت برای همه. تی سی ال TCL خود را متعهد می‌داند تا در تمام کشورها و نقاطی که کار می‌کنیم، یک شرکت مسئول در قبال جوامع بشری و محیط‌زیست باشد.
معیار ارزش گزاری موفقیت یک شرکت صرفاً دستاوردهای تجاری آن نیست، بلکه مقدار خدمات آن به جوامع بشری، محافظت از منابع کره زمین و تغییراتی که در زندگی مردم داشته است نیز به همان اندازه مهم هستند. تی سی ال TCL مسئولیت خود برای همکاری به‌عنوان شهروندی خوب را باکمال میل می‌پذیرد و در سرتاسر دنیا می‌کوشد جوامع بشری بهتر ایجاد کرده، از محیط‌زیست محافظت کرده و روابط اجتماعی را استحکام بخشد.
تی سی ال TCL و رفاه اجتماعی
تی سی ال TCL به روش‌های گوناگونی از مردم و جوامع حمایت می‌کند. زمینه اصلی تمرکز کنونی تی سی ال TCL سرمایه‌گذاری در آینده جوانان از طریق حمایت از تحصیلات در رشته‌های مختلف علوم و تشویق تفکر خلاق و رهبری و مدیریت؛ کمک به کودکان خانواده‌های کم‌درآمد با حمایت از اصول آموزشی و کشف و حمایت از دانش آموزان و دانشجویان برتر و مبتکر؛ و برنامه‌های حمایتی است که سطح رفاه عمومی خانواده‌ها را ارتقا می‌دهد.
تی سی ال و فرهنگ و هنر
تی سی ال TCL از حرکت‌های گوناگون هنری و فرهنگی در اقصی نقاط مختلف جهان حمایت می‌کند. تی سی ال TCL در طول همه‌سال‌ها کمک‌های بسیار زیادی به موزه‌ها، گالری‌ها و نمایشگاه‌ها در چین و کشورهای دیگر مانند آمریکا و فرانسه و لهستان و تایلند کرده است.

حتماً ببینید »» مشاهده‌ی جدیدترین محصولات تی سی الفروشگاه اینترنتی لوازم خانگی دلتا کالا

سایت تی سی ال

www.tcltv.ir

 

لطفا امتیاز دهید
1
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

یک دیدگاه

  • سعید
    2 سال پیش

    چگونه میشود برنامه ای را نصب کنیم