درباره برند دونار|وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

معرفی شرکت دونار

درباره برند دونار|وبلاگ دلتاکالا مدیران شرکت دونار پس از کسب ربع قرن تجربه در زمينه توليد انواع لوازم‌خانگی، در سال ۱۳۷۵ اقدام به ثبت شرکت دونارخزر با نام تجاری دونار نمودند که علاوه بر تولیدات سنتی لوازم‌خانگی با بهره‌گیری از آخرين دستاوردهای تکنولوژی روز و استفاده از تجارب متخصصين داخلی و خارجی و نصب ماشین‌آلات و تجهيزات مدرن تاکنون در جهت بهینه‌سازی مصرف انرژی و حفظ محیط ‌زیست اقدامات موثری انجام داده اند.

 

 

در حال حاضر عمده محصولات تولیدی شرکت دونارخزر شامل انواع يخچال، فریزر، یخچال فريزر دو دره و سايد بای سايد و دوقلو، انواع بخاری‌های گاز سوز، شومينه گازی، انواع کولر گازی و آبی، آبگرمکن گازی و برقی  لباسشويی می‌باشد.

درباره برند دونار|وبلاگ دلتاکالا مزيت توليدات اين شرکت نسبت به توليدات مشابه داخلی و خارجی، کيفيت بالای محصولات این شرکت است. محصولات ما علاوه بر کسب نشان استاندارد ملی توانسته است گواهی‌نامه مربوطه مورد تائید مراجع و سازمان‌های کنترل کیفیت بین‌المللی را نیز اخذ نماید.

ما توانسته‌ایم ادعا خود را با حضور گسترده در بازارهای کشور پهناور ایران و کشورهای خارجی با اتکا به کيفيت برتر محصولات تولیدی و ارائه گسترده خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات به اثبات برسانیم.
در حال حاضر بيش از ششصد سرويس کار مجاز و مجرب در سراسر کشور و دیگر کشورهای همسایه آماده ارائه خدمات پس از فروش و تضمین‌های لازم به مصرف‌کنندگان گرانقدر محصولات دونارخزر می‌باشند.

درباره برند دونار|وبلاگ دلتاکالا سخن آخر اینکه چون هدف مدیران شرکت دونارخزر ماندن در بازار نسل‌های آینده است لذا آرزوی همه کارکنان دونار حضور در منازل شماست.

خط مشی مدیریت و کارکنان در راستای اهداف بلندمدت شرکت

  • افزایش رضایت مشتریان
  • بهبود مستمر سیستم تولید و توزیع محصولات و خدمات پس از فروش
  • بهبود سیستم‌ها، فرایندها و محصولات شرکت

گواهینامه ها

برند دونار

برند دونار

برند دونار

برند دونار

برای اطلاع از لیست قیمت های لوازم خانگی بر روی عکس ذیل کلیک کنید 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه