درباره برند آرچلیک |وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

درباره برند آرچلیک | وبلاگ دلتاکالا آرچلیک، (به ترکی استانبولی: Arçelik) شرکت لوازم‌خانگی الکترونیکی ترکیه‌ای است که درزمینهٔ تولید و توزیع نمایشگر، سینمای خانگی و تلویزیون، دیسک بلو-ری، دیسک‌گردان نوری، ماشین لباس‌شویی، ماشین ظرف‌شویی، یخچال، فریزر، جاروبرقی، کولر و لپ‌تاپ فعالیت می‌کند. شرکت آرچلیک در سال ۱۹۵۵ توسط وهبی کوچ راه‌اندازی شد و در حال حاضر دارای ۱۰ کارخانه تولیدی و شبکه‌ای از ۴٬۵۰۰ شعبه توزیع و فروش محصولات الکترونیکی می‌باشد که لوازم‌خانگی خود را به ۱۳۰ کشور ازجمله ایالات‌متحده آمریکا، چین و اروپا عرضه می‌نماید. شرکت آرچلیک چهارمین شرکت بزرگ لوازم‌خانگی در اروپا محسوب می‌شود. دفتر مرکزی این شرکت در شهر استانبول، ترکیه قرار دارد و سهام آن در بازار بورس استانبول معامله می‌شود. شرکت آرچلیک مالک برند هایگروندیگ، بکو، بلومبرگ، دفای و آرکتیک می‌باشد. شرکت کوچ هولدینگ مالک اکثریت سهام آرچلیک 

https://deltakala.com/

مشاهده محصولات آرچلیک در سایت دلتا کالا

تاریخچه فعالیت‌های شرکت

 

 

سال ۱۹۹۵ >> تأسیس شرکت آرچلیک

درباره برند آرچلیک | وبلاگ دلتاکالا آرچلیک در سال ۱۹۵۵ میلادی باهدف تولید باکیفیت بسیار بالا و ارائه سرویس و خدمات مؤثر پس از فروش در کشور ترکیه تأسیس گردید.

سال ۱۹۹۰ >> پنجمین برند پرفروش دنیا

درباره برند آرچلیک |وبلاگ دلتاکالا  شرکت آرچلیک در سال ۱۹۹۰ میلادی باهدف بین‌المللی شدن مارک آرچلیک و برنامه‌ریزی در جهت آن در ردیف شرکت‌های اصلی تولیدکننده لوازم‌خانگی در دنیا قرار گرفت.

سال ۲۰۰۶ >> آغاز صادرات به ایالات‌متحده

شرکت آرچلیک در سال ۲۰۰۶ میلادی صادرات محصولات خود را به ایالات‌متحده آمریکا آغاز کرد. در همان سال این شرکت تولید خود را به ۱۱ میلیون دستگاه رساند.

سال ۲۰۱۵ >> صادرات به بیش از ۱۳۰ کشور دنیا

شرکت آرچلیک در سال ۲۰۱۵ میلادی صادرات خود را به بیش از ۱۳۰ کشور دنیا افزایش داد و در حال حاضر دارای ۱۰ کارخانه تولیدی و شبکه‌ای از ۴٬۵۰۰ شعبه توزیع و فروش محصولات الکترونیکی در دنیا می‌باشد.

حتماً ببینید »» مشاهده‌ی جدیدترین محصولات آرچلیکفروشگاه اینترنتی لوازم خانگی دلتا کالا

سایت آرچلیک

www.archelik.ir

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه