درباره برند استیل البرز Esteel Alborz | وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

 

 درباره برند استیل البرز Esteel Alborz | وبلاگ دلتاکالا شرکت صنایع استیل البرز کار خود را در سال 1371 شروع نمود و با تکیه بر کیفیت و نیروهای کار آزموده توانسته سهم قابل توجهی از بازار لوازم توکار آشپزخانه را برای خود نماید. استیل البرز نامی برگرفته از نمادها و اسطوره‌های ایران باستان. برز نام رشته کوهی در شمال ایران. در اوستا «هره برز» یا «هربورس» مرکب از دو جزء : هر، به معنی کوه و برز به معنی بالا ، بلند، بزرگ واستوار یعنی کوه بلند و مرتفع است. شرکت صنایع استیل البرز همچون نامش که بلندی و استواری و استقامت را تداعی می‌کند.. این شرکت تولید کننده و صادر کننده پیشگام سینک ظرفشویی Stainless Steel در خاورمیانه می باشد که فعالیت خود را با پیشرفته ترین ماشین آلات و ظرفیت سالیانه 200.000 قطعه سینک در شهر شیراز آغاز نمود

درباره برند استیل البرز ، شرکت صنایع استیل البرز (سهامی خاص) تولید کننده و صادر کننده پیشگام سینک ظرفشویی Stainless Steel در خاورمیانه می باشد که فعالیت خود را از سالها پیش با پیشرفته ترین ماشین آلات و ظرفیت سالیانه 200.000 قطعه سینک در شهر شیراز آغاز نمود که این میزان تولید پاسخگوی تقاضای بازار داخلی آن روز بود.

 

 

شرکت صنایع استیل البرز اکنون پس از سالها تجربه ظرفیت تولیدات خود را در محصولات سینک اجاق گاز و هود به بیش از 1.500.000 قطعه محصول در سال ارتقاء بخشیده و تولیدات خود را به بیش از 2000 مدل مختلف در بازارهای داخلی و بیش از 40 کشور جهان از جمله خاورمیانه، خاور دور، کانادا، جنوب آفریقا، اقیانوسیه و اروپا عرضه می نماید. این شرکت جهت نیل به اهداف خود که مهمترین آن کیفیت بالای محصولات تولید شده و در نهایت برخورداری از سازمانی مشتری مدار است، تلاش و مساعی خود را از همان ابتدای کار که خریداری و وارد نمودن ورقهای Stainless Steel می باشد، آغاز نموده و به همین دلیل در تولید بخش عمده ای از محصولات خود ورق SUS304L (با ترکیب 18% کروم و 10% نیکل) را مورد استفاده قرار میدهد. این ورقها عمدتاً از کشورهای فرانسه و ژاپن خریداری شده و دارای استانداردهای JIS ژاپن و ASTM آمریکا می باشد و از سایر ورقهای موجود براق تر، جهت عملیات ساخت و کشش انعطاف پذیرتر و در مقابل اسیدها و بازها مقاومتر می باشد.

 درباره برند استیل البرز Esteel Alborz | وبلاگ دلتاکالا از آنجا که تولید سینکهای پرسی یا Mono Block همواره با محدودیت هایی همچون کشش همزمان سه لگن یا دو لگن با عمق متفاوت مواجه است، شرکت صنایع استیل البرز مبادرت به راه اندازی واحد دیگری به نام ” خرم صنعت” جهت رفع این محدودیت و تولید سینکهای جوشی یا فانتزی نمود. بدین ترتیب هر یک از قسمت های سینک اعم از سینی و لگن به طور جداگانه قالبسازی، پرس و پالیش گردیده و نهایتاً توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک CNC ) Computer Numerical Control ) به یکدیگر متصل می شوند، به نحوی که پس از اتمام کار و پشت سر نهادن تمام مراحل تولید (35 درجه) سینکی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند که کاملاً یک تکه و بدون آثار جوش می باشد. بنابراین سینکهای فانتزی به علت تکنیک خاص تولید فرصت استفاده از ورق های ضخیم تر را فراهم نموده و پالیشینگ مرحله به مرحله موجب کیفیت بالای محصولات تولید شده می گردد. از سوی دیگر به علت ساختار تولید و تعدد قالب ها تنوع در فرم و ابعاد سینک امکان پذیر بوده و محصولات شرکت در انواع و مدلهای متفاوت که گاهاً انحصاری و توسط واحد طراحی شرکت تهیه میگردد, تولید می شوند.

واحد تحقیق و توسعه (R&D) این شرکت با جدیت و تلاش مستمرو ارائه طرحهای مناسب موجبات ارتقاء کیفی و کمی محصولات تولید شده را فراهم آورده و واحد کنترل کیفیت (QC) با پیشرفته ترین امکانات محصولات تولید شده را مورد بررسی قرار می دهد.

صنایع استیل البرز در راستای نیل به اهداف مشتری مدارانه ی خود، تولید محصولات را بر پایه کیفیت قرار داده و بابکارگیری مدرن ترین خطوط تولید در ایران و خاورمیانه و با پیاده سازی” سیستم مدیریت کیفیت” QMSS در فرآیند تولید سینکهای پرسی Mono Block و نیز” سینکهای فانتزی ” welded Type موفق به اخذ دو گواهینامه ارزشمند از سری استانداردهای ISO 9001:2000 گردیده است. اعتبار دهنده های بیت المللی، SINCERT ایتالیا و UKAS انگلستان این گواهینامه ها را مورد تایید قرار داده اند.

درباره برند لوازم خانگی استیل البرز Esteel alborz 

شرکت صنایع استیل البرز پیشرو در تولید و صادرات سینکهای ظرفشویی stainless steel در ایران و خاورمیانه می باشد. این شرکت با تکیه بر ظرفیت های تخصص خود در تجارت جهانی و به منظور تدارک و تامین نیازهای عمومی فولاد ضد زنگ stainless steell صنایع کشور شبکه بازرگانی قوی و منسجمی را برای برقراری ارتباط تنگاتنگ با تولید کنندگان تراز اول stainless steel در جهان ایجاد نموده است.

درباره برند استیل البرز Esteel Alborz | وبلاگ دلتاکالا بر این اساس نیازهای عمومی پس از طی شناسایی و نیاز سنجی و بر اساس استانداردهای روز دنیا سفارس داده و وارد کشور شده است، در نهایت بصورت مستقیم و بدون واسطه به مصرف کنندگان داخلی عرضه می گردد.

صنایع استیل البرز با ایجاد بخش تخصصی فولاد ضد زنگ مفتخر است تا نیازهای عمومی و تخصصی صنعت کشور به فولاد ضد زنگ را در قالب ارائه خدمات بشرح ذیل تامین نماید:

1. خدمات مشاوره فنی تخصصی
مشاوران فنی این شرکت آماده پاسخوگی به پرسش های تخصصی و ارائه طریق در جهت انتخاب اصلح انواع مختلف فولادضد زنگ مورد نیاز شما می باشد.

2. سفارشات خارجی
در صورت نیاز به تامین فولاد ضدزنگ از بازارهای جهانی، بخش تخصصی این شرکت توانایی اجرای کلیه مراحل مختلف ورود و ترخیص کالا را دارد، بر اساس یک یا کلیه مراحل، از سفارشات تا تحویل به خریدار قابل اجرا می باشد.

3. فروش مستقیم انواع ورقهای stainless steel
با شناخت بازار و نیازهای عمومی به ورق فولاد ضد زنگ کشور، صنایع استیل البرز اقدام به واردات وسیع انواع ورق فولاد ضد زنگ مرغوب نموده است، مشتریان می تواتنند کلیه نیازهای خود را از انبارهای تهران و شیراز تامین نمایند.

افزون براین، خدمات برش رول و پوشش ورق با فیلم PVC و لایه های PE با کیفیت مطلوب نیز در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

 درباره برند استیل البرز Esteel Alborz | وبلاگ دلتاکالا امروز در سراسر جهان مواد مختلفی همچون فایبر گلاس، پلاستیک سخت و فولاد برای ساخت سینک آشپزخانه به کار می رود که در این میان سینکهای stainless steel به عنوان نوعی آلیاژ فولادی با خواص منحصر به فردی چون ضد زنگ بودن، مقاومت بالا، دوام و سبکی سهم عمده ای از بازار سینک را به خود اختصاص داده است.

مشاهده محصولات استیل البرز 

ورقهای ضد زنگ stainless steel بسته به میزان درصد عناصر ترکیبی در انواع مختلف تولید و عرضه می شوند. از این میان ورقهایی که در ساخت سینک آشپزخانه به کار می رود عبارتند از: SUS 304, SUS 304 JL, SUS 304 L s

طبقه بندی مواد در استاندارد JIS

 

کاربرد متعارف

ASTM

ترکیبات تقریبی

شناسه

لوله های نیروگاههای اتمی با مقاومت خوردگی بالا

304L

18% کروم- 10% نیکل با کاهش شدید کربن

SUS 304L

سینک آشپزخانه- مخازن آبگرم- دستگیره در

Xm11

17% کروم- 7%نیکل- 2% مس

SUS 304 JI

وسایل منزل- کارخانجات شیمیایی( ماشین آلات شیمیایی) دکورهای ساختمانی- چرخ انبار

304

18% کروم- 8% نیکل

SUS 304


جدول زیر نشان دهنده میزان عناصر ترکیبی در هر یک از این ورقها می باشد SUS 304 L

وغیره

نیتروژن

مولیبدن

کروم

نیکل

گوگرد

پتاسیم

منزیم

سیلسیم

کربن

20.00

9.00

0.030

0.40

2.00

1.00

0.02


SUS 304 JI

وغیره

نیتروژن

مولیبدن

کروم

نیکل

گوگرد

پتاسیم

منزیم

سیلسیم

کربن

CU:1.00

             


SUS 304

وغیره

نیتروژن

مولیبدن

کروم

نیکل

گوگرد

پتاسیم

منزیم

سیلسیم

کربن

             

شرکت صنایع استیل البرز به عنوان یکی از پیشگامان صنعت نوین سینک سازی در ایران و بزرگترین تولید کننده سینکهای ظرفشویی استینلس استیل، تولیدات خود را از سالها پیش با پیشرفته ترین ماشین آلات آغاز نموده و امروز توان بسیار بالایی در تولید تولید انبوه محصولات ذیل با کیفیتی بی نظیر و تنوع منحصر به فرد دارد:

اجاق گازهای صفحه ای توکار (در اندازه ها و طرحهای مختلف استیل، سرامیک و شیشه)
سینکهای ظرفشویی فانتزی (در اندازه ها و طرحهای متنوع توکار و روکار)
سینکهای ظرفشویی معمولی ( کلاسیک) (در اندازه ها و ضخامت های مختلف توکار و روکار)
تولید انواع هود (در اندازه ها و طرحهای متنوع استیل و شیشه ای)
سیفون آلات (فانتزی، معمولی، تک لنگه، دو لنگه)

شرکت صنایع استیل البرز مفتخر به داشتن گواهینامه های ISO9001-2000, IQNET, CSQ, MIS, CISQ, IMQ, UKAS بوده و همچنین دارای کاربرد علامت استاندارد تشویقی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و جزء بیست برند برتر ایران می باشد و افتخار این را دارد که در جهت ارتقاء کیفیت گام برداشته و با صادرات به بیش از 400 کشور جهان به عنوان واحد نمونه صادرات به خود می بالد.

این شرکت جهت نیل به اهداف والای خود که مهمترین آن کیفیت بالای محصولات تولید شده و در نهایت برخورداری از سازمانی مشتری مدار است که تلاش خود را از همان ابتدای کار که خریداری و وارد نمودن ورقهای استینلس استیل مقاوم (SUS304L با ترکیب 18% کروم و 10% نیکل) از کشورهای فرانسه و ژاپن که دارای استانداردهای JIS، ژاپن و ASTM آمریکا می باشند، آغاز نموده و با بکارگیری مدرن ترین خطهای تولید سینکهای فانتزی و کلاسیک در دو کارخانه استیل البرز و خرم صنعت در شهر شیراز، هودهای زیر کابینتی در شهر بابل، هودهای شومینه ای و اجاق گاز های صفحه ای در تهران به تولیدات انبوه خود ادامه می دهد.

افتخارات

شرکت صنایع استیل البرز برای دومین سال متوالی در دومین جشنواره 100 برند برتر تجاری کشور جزء بیست برند برتر کشور و تنها برند صنعت آشپزخانه انتخاب گردید.

درباره استیل البرز ،دومین جشنواره بین المللی برترین نام و نشان های تجاری ایران با تلاش و حمایت مرکز مطالعات برند( موسسه هوشمند تدبیر) و انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران و وزارت کار و امور اجتماعی و همچنین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و خانه صنایع و معدن، در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.

این شرکت به عنوان صادر کننده نمونه در سال ها ی متوالی 1384و 1385 محصولات خود را به بیش از 40 کشور جهان صادر می نماید.

 
 
لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه