درباره برند ناب استیل | وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

 

تاریخچه گروه صنعتی ناب استیل

درباره برند ناب استیل | وبلاگ دلتاکالا گروه صنعتی ناب استیل تا پیش از سال ۹۲ تحت نام شرکت ناب استیل به تولید و تأمین لوازم آشپزخانه و هتلی می‌پرداخت. شرکت ناب استیل در سال ۱۳۶۲ با استفاده از ماشین‌آلات و تکنولوژی Solingen آلمان در استان مازندران افتتاح گردید که به تولید قاشق و چنگال می‌پرداخت. پس از راه‌اندازی کارخانه ناب استیل مأموریت آن توسعه کمی و کیفی تولید قاشق و چنگال بوده است. در همین راستا در جهت به‌روز نمودن بخش قالب‌سازی اقدام به خرید دستگاه‌های مربوطه ازجمله CNC های ساخت کشور سوئیس و وایرکات جهت ساخت قالب‌های برش و نقش زن باکیفیت بالا نمود.

توسعه بخش تولید قاشق و چنگال ناب استیل با احداث کارخانه جدید در شهرک صنعتی سلمان شهر در سال ۸۴ جهش بزرگی یافت. با توجه به افزایش تقاضا برای محصولات قاشق و چنگال ناب استیل و گسترش بخش‌های مختلف تولید، مدیریت شرکت ناب استیل تصمیم به انتقال کارخانه به محل جدید و طراحی آن با توجه به نیازهای روز گرفت. در این تحول، ظرفیت تولید قاشق و چنگال به سه برابر میزان قبلی افزایش یافت و به‌تبع افزایش تولید، بخش‌های مربوط به آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت نیز مجهزتر شدند.

درباره برند ناب استیل | وبلاگ دلتاکالا شرکت ناب استیل امروزه ده مدل قاشق و چنگال در تنوع‌های مختلف (قاشق غذاخوری، چنگال غذاخوری، …) تولید می‌نماید. برخی از مدل‌ها به‌صورت سند بلاست و دور طلا نیز عرضه می‌شوند که طلاکاری آن با استفاده از تکنولوژی آلمان و طلای ۲۴ عیار صورت می‌گیرد. قاشق و چنگال‌های تولیدشده در بسته‌بندی‌های مختلف از جین تا ۱۴۸ پارچه در جعبه‌های کارتنی و چوبی به مشتریان و صنعت هتلداری و رستوران کشور عرضه می‌شود و بخشی از آن به خارج از کشور صادر می‌گردد.

درباره برند ناب استیل | وبلاگ دلتاکالا شرکت ناب استیل در ابتدای دهه هشتاد خورشیدی سعی در تکمیل سبد محصولات خود نموده و برنامه‌ریزی لازم جهت تأمین لوازم آشپزخانه را انجام داد. از طرف دیگر با توجه به ارتباط نزدیکی که بین ناب استیل و بخش هتلداری ایران داشت و بخش زیادی از نیاز هتل‌ها و رستوران‌های کشور به قاشق و چنگال را تولید می‌کرد، به تقاضای بسیاری از مشتریان تأمین لوازم هتلی را نیز در برنامه کاری خود قرارداد.

در این راستا نام تجاری مستر متولد گردید که طیف وسیعی از محصولات آشپزخانه و هتلی و رستورانی را در برمی‌گیرد. مستر از اولین تأمین‌کنندگان محصولات روز دنیا از قبیل شفینگ‌دیش slowdown بوده تا سطح کیفی محصولات هتلی را ارتقا بخشد. هم‌اکنون بسیاری از این محصولات در کارخانه‌های گروه صنعتی ناب استیل در ایران تولید می‌گردد. مهم‌ترین استراتژی مستر تأمین و یا تولید محصولات از بهترین سورس‌ها است. از نکات قابل‌توجه دیگر، ارائه خدمات پس از فروش برای لوازم هتلی به مدت ده سال توسط گروه صنعتی ناب استیل است که ضامن اطمینان خریداران محترم است.

در مراحل بعدی با توجه به وجود پتانسیل فنی لازم و نیاز بازار به تجهیزات آشپزخانه با طراحی روز دنیا، مطالعه طرح تولید تجهیزات آشپزخانه شامل هود آشپزخانه، گاز توکار آشپزخانه، فر توکار آشپزخانه و مایکرویو توکار آشپزخانه آغاز گردید که با تأسیس کارخانه مرزن‌آباد در سال ۸۵ به اجرا درآمد.

گروه صنعتی ناب استیل با در اختیار داشتن تکنولوژی تولید انواع تجهیزات آشپزخانه و ارتباط با به تأمین‌کنندگان قطعات تراز اول دنیا، اقدام به طراحی و تولید تجهیزات لوکس آشپزخانه با برند مستر پلاس نمود. این افتخار به پشتوانه تجربیات ناب استیل در تولید محصولات هود و گاز و فر مستر به دست آمد و استراتژی بازار آن بر اساس تولید تجهیزات آشپزخانه مدرن باکیفیت عالی و تأمین قطعات از مطرح‌ترین برندهای اروپایی و آسیایی قرارگرفته است.

گروه صنعتی ناب استیل با بازخورد مناسبی که از مشتریان مختلف خود دریافت می‌نماید، سعی در ارتقا کیفیت محصولات و خدمات فعلی خود دارد و در جهت افزایش تنوع محصولات قابل‌عرضه نیز برنامه‌هایی دارد.فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی دلتا کالا

ازجمله افتخارات گروه صنعتی ناب استیل می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. اخذ نشان استاندارد ملی ایران (ISIRI 4346)
 2. اخذ استاندارد سیستم مديريت كیفیت ISO9001: 2008 از شركت TÜV آلمان
 3. اخذ استاندارد رسیدگی به شکایات مشتریان ISO10002: 2004 از شركت TÜV آلمان
 4. واحد نمونه صنعتی ملی
 5. واحد نمونه سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران
 6. کارآفرین برتر
 7. واحد نمونه جشنواره تولید ملی – افتخار ملی
 8. کارفرما حامی کارگرافتخارات گروه صنعتی ناب استیل افتخارات گروه صنعتی ناب استیل افتخارات گروه صنعتی ناب استیل افتخارات گروه صنعتی ناب استیل افتخارات گروه صنعتی ناب استیل افتخارات گروه صنعتی ناب استیل افتخارات گروه صنعتی ناب استیل افتخارات گروه صنعتی ناب استیل افتخارات گروه صنعتی ناب استیل افتخارات گروه صنعتی ناب استیل

استاندارهای اخذ شدهاستانداردهای اخذ شده توسط گروه صنعتی ناب استیل استانداردهای اخذ شده توسط گروه صنعتی ناب استیل استانداردهای اخذ شده توسط گروه صنعتی ناب استیل

برندهای گروه صنعتی ناب استیل

ناب استیل

بسیاری از بانوان ایرانی قاشق و چنگال را با نام تجاری ناب استیل می‌شناسند و به یکدیگر توصیه می‌نمایند. تجربه استفاده از محصولات باکیفیت ناب استیل  در کنار تنوع محصولات و تأمین همیشگی آن در ذهن مشتریان حک‌شده است. 

درباره برند ناب استیل | وبلاگ دلتاکالا ناب استیل باتجربه سی‌ساله در تولید قاشق، چنگال و کارد استیل در ایران پیشرو می‌باشد. نخستین کارخانه ناب استیل در سال ۱۳۶۲ با ماشین‌آلات و دانش فنی زولینگن آلمان تأسیس و هدف آن از آغاز همگامی با استانداردهای روز دنیا و تولید قاشق و چنگال باکیفیت برای مصارف داخلی و صادرات بوده است. ناب استیل ضمن برخورداری از تکنسین‌های مجرب و کارآزموده جهت اطمینان از کیفیت تولیدات خود، مواد اولیه مصرفی خود را از بهترین انواع فولاد زنگ نزن (استنلس استیل) مطابق با استاندارد بین‌المللی ISO8442 تهیه می‌نماید. ضمناً متخصصین و کارشناسان واحد کنترل کیفی بر تمام مراحل خطوط تولید و تمامی محصولات تولیدشده نظارت کامل می‌نمایند.
محصولات قاشق و چنگال و کارد استیل گروه صنعتی ناب استیل با سه گونه پولیش آیینه‌ای، دور طلا و سند بلاست عرضه می‌گردد. عملیات پولیش سطح و آب طلاکاری با مواد اولیه و ماشین‌آلات آلمانی انجام می‌پذیرد که درنتیجه محصولاتی باکیفیتی عالی حاصل می‌گردد. ضمناً با انجام عملیات حرارتی خاص، تیزی لبه برشی کاردها پایدار گشته که از مزیت‌های برتر کاردهای تولیدی ناب استیل است.

در ناب استیل، حک نام و آرم سفارش شرکت‌ها و سازمان‌ها و هتل‌ها به روش‌های الکترو اچینگ و لیزر امکان‌پذیر است. ما با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، تأمین‌کننده بیش از ۹۰ درصد نیاز هتل‌های چهار و پنج ستاره و رستوران‌های درجه‌یک کشور هستیم و همچنین موفق به صدور محصولات به برخی کشورهای اروپایی و آسیایی گشته‌ایم.سرویس قاشق و چنگال ناب استیل

از مهم‌ترین ویژگی‌های محصولات قاشق و چنگال ناب استیل می‌توان موارد زیر را برشمرد:

 • استفاده از بهترین نوع فولاد زنگ نزن (استنلس استیل) برای ساخت انواع محصولات قاشق و چنگال و کارد آشپزخانه
 • استفاده از ماشین‌آلات و تکنولوژی مدرن و پیشرفته (خط تولید Solingen آلمان)
 • استفاده از طلای 24 عیار جهت تولید محصولات طلایی
 • کیفیت سطحی بسیار بالا (پولیش آیینه‌ای)
 • سختی بالا تیغه کارد و ماندگاری تیزی کاردها
 • انجام مداوم آزمایش‌های کنترل کیفی روی محصولات
 • تنوع تولید انواع سرویس‌های قاشق و چنگال و کارد
 • تنوع تولید انواع حک آرم سازمان‌ها و هتل‌ها و … روی محصولات برحسب سفارش

مستر

درباره برند ناب استیل | وبلاگ دلتاکالا نام تجاری مستر در اختیار گروه صنعتی ناب استیل بوده و محصولات متنوع آن شامل لوازم و تجهیزات آشپزخانه و لوازم هتلی می‌شود. تمامی این محصولات با استفاده از قطعات اصلی از تأمین‌کنندگان معتبر جهانی در ایران تولید می‌شود. نام تجاری مستر متنوع‌ترین محصولات را در خانواده بزرگ گروه صنعتی ناب استیل در برمی‌گیرد.

مأموریت نام تجاری مستر تولید و تأمین محصولات مرغوب آشپزخانه و هتلی با طراحی مدرن و امروزی است. گروه صنعتی ناب استیل با درک اهمیت سلامت جامعه محصولاتی را تولید می‌نماید که با استانداردهای سلامت و امنیت جهانی سازگار باشد. این امر بخصوص در تجهیزات آشپزخانه -شامل هود آشپزخانه، اجاق‌گاز، فر آشپزخانه و ماکروویو آشپزخانه- نمود بیشتری می‌یابد که آزمایش‌های مختلف کنترل کیفیت را در برمی‌گیرد.

مستر در ارتباط نزدیک با صنعت هتل و رستوران کشور اقدام به تولید و تأمین لوازم هتلی می‌نماید. ما با اعتمادی که از طریق نام تجاری ناب استیل حاصل کردیم، توانستیم نظر مدیران هتل‌ها و رستوران‌های معتبر کشور را برای تأمین لوازم هتلی جلب نماییم. از مهم‌ترین محصولات هتلی مستر می‌توان به شفینگ دیش، سرو مایعات سرد و گرم، ترولی و لوازم مخصوص هتلی را نام برد. درزمینهٔ لوازم آشپزخانه نیز مستر با تأمین انواع قابلمه و ماهیتابه باکیفیت فوق‌العاده، زودپز، سوفله‌خوری، ماگ و فلاسک و ابزار آشپزخانه بخش بزرگی از بازار  ایران را در دست دارد.ظروف آشپزخانه مستر

مستر پلاس

نام تجاری مسترپلاس در اختیار گروه صنعتی ناب استیل بوده و تجهیزات لوکس آشپزخانه را در برمی‌گیرد. توجه ویژه به طراحی، کیفیت و استفاده قطعات اصلی از منابع معتبر بین‌المللی از ویژگی‌های این نام تجاری است.اجاق گاز مستر پلاس

گروه صنعتی ناب استیل باتجربه سالیان پیش در تولید محصولات مستر و با توجه به نیاز بازار به محصولات فوق مدرن، اقدام به طراحی و تولید این تجهیزات با ظاهری کم‌نظیر و کیفیت فوق‌العاده نموده است. مستر پلاس محصولاتی High End با طرح‌های ویژه‌ای تولید می‌نماید که تمامی قطعات آن باظرافت و دقت فراوان انتخاب‌شده‌اند. اگر به دنبال آشپزخانه‌ی رؤیایی خود هستید، مستر پلاس جوابگوی نیاز شماست.

مستر پلاس در تولید محصولات خود توجه تمام به جزییات دارد. شما محصولی را خریداری می‌نمایید که مجهز به آخرین آپشن‌های روز دنیاست، چیزی متفاوت که شایسته تحسین است.فر توکار مستر پلاس

دیدگاه مشتریاندیدگاه مشتریان نسبت به محصولات ناب استیل

 دیدگاه مشتریان نسبت به محصولات ناب استیل

 

انواع محصولات ناب استیلمشاهده محصولات ناب استیل در سایت دلتا کالا

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه