درباره برند هامیلتون | وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

 

برند Hamilton

درباره برند هامیلتون | وبلاگ دلتاکالا ،هامیلتون یکی از تولیدکنندگان بزرگ لوازم‌خانگی برقی و آشپزخانه در واشنگتن است که محصولات خود را به سراسر دنیا صادر می‌کند. لوازم‌خانگی هامیلتون دارای کیفیت بی‌نظیر، طراحی بسیار زیبا و کارآمد هستند.

شرکت ساعت سازی لوکس سوئیسی با نام هامیلتون  HAMILTON توسط جیمز همیلتون در سال 1892 میلادی در لنکستر پنسیلوانیا آمریکا پایه گذاری شد. در سال 1957 میلادی نخستین ساعت الکتریکی جهان را هامیلتون به بازار جهانی معرفی نمود. شرکت اس اس آی اچ دومین ساعت ساز بزرگ آن زمان در سوئیس در سال 1971 میلادی ، هامیلتون را خریداری نمود.

درباره برند هامیلتون | وبلاگ دلتاکالا این شرکت تا سال 1984 با تلفیق شرکت اس اس آی اچ و شرکت اس یو ای جی (سواچ) باقی ماند. هم اکنون شرکت سواچ مالک برند هامیلتون می باشد. لاکچری استور تلاش نموده تا ساعت های مردانه و زنانه این برند را برای مشتریان عزیز عرضه نماید. مشتریان گرامی می توانند به آسانی ساعت مورد نیاز خود را انتخاب و درب منزل خود تحویل نمایند.  لاکچری استور این برند ساعت معتبر را به مشتریان خوش سلیقه خود پیشنهاد می نماید. برای مشاهده وب سایت رسمی برند HAMILTON اینجا کلیک نمایید.

از سال ۱۹۵۰ تا سال ۱۹۶۹ با اشتراک با شرکت ژاپنی ریکو به تولید ساعت‌های همیلتون ریکو پرداخت که به دلیل وجود رقبای قدرتمندی چون سیکو فروش مناسبی را در بازار تجربه نکردند. در سال ۱۹۶۹ساعت‌سازی همیلتون شرکت سوئیسی ساعت‌سازی بورن را به کلی خریداری نمود و تا سال ۱۹۷۲ بیشتر محصولات خود را در این کارخانه تولید می‌کرد. در سال ۱۹۷۱ شرکت اس اس آی اچ سوئیسی که در آن زمان دومین بزرگترین تولیدکننده ساعت در سوئیس بود شرکت ساعت‌سازی همیلتون را خریداری نمود. در همین مدت تیمی از کارکنان ساعت‌سازی همیلتون در لنکستر، پنسیلوانیا نخستین ساعت دیجیتالی دنیا را با نام ساعت پولسار تولید نمودند. همیلتون تا سال ۱۹۸۴ و تلفیق اجباری شرکت اس اس آی اچ (به انگلیسی: SSIH) و شرکت ای اس یو ای جی (به انگلیسی: ASUAG) تحت عنوان گروه سواچ جزوی از این شرکت باقی ماند

اولین بار در سال 1962 شرکت خود را در زمینه صنعت لوازم خانگی راه‌اندازی کرد.

5 (100%) 1 vote
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه