درباره برند اکسپریال | وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

محصولات اکسپریال

درباره برند اکسپریال | وبلاگ دلتاکالا شرکت خدمات طلایی نیکان تنها نماینده رسمی محصولات اکسپریال می‌باشد که با ارائه ضمانت‌نامه معتبر با پشتوانه شرکت تولیدکننده در ایتالیا یکی از معتبرترین شرکت‌های خدماتی در کل کشور شناخته‌شده است. 

اکسپریال با ارائـه مــحصولات خــانگی بـــه روز و پــیشرفته ، آشپزخانه ای ایده ال را به شما هدیه می نماید که تکمیل کننده آسایش و رفاه همیشگی شماست .

با اکسپریال زمان متوقف خواهد شد و شــما مــدیر قــابلی برای خانواده تان می شوید.

برند اکسپریال

درباره برند اکسپریال | وبلاگ دلتاکالا نگرش اکـسپریال هـمواره جـلو بودن از زمـان و انـجام کـارهایی می باشد که در آیـنده به عـنوان استـاندارد و چـارچـوب کاری در نظر گرفته می شود.

یکی از اصلی ترین و مهمترین شاخص در خدمات پس از فروش ، در اختیار داشتن قطعات یدکی اصلی مورد نیاز دستگاه های تحت ضمانت است که خدمات طلایی نیکان با  در اختیار داشتن بیش از ۷۰۰۰ نوع قطعه در انبار مدرن ومکانیزه پاسخگو نیاز مشترکین می باشد.
مجهز بودن به کارگاه تعمیرات الکترونیک با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا، استفاده از شیوه ‏های نوین ارتباطی و نظر خواهی از مشترکین از دیگر ویژگی های خدمات طلایی نیکان می باشد.

خدمات طلایی نیکان نزدیک به ۳۰ سال فعالیت خود را با هدف مشتری مداری و عرضه خدمات در سطح استاندارد و با کیفیت بالا آغاز نموده و خدمات پس از فروش محصولات  ایندزیت، اکسپریال ، آریستون ، تکا ، ویرپول و شولتز میباشد که با ارائه ضمانت نامه معتبر با پشتوانه شرکت تولید کننده یکی از معتبر ترین مرکزهای خدماتی در کل کشور شناخته شده است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی اکسپریال ، پشتیبان سرویس آماده‌ی ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر لوازم خانگی یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر، جاروبرقی، اجاق گاز، پکیج و کولر گازی اکسپریال در تهران می‌باشد. ما با سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی اکسپریال با تکیه بر تکنسین‌های آموزش‌دیده، تخصصی‌ترین تعمیرات لوازم خانگی را به شما ارائه خواهیم داد. از مزایای خدمات ما استفاده از قطعات یدکی اصلی نمایندگی و ارائه ضمانت شش ماه خدمات انجام شده می‌باشد.

 

 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه