درباره برند عالی نسب|وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

تاریخچه عالی نسب

درباره برند عالی نسب|وبلاگ دلتاکالا درسال ۱۳۲۹ شرکت تولیدی صنایع نفت و گاز عالی نسب توسط مرحوم استاد میر مصطفی عالی نسب با مأموریت تولید بخشی از لوازم خانگی نفت سوز موردنیاز خانواده های ایرانی تأسیس گردید.
پیش از آن بازار لوازم خانگی ایران خصوصاً لوازم پخت مواد غذایی و تجهیزات گرمایشی کوچک عمدتاً در انحصار شرکت‌های انگلیسی بود که با تلاش و مدیریت کم نظیر بنیان گذار فقید، شرکت موفق شد علی رغم محدودیت امکانات صنعتی در آن برهه‌ی تاریخی که مقارن بود با مبارزات ملی شدن صنعت نفت، رقابت سخت و چالش‌های ایجاد شده توسط شرکت‌های خارجی را پشت سر گذاشته و ضمن کارآفرینی و ایجاد اشتغال در سطح جامعه بستر مناسبی را جهت خلاقیت و نوآوری پدید آورد، شرکت عالی نسب توانست با اتکا به مدیران خلاق و پویا و سرپرستان و کارگران کوشا و زحمتکش خود، ضمن ثبت چندین اختراع در زمینه‌ی لوازم خانگی، برای اولین بار لوازم خانگی را مطابق سلایق و فرهنگ مصرف کننده‌ی ایرانی تولید انبوه نموده و با شبکه‌ی فروش گسترده خود تا دورافتاده‌ترین نقاط کشور عرضه نماید.

 

کیفیت، ایمنی و تنوع محصولات عالی نسب و علاقه‌ی مردم ایران به مصرف کالای ایرانی موجب شد در اندک زمانی حداقل یکی از محصولات شرکت عالی نسب گرمابخش وتامین کننده‌ی آسایش و آرامش اکثر قریب به اتفاق منازل ایرانیان گردد.

عالی نسب

تعهدات

بر اساس اعتقادات و اهداف انسانی مرحوم استاد میر مصطفی سید عالی نسب همواره بخشی از منافع حاصل از فعالیت های شرکت به کمک به احداث مراکز درمانی و امور خیریه و همچنین حمایت از مراکز پژوهشی و تحقیقاتی تخصیص یافته است.

تعهد کیفی:

با توجه به حساسیت و اهمیت ایمنی محصولات، شرکت همواره از بدو تأسیس تعهد کیفی را به‌عنوان یک باور و فرهنگ جدایی ناپذیر نزد همکاران خود ایجاد و تقویت نموده است و حتی در فضای رقابتی سخت نیز عالی نسب ضمن حفظ و ارتقاء کیفیت خود توانسته است سهم بازار خود را از این طریق حفظ و توسعه دهد بنابراین رعایت الزامات و استانداردهای کیفی در محصولات و خدمات یکی از رموز موفقیت شرکت عالی نسب بوده است.

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی دلتا کالا

زیرساخت ها

سرمایه‌ی انسانی:

از بدو تأسیس فرهنگ سازمانی حاکم در شرکت بر اساس اعتقادات بنیان گذار فقید خود، نیروی انسانی را سرمایه‌ی اصلی خود می‌داند لذا رشد و توسعه شرکت را از طریق توانمندسازی و تعالی پیوسته‌ی نيروهای انسانی که خشنودی و رضایت مندی و همچنین مشاركت و وفاداری را در پی خواهد داشت، دنبال می‌کند.

نشان تجاری:

عالی نسب هرگاه آغاز به تولید محصولی نموده از نظر کیفی، راحتی و آسایش دستاورد جدیدی را برای خانواده های ایرانی به ارمغان آورده است، شصت سال خدمت صادقانه و پایبندی به ارزشها و اصول اخلاقی کسب کار موجب جلب اعتماد ذینفعان اصلی شرکت یعنی مشتریان شده است و افتخار کسب بالاترین رضایتمندی و اعتماد مصرف کننده‌ی دقیق و نکته بین ایرانی را در طول فعالیت خود در حوزه‌ی لوازم خانگی مربوطه به دست آورده و این جایگاه را هیچ‌گاه از دست نداده است.

تجهیزات:

شرکت با بیش از هفتاد دستگاه انواع پرس ضربه ای و هیدرولیک عملیات برش‌كاری، فرم دهی محصولات خود را انجام داده و با تجهیزات مختلف جوش‌كاری، پرداخت کاری و تجهیزات آبکاری و پوشش دهی كه مسئوليت تکمیل كاری قطعات موردنیاز در توليد محصولات را به عهده دارند خطوط مونتاژ محصولات نهايی مختلف خود را تغذیه می‌نماید. ماشين‌آلات ابزارسازی در واحد قالب سازی و تجهیزات آزمايشگاهی پيشرفته درزمینه‌ی فيزيك، شيمی و كاليبراسيون تجهيزات اندازه‌گيری و سیستم تصفيه‌خانه‌ی فاضلاب صنعتی انبارهای مواد اوليه و محصولات نهايی از دیگر امکانات شرکت می‌باشند.

فن آوری اطلاعات IT:

هم اکنون بخش‌های مختلف شرکت عالی نسب علی رغم فاصله‌ی جغرافیایی با استفاده از شبکه اینترنت و نرم‌افزارهای جامع در ارتباط بوده و از طریق توسعه این امکانات ارائه خدمات، به مشتریان و همکاران را تسهیل و تسریع می‌بخشد.

نشانها و افتخارات شرکت عالی نسب

برند عالی نسب

deltakala.com

حتماً ببینید »» مشاهده جدیدترین محصولات عالی نسب

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی دلتا کالا

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه