درباره کشو گرم‌کن‌ | وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

کشو گرم‌کن‌ چیست؟

 درباره کشو گرم‌کن‌ | وبلاگ دلتاکالا یکی از امکانات آشپزخانه‌های مدرن، کشوی گرم‌کن است که می‌تواند در بالا یا زیر فر قرار گیرد. کشوی گرم کن در آشپزخانه برای گرم نگه داشتن ظروف یا غذا استفاده می شود البته بعضی گرمکن ها مثل یک فر عمل میکنند و میتوانند در پختن غذا هم به شما کمک کنند، حتی بعضی اوقات یک کشو گرمکن میتواند به شما برای باز کردن یخ مواد غذایی منجمد کمک کند و یا قبل از ریختن قهوه یا چای در فنجان ها آن ها را گرم نگه دارد. و در هر جای دیگری که شما نیاز به گرمای مشخص در زمان مشخصی دارید یک کشوی گرمکن دستیار شماست. یکی از برترین ویژگی‌های کشو گرم‌کن‌ها این است که با حفظ هوای مناسب از خشک شدن غذا قبل از استفاده پیشگیری می‌کند.

 

 

نمونه های کشو گرمکن برای آشپزخانهدرباره کشو گرم‌کن‌ درباره کشو گرم‌کن‌ درباره کشو گرم‌کن‌ درباره کشو گرم‌کن‌درباره کشو گرم‌کن‌

 درباره کشو گرم‌کن‌ | وبلاگ دلتاکالا کشوی گرم کن در آشپزخانه برای گرم نگه داشتن ظروف یا غذا استفاده می شود البته بعضی گرمکن ها مثل یک فر عمل میکنند و میتوانند در پختن غذا هم به شما کمک کنند،حتی بعضی اوقات یک کشو گرمکن میتواند به شما برای باز کردن یخ مواد غذایی منجمد کمک کند و یا قبل از ریختن قهوه یا چای در فنجان ها آن ها را گرم نگه دارد.
و در هر جای دیگری که شما نیاز به گرمای مشخص در زمان مشخصی دارید یک کشوی گرمکن دستیار شماست.
کشوی گرم کن در آشپزخانه برای گرم نگه داشتن ظروف یا غذا استفاده می شود البته بعضی گرمکن ها مثل یک فر عمل میکنند و میتوانند در پختن غذا هم به شما کمک کنند،حتی بعضی اوقات یک کشو گرمکن میتواند به شما برای باز کردن یخ مواد غذایی منجمد کمک کند و یا قبل از ریختن قهوه یا چای در فنجان ها آن ها را گرم نگه دارد.
لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه