درباره برند برویل | وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

برند Breville

درباره برند برویل | وبلاگ دلتاکالا برویل یکی از تولیدکنندگان بزرگ لوازم‌خانگی برقی و آشپزخانه در استرالیا است که محصولات خود را به سراسر دنیا صادر می‌کند. لوازم‌خانگی برویل دارای کیفیت بی‌نظیر، طراحی بسیار زیبا و کارآمد هستند.

در سال 1932، آقایان بیل اوبرایان (Bill O ‘Brien) و هری نورویل (Harry Norville) با ادغام اسامی خود، برند برویل را در شهر سیدنی استرالیا ثبت کردند و کار خود را با تولید رادیوهای کوچک و دستگاه‌های مین‌یاب آغاز کردند. پس از جنگ جهانی دوم و ورود شبکه تلویزیونی به استرالیا، این شرکت بر تولید لوازم کوچک خانگی متمرکز شد. در دهه 60 میلادی، با تأسیس مرکز تحقیق و توسعه برویل، جهش بزرگی در صنعت لوازم‌خانگی کوچک استرالیا و دنیا ایجاد شد. با تولید اولین ساندویچ ساز و غذا ساز در دهه 70، اولین تابه برقی در دهه 80 و اولین آب مرکبات گیری اهرم دار در سال 2004، این شرکت توانسته است تاکنون بیش از 200 طرح اختراع و بیش از 60 جایزه طراحی بین‌المللی در صنعت لوازم‌خانگی کوچک را به نام خود ثبت کند. امروزه برویل به فروشی بیش از 900 میلیون دلار در سال و حضور مستقیم در بیش از 40 کشور دنیا دست‌یافته که این نام را در صنعت لوازم کوچک خانگی تثبیت کرده است. گروه برویل محصولات خود را تحت نام برویل در اروپا عرضه نمی‌کند، بلکه توسط کمپانی‌های   درباره برند برویل | وبلاگ دلتاکالا دیگری همچون: SAGE در انگلستان و ایرلند CATLER در کرواسی، جمهوری چک، مجارستان و اسلواکی GASTROBACK در آلمان و اتریش SOLIS در بلژیک، هلند، ایسلند، لوکزامبورگ و سوئیس STOLLAR در استونی، فنلاند، لاتویا ولتوانی در این بازارها عرضه می‌کند. لازم به ذکر است که گروه برویل صاحب‌امتیاز این نام‌های تجاری نمی‌باشد (به‌استثنای برند SAGE) و لزوماً تمامی کالاهای عرضه‌شده این کمپانی‌ها توسط برویل طراحی نگردیده است.

 

 

گروه برویل محصولات خود را تحت نام برویل در اروپا عرضه نمی‌کند، بلکه توسط کمپانی‌های دیگری همچون:

  • SAGE  در انگلستان و ایرلند
  • BORK در روسیه
  • CATLER  در کرواسی، جمهوری چک، مجارستان و اسلواکی
  • GASTROBACK در آلمان و اتریش
  • Riviera & Bar در فرانسه
  • SOLIS در بلژیک، هلند، ایسلند، لوکزامبورگ و سوئیس
  • STOLLAR در استونی، فنلاند، لاتویا ولتوانی

در این بازار عرضه می‌شود. لازم به ذکر است که گروه برویل صاحب‌امتیاز این نام‌های تجاری نمی‌باشد (به‌استثنای برند SAGE) و لزوماً تمامی کالاهای عرضه‌شده این کمپانی‌ها توسط برویل طراحی نگردیده است.

از محصولات تولیدی برویل می‌توان به مخلوط کن برویل، آبمیوه گیری، اسپرسوساز برویل، غذاساز، توستر و … اشاره کرد. لوازم‌خانگی برویل جزو محصولاتی هستند که هر شخصی با یک‌بار امتحان کردن شیفته‌ی آن می‌شود و این محصولات را به دیگران نیز معرفی می‌کند.مشاهده تمام محصولات برویل در سایت دلتاکالا

انواع محصولات برویل (Breville)

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه