درباره برند آزمون کار|وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

درباره برند آزمون کار|وبلاگ دلتاکالا شرکت آزمون کار فعاليت هاي توليدي و بازرگاني خود را در زمينه انواع آبگرمکن هاي برقي، گازي از سال 1357 شروع نمود. 

ر

 

درباره برند آزمون کار|وبلاگ دلتاکالا اکنون پس از گذشت ساليان متمادي و کسب تجارب فراوان شرکت آزمون کار موفق گرديده تا بعنوان يکي از بهترين و بزرگترين توليدکنندگان در اين زمينه در سطح کشور مطرح باشد. انواع مختلف توليدات اين شرکت همگي برطبق استانداردهاي ملي بصورت کاملا اقتصادي و با هدف مصرف سوخت حداقل طراحي و ساخته مي شوند. ما توانسته ايم ترکيبي از طراحي مناسب، توليد با کيفيت، خدمات پس از فروش سريع را با توسعه و تحقيقات علمي در يک مرکز براي توليدات خود يکجا گردآوري نمائيم و براي اين منظور طراحان متخصص، مهندسان و پرسنل کارکشته، خدمات پس از فروش تمام وقت و تيم فروش کاملا فعال و پويايي را در کنار هم به کار گرفته ايم. عليرغم اينکه امروزه محصولات ما به 12 کشور جهان صادر مي شود، همچنان به دنبال توليد و صادرات بيشتر در زمينه وسايل گرمايشي مي باشيم.

 

 

کارخانه آزمون کار در تهران و در محلي که تنها 6 کيلومتر با مرکز اصلي مبادلات لوازم خانگي فاصله دارد، واقع شده و اين امکان فراهم گرديده تا در زمينه اطلاعات بازار با خواستهاي مشتريان همگام باشد. ما با شور و اشتياق و احترام فراوان از مشتريان خود چه در پهنه ملي و چه در پهنه بين المللي درخواست مي نمائيم تا از کارخانه ما بازديد بعمل آورند. 

اميد است تا بتوانيم دامنه فعاليت و توليدات خود را هر روز بيش از پيش ارتقاء داده و خشنودي مشتريان محترم خود را فراهم آوريم.

جهت ارتباط با شرکت آزمون کار با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه