درباره برند بیم|وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

تولد شرکت 

 درباره برند بیم|وبلاگ دلتاکالا کارخانجات بیم آلمان شروع فعالیت خود را در سال ۱۹۷۶ باهدف تحقق سرمایه‌گذاری و تولید محصولات لوازم‌خانگی و لوازم آشپزخانه با بهترین کیفیت و بادوام بالا شروع کرد. امروزه این برند یکی از پرچم‌داران تولید لوازم‌خانگی و آشپزخانه در دنیا بوده و محصولات خود را به‌تمامی کشورهای برجسته دنیا صادر می‌کند.

شرکت رایا تدبیر کویر باافتخار نماینده رسمی و انحصاری محصولات بیم آلمان در ایران بوده و اعلام می‌دارد که هرگونه استفاده سو از نام این شرکت و نام برند بیم آلمان با پیگرد قانونی مواجه خواهد شد.درباره برند بیم

مهارت‌های بیم

کارخانجات بیم آلمان با بهره‌گیری از مهندسین طراح و خلاق و کمک گرفتن از آشپزهای به نام و مشهور جهان سعی در این دارد که محصولاتی با بهترین کیفیت و کارایی ممکن را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده تا مشتریان پیشین ما را به مشتریان بالقوه معرفی کنند. تمام  سعی این برند و شرکت رایا تدبیر ارائه خدمات کم‌نظیر به مشتریان گرامی است.

 

 

سال ۱۹۹۰ 

در این سال بیم با بهره‌گیری از لوازم به‌روزتر صنعتی قدمی بزرگ درراه پیشرفت گذاشت.

سال ۲۰۰۰

گام بزرگ دوم بیم

درباره برند بیم|وبلاگ دلتاکالا با پیشرفت روزافزون صنعت و علم، بیم قدم پیش گذاشت و به یکی از غول‌های صنعت لوازم‌خانگی مبدل شد.

سال ۲۰۱۶

اعطای نمایندگی رسمی و انحصاری کارخانجات بیم آلمان به شرکت رایا تدبیر کویر

در سال ۲۰۱۶ به دلیل توانایی و قابلیت شرکت رایا تدبیر کویر، شرکت بیم آلمان قراردادی با شرکت رایا تدبیر کویر به امضا رساندند که این شرکت به‌طور رسمی نمایندگی انحصاری بیم آلمان را برعهده‌گرفته است.

طراحی هوشمند

BEEM، برند منتخب نمایشگاه IFA 2016 برلین، دارای طراحی برتر و بهینه محصولات

لوازم آشپزخانه حرفه‌ای

لوازم آشپزخانه بیم با کمک گرفتن از طراحی آشپزهای بین‌المللی بهترین کارایی را به همراه خواهند آورد.مشاهده محصولات بیم در سایت دلتا کالاطعم موردنظر خود را پیدا کنید.

با قهوه سازهای بیم با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین تکنولوژی به استقبال طعم و بوی فوق‌العاده‌ای خواهید رفت. طعم و بویی که به خاطرتان خواهد ماند.قهوه ساز بیم

تجربه

با ۴۰ سال تجربه، توسعه و شادی از نوآوری در عملکرد و طراحی ما بسیار مؤثرتر شده‌اند.

حتماً ببینید »» مشاهده‌ی جدیدترین محصولات بیمفروشگاه اینترنتی لوازم خانگی دلتا کالا

 

 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه