درباره برند اپکس |وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

درباره برند اپکس |وبلاگ دلتاکالا همان‌طوری که مؤید شما عزیزان می‌باشد، صنعت لوازم خانگی با سابقه بیش از ۵۰ سال فعالیت در ایران با کثرت و تنوع در حوزه نیازها و ضروریات خانگی، موردنیاز تمامی اقشار جامعه است. از سوی دیگر نرخ بالای جمعیت جوان کشور و آغاز زندگی مشترک آنان و به تبع آن نیاز این قشر وسیع به خرید و استفاده از لوازم خانگی، مبین اهمیت بازار لوازم خانگی می‌باشد. در واقع این صنعت، تأمین نیاز خانوارها را برای استفاده از امکانات مدرن و مطمئن در زندگی در فهرست مسئولیت خود دارد.

 

 

 

درباره برند اپکس |وبلاگ دلتاکالا در دنیای امروز یعنی عصر تکنولوژی و سرعت که با لحظه ای درنگ رقیب از شما پیشی می‌گیرد، ارائه محصولاتی خاص و منحصر به فرد کاری است بس دشوار. گروه اپکس با شناخت نیازهای بازار و توجه به جزئیات توانسته در زمینه تأمین متریال دکوراسیون داخلی از رقبای خود پیشی گرفته و از بهترین های این حرفه در بازارهای جهانی باشد

محصولات کاغذدیواری ما با نام های تجاری:

Baltimore-Colorado-Callisto-Luigi-Letizia-Pietro-Fabiola-Dante-Premium-Vista-Murano-Sam-Enter-Angry Birds-Marvel

و محصولات پارکت لمینت ما با نام های تجاری:

Harmony-Avatar

توانسته رضایت طرفداران زیبایی را جلب کند که خود تضمینی برای آرامش در محیط زندگی و محل کار می‌باشد.

درباره برند اپکس |وبلاگ دلتاکالا  “APEX” کیفیت مطلوب و رضایتمندی مشتریان را به عنوان مهم‌ترین هدف نشانه گذاری کرده است و همکاران ما در مجموعه مفتخر خواهند بود که نقش تأثیرگذاری را در تحقق و نیل به اهداف ترسیم شده، ایفا نمایند.

نمونه محصولات اپکس

لوازم خانگی:

برند اپکس

پارکت :

برند اپکس

کاغذ دیواری:

برند اپکس

deltakala.com

حتماً ببینید »» مشاهده جدیدترین محصولات اپکس

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی دلتا کالا

4.2 (84.62%) 13 votes
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه