خدمات پس از فروش وستینگهاوس

3 سال پیش

خدمات پس از فروش وستینگهاوس

خدمات پس از فروش وستینگهاوس شرکت برق وستینگهاوس (به انگلیسی: Westinghouse Electric) شرکت آمریکایی است که در سال ۱۸۸۹ تاسیس شده و در ساخت تجهیزات برقی، رادارها، نیروگاه‌ها، و موتور هواپیما سابقهٔ طولانی دارد.

این شرکت در سال ۱۹۹۵ مجموعه رسانه‌ای سی‌بی‌اس را خریداری کرد و از سال ۱۹۹۷ با نام شرکت سی‌بی‌اس به فعالیت ادامه می‌دهد. اغلب بخش‌های غیررسانه‌ای وستینگهاوس به شرکت‌های دیگر فروخته شده‌اند. بخش سیستم‌های الکترونیکی دفاعی این شرکت به شرکت هوانوردی آمریکایی نورتروپ گرومن فروخته شده و به عنوان شرکت جداگانه‌ای با نام سیستم‌های الکترونیکی نورتروپ گرومن فعالیت می‌کند.

اگرچه وستینگهاوس مدتی است که فعالیت خود را در حوزه لوازم خانگی متوقف کرده است؛ اما لوازم خانگی درجه یک این شرکت قدیمی و عظیم، هنوز هم میهمان خانه‌های بسیاری از مردم جهان است. این محصولات که در همه جهان به عنوان محصولاتی بادوام و در بهترین درجه کیفی شناخته می‌شوند؛ در ایران نیز طرفداران زیادی دارد؛ و اگر کسی بودجه کافی داشته باشد در خرید یک یخچال یا ساید بای ساید وستینگهاوس تردید نمی‌کند.


از علل محبوبیت این برند در سراسر دنیا توجه طراحان آن به موضوع گوناگونی و طراحی محصولاتی متناسب با همه فرهنگ‌ها و سبک زندگی‌های متفاوت است. به همین دلیل هم لوازم خانگی وستینگهاوس در سراسر دنیا از شمال امریکا تا خاورمیانه، از پرطرفدارترین محصولات خانگی هستند.

برند امریکایی وستینگهاوس با بیش از یک قرن سابقه در زمینه تولید محصولات مختلف، می‌تواند بهترین انتخاب در زمینه لوازم خانگی برای هر شخصی باشد. علت اصلی کیفیت بالای محصولات این کمپانی سنجنش تمام تولیدات در شرایط مختلف است؛ تا اطمینان حاصل شود که محصول تولید شده می‌تواند در هر شرایط اقلیمی و آب و هوایی به درستی کار کند. این موضوع بخصوص در زمینه یخچال، فریزر و ساید بای ساید وستینگهاوس مسئله بسیار مهمی است.

تماس با وستینگهاوس سرویس

شما عزیزان می توانید از طریق شماره تماس های زیر با یکی از شعب وستینگهاوس سرویس تماس حاصل فرمایید

شمال تهران : ۲۲۷۳۱۶۴۷ – ۲۲۷۰۸۸۹۸ – ۲۲۷۲۵۴۷۳

غرب تهران : ۸۸۵۹۰۱۲۷ – ۴۴۰۳۲۱۷۵ – ۴۴۰۳۲۷۱۳

شرق تهران : ۷۷۸۷۳۰۶۹ – ۷۷۲۸۷۴۳۴

مرکز و سایر نقاط تهران : ۸۸۵۹۰۱۹۶ – ۸۸۳۸۵۴۹۵ – ۸۸۳۸۵۴۹۴

بدون تعطیل شبانه روزی : ۰۹۱۲۵۰۴۰۳۰۶ –  ۲۲۷۰۸۸۹۸

 

 

 

لیست محصولات وستینگهاوس

 

برای مشاهده سایر محصولات و لیست قیمت ها سایت دلتاکالا را ببینید:

 

 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه