خدمات پس از فروش فادر

3 سال پیش

خدمات پس از فروش فادر در این قسمت شما می توانید با اسامی سرویسکاران مجاز و مناطق تحت پوشش آن ها جهت ارائه ی خدمات، به تفکیک محصولات آشنا شوید. شما می توانید با ارسال پست الکترونیکی به آدرس Services@ifatherco.com یا تماس با شماره تلفن ۳۴۰۳۲-۰۳۱ با واحد خدمات پس از فروش شرکت فادر در ارتباط باشید.


خدمات پس از فروش فادر لوازم خانگی فادر، خط تولید جدید و پیشرفته جاروبرقی این مجموعه افتتاح و  با تمام توان شروع به.تولید محصولات جدید نمود . به لطف خداوند متعال و همکاری و همدلی تمامی پرسنل گروه لوازم خانگی فادر، خط تولید جدید و پیشرفته جاروبرقی این مجموعه افتتاح و  با تمام توان شروع به.تولید محصولات جدید نمود .

به لطف خداوند متعال و همکاری و همدلی تمامی پرسنل گروه لوازم خانگی فادر، خط تولید جدید و پیشرفته جاروبرقی این مجموعه افتتاح و  با تمام توان شروع به.تولید محصولات جدید نمود . به لطف خداوند متعال و همکاری و همدلی تمامی پرسنل گروه لوازم خانگی فادر، خط تولید جدید و پیشرفته جاروبرقی این مجموعه افتتاح و  با تمام توان شروع به.تولید محصولات جدید نمود . به لطف خداوند متعال و همکاری و همدلی تمامی پرسنل گروه لوازم خانگی فادر، خط تولید جدید و پیشرفته جاروبرقی این مجموعه افتتاح و  با تمام توان شروع به.تولید محصولات جدید نمود .

  1. نمایندگان مجاز اجاق گاز فردار، رومیزی و فرتوکار
  2. نمایندگان مجاز اجاق گاز طرح فر
  3. نمایندگان مجاز یخچال و فریزر
  4. نمایندگان مجاز شومینه گازی
  5. نمایندگان مجاز جاروبرقی

 

لیست محصولات فادر

برای مشاهده سایر محصولات و لیست قیمت ها سایت دلتاکالا را ببینید:

 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه