خدمات پس از فروش ایزی ول EASYWELL | وبلاگ دلتاکالا

3 سال پیش

خدمات پس از فروش ایزی ول

محصولات ایزی ول

با Easywell کارها را آسان کنید و به بهترین نحو به انجام برسانید.

كمپاني تصفیه آب Easywell فعالیت رسمی خود را در ژوئن ۱۹۸۶ آغاز نمود. مدیریت شرکت برعهده آقای راجر لین بود که جواناني سختکوش به شمار می آمد. پیش از آن، آقای لین به همراه آقای نیکن چن که از دوستان وی بود شرکت گائو یین اینترنشنال را تاسیس کردند که یک شرکت تجاری با سرمایه گذاری مشترک به شمار می آمد. هدف از تاسیس این شرکت بیش از هرچیز کسب درآمد و ارتقای سطح زندگی بود.

متاسفانه، آقای لین بدلیل مشکلاتی از ادامه ي فعاليت در این شرکت انصراف داد و بقیه ی سالهای عمر را بدون شغلی با ثبات به زندگی ادامه داد. پس از آن بود که به دعوت آقای لین هونگیائو، برادر کوچکتر آقای لین، شرکت صنعتی Easywell را تاسیس کردند که امروزه با نام شرکت صنایع آب Easywell شناخته می شود.

این شرکت با سرمایه اولیه ای معادل ۵۰۰٫۰۰۰ دلار امریکا آغاز به کار کرد و در ابتدا ماشین های تولید شیر آلات را از شرکت جیا وانگ در لوگانگ ژانگهوا خریداری نمود. با کمک آقای وانگ یانگ چون جیا رییس کمپانی وانگ، و برادران وانگ، شرکت صنایع Easywell در ماه اول تاسیس خود به سود دهی رسید.

با توجه به شرایط خوب اقتصادی تایوان در دهه ی ۸۰ میلادی و از آنجا که در این دهه، جزیره تایوان در صادرات وکسب و کار بسیار فعال بود و واگذاری زمین رایگان برای چهار سال به افرادی که قصد تاسیس کارخانجات صنعتی را داشتند، صورت می پزیرفت، زمین مجموعه توسط خانواده لین فراهم شد و صنایع Easywell توانست بدون مشکل خاصی مجموعه مد نظر خود را راه اندازی کند.

در ۱۹۹۰، Easywell توانست مساحت کارخانجات خود را به ۶۸۰ متر مربع برساند و طی دوسال آتی، یعنی در سال ۱۹۹۲، این تجارت به رقابتی بسیار دشوار بدل شد بطوری که رقابت برای فروش شیر آلات در منطقه آسیای جنوب شرقی دیگر چندان صرفه ی اقتصادی در بر نداشت. پس از آن بود که آقای تونی اسپشال از شرکت کونو در امریکا از آقای لین برای بازدید از این شرکت در نمایشگاه WQA در فلوریدای ایالات متحده دعوت کرد. این نمایشگاه مخصوص تجهیزات تصفیه آب بود و Easywell شاهد درخواست همکاری آقای میشل شو از کارخانجات بین المللی جنتل ویند بود.

همانگونه که گسترش این تجارت از آرزوهای لین در سال ۱۹۹۲ بود، دو برادر تصمیم گرفتند فعالیت شرکت را به دو شرکت گسترش دهند و آقای لین دونگپو مسئول فعالیت های شرکت تصفیه آب Easywell شد و آقای لین هونگیائو شرکت لی جیانگ را بنا نهاد.

برای مشاهده سایر محصولات و لیست قیمت ها سایت دلتاکالا را ببینید:

لطفا امتیاز دهید
0
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه