درباره برند سولان سبز

3 سال پیش

درباره برند سولان سبز

 

 

شرکت سولان سبز در سال ۱۳۵۰ بانام گروه توليدی و صنعتی سَوَلان تأسیس گردید. این شرکت با احداث کارخانه‌ای در کشور ایران منطقه کهريزک تهران و در زمينی به وسعت ۳۳۰۰۰ مترمربع توانست با توليد سیستم‌های گرمايشی و سرمايشی شامل انواع کولرهای آبی, بخاری‌های نفت‌سوز و گازسوز و خوراک‌پزهای نفت‌سوز و گازسوز، گام‌های مؤثری را در جهت رشد و شکوفايی خود بردارد. گروه توليدی و صنعتی سولان سبز با بيش ازنیم قرن تجربه و نوآوری، پيشرو در صنعت لوازم‌خانگی و کسب افتخارات مختلف کشوری با تولید انواع کولر، بخاری و خوراک‌پز با صادرات بيش از ۹۵% از محصولات خود سهم عمده‌ای در صادرات لوازم‌خانگی کشور بر عهده دارد. این شرکت در سال‌های متوالی به‌عنوان صادرکننده نمونه معرفی گردید و به‌عنوان واحد نمونه کیفیت و استاندارد موفق به دریافت تندیس طلایی نشان استاندارد شد. مشاهده محصولات سولان سبز در سایت دلتا کالااین شرکت به‌منظور دستیابی به اهداف کلان سازمانی مبادرت به پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریتی نموده که به این منظور موفق به دریافت آخرین ویرایش‌های گواهی‌نامه‌های ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, CE شده است و ازآنجایی‌که سطح رقابت‌ها، متدها و فرآیندهای تولید با سرعت فزاینده‌ای در حال گسترش هستند، بنابراین در مقوله کسب‌وکار، تحقیق و توسعه از درجه بالایی از اهمیت برخوردار می‌باشد. این موضوع در حوزه بازاریابی، یعنی جایی که شرکت‌ها به‌منظور همگامی با گرایش‌های نوین بازار مصرف و همچنین تحلیل نیازمندی‌های مصرف‌کنندگان، چشمان تیزبین خود را بر روی رقبا و مشتریان متمرکز می‌کنند، دارای اهمیت ویژه می‌شود؛ که در همین راستا شرکت سولان سبز موفق به دریافت گواهی R&D از واحد تحقیق و توسعه وزارت صنایع گردیده است. 
همچنين اين شرکت با درک ضرورت برآورده سازی نيازهای کمی و کيفی مشتريان باهدف بهینه‌سازی و کاهش مصرف انرژی, اولين تولیدکننده کولرهای آبی با گريد انرژی A می‌باشد که این محصولات تحت حمایت سازمان بهینه‌سازی مصرف انرژی ایران (سابا) تولید و در اختیار مصرف‌کنندگان عزیز قرار می‌گیرد.  شرکت سولان با اشتغال‌زایی مستقیم بیش از ۵۰۰ نفر نیروی انسانی متخصص و متعهد بارها موفق به دریافت تندیس کارآفرین برتر گردید.فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی دلتا کالا
درباره برند سولان سبز مدیریت ارشد شرکت سولان سبز مجموعه را با داشتن کادر مجرب و متخصص به‌سوی اهداف متعالی خود یعنی رضایتمندی مشتریان و در راستای خط‌مشی کیفیت با گسترش مراکز خدمات پس از فروش و سرویس‌دهی تمام‌وقت با کمترین هزینه در کوتاه‌ترین زمان ممکن پیش می‌برد؛ و با توجه به اهتمام در دستیابی و حفظ کیفیت محصولات تولیدی، مبادرت به ایجاد خطوط طراحی و تولید گسترده جهت تولید قطعات عمده‌ای از محصولات خود نموده است و خطوط تولید خود را مطابق با استانداردهای روز دنیا پایه‌ریزی کرده که در حال حاضر کولرهای تولید این شرکت بر اساس استانداردهای بین‌المللی برای مصارف سرمایشی با ورقه‌ای گالوانیزه استاندارد باضخامت بالا و پوشش روی ۲۰۰ تا ۲۲۰ میکرون همچنین رنگ پودری الکترواستاتیک، با بازده سرمایشی بالا، هوادهی فوق‌العاده، مصرف برق پایین، یک سال گارانتی و نصب رایگان تولید می‌گردد. از دیگر تولیدات این مجموعه بخاری‌های نفت‌سوز می‌باشد که باقدرت حرارت دهی بالا، بی‌بو، کم‌مصرف با ظاهری زیبا، پوشش رنگ الکترواستاتیک و یک سال گارانتی تولید می‌گردد. 
سولان سبز با زیرساخت‌های مناسب و پتانسیل بالا، توان افزایش تولید تا سه برابر ظرفیت فعلی را دارا می‌باشد که در حال درباره برند سولان سبز حاضر با زیرمجموعه‌ای متشکل از برندهای فیلکس، فیکسو، بیس پلاس و فرنز فعالیت تولیدی خود را جهت دستیابی به بازارهای بین‌المللی و افزایش سهم صادرات در راستای یک تجارت موفق گسترش داده است تا در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد رشد و نوآوری هر چه بیشتر برندهای مذکور در برآورده سازی نیازهای مشتریان در ایجاد و تنوع محصول باشیم.

افتخارات و گواهینامه‌های شرکت سولان سبزگواهینامه گواهینامهافتخارات گواهینامه افتخارات افتخارات افتخارات افتخارات افتخارات افتخارات افتخارات

حتماً ببینید »» مشاهده‌ی جدیدترین محصولات سولان سبزفروشگاه اینترنتی لوازم خانگی دلتا کالا

سایت سولان سبز

www.savalanco.com

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه