انصراف عزیزی‌ خادم از انتخابات فدراسیون فوتبال

5 ماه پیش

 انصراف عزیزی‌ خادم از انتخابات فدراسیون فوتبال شهاب‌الدین عزیزی خادم رسما اعلام کرد در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت نمی‌کند.

 یکی از افرادی که درباره‌اش گفته می‌شد برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اعلام آمادگی خواهد کرد، شهاب الدین عزیزی خادم عضو سابق هیات‌رییسه بود. با این حال عزیزی خادم اعلام کرده که درانتخابات حضور نخواهد داشت.
در اطلاعیه‌ای که او صادر کرده، آمده است:‌


«با نام و یاد خدا و توکل بر الطاف بیکران او

ضمن تشکر و سپاس از همه ی مدیران ارجمند ورزش کشور ، اعضاء محترم مجمع عمومی فدراسیون فوتبال ، ورزشکاران پیشکسوت ، فوتبال دوستان عزیز  و اصحاب رسانه های ورزشی که در این  مدت با حمایت و همراهی تشویق گر اینجانب برای نامزدی در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال کشور بودند و با تقدیر از محبت و همکاریهای سازنده همه نامبردگان ،با توجه به حضور اشخاص با تجربه در عرصه انتخابات جاری ، اینجانب تصمیمی برای ثبت نام و حضور در رقابت های انتخاباتی ریاست فدراسیون فوتبال کشور را ندارم.

 انصراف عزیزی‌ خادم از انتخابات فدراسیون فوتبال بنده در طول سالهای خدمت در فدراسیون فوتبال و دیگر عرصه های  مدیریتی فوتبال کشور همواره خواهان  پیشرفت و ارتقا فوتبال ملی و رضایت و خرسندی ملت پر افتخار ایران بوده و هستم. برای اینجانب رشد ، توسعه ،کار آمدی ، مدرن سازی و برنامه محوری فوتبال ملی هدف اصلی بوده است و قبول مسئولیت اجرایی  همیشه فرع بر آن هدف اصلی بوده و خواهد بود.

اکنون در شرایطی که مدیران با انگیزه دیگری در صحنه حضور دارند ترجیح می دهم که دیگر عزیزان وارد این صحنه شده و با تدبیر و مساعی خود موجبات رشد و اعتلای فوتبال ملی را بیش از پیش فراهم آورند.

اینجانب نیز همچون همیشه به عنوان عضو کوچکی از این خانواده بزرگ آماده حمایت و پشتیبانی از فوتبال ملی میباشم و اندک تجربه و دانش مدیریتی خویش را به منظور ایجاد وحدت ، انسجام ، هم افزایی ملی ، رشد و اعتلای بیشتر در خدمت فوتبال کشور قرار خواهم داد.

امید فراوان دارم  هیات رئیسه محترم منتخب با همراهی مجمع عمومی ، زمینه رشد وتوسعه  فوتبال ملی را همراه با ارج گزاری به ارزشهای اخلاقی و فرهنگی و توجه به دانش های نوین مدیریتی فراهم آورند.

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب فریبا شتابی

بدون دیدگاه