شستشو و اتو لباس بدون وجود آب! | وبلاگ دلتاکالا

5 سال پیش

شستشو و اتو لباس بدون وجود آب!!!!!!!!!

 فناوری «Swash» همزمان یک ماشین لباسشویی و یک اتو بوده که در مدت کوتاهی لباسها را تمیز کرده، بوی بد آنها را از بین برده و چروکهای ایجاد شده را با فشار دادن یک دکمه صاف می‌کند.

 Standalone_1175X1290Open_1175X1290_SFF1000CSA_1 (1)

مقادیری از مایع بطور مستقیم بر روی لباسها پاشیده شده و سپس یک خشک‌کن به چرخش هوا در دستگاه می‌پردازد. پس از تنها ۱۰ دقیقه می‌توان لباس را که تمیز و مرتب شده، پوشید.

video-undefined-1FDA0C6E00000578-348_636x358 به ادعای سازندگان، دستگاهی با این اندازه برای اتاق خواب یا کمد لباس بسیار مناسب است بویژه اینکه دیگر نیازی به میز اتو نخواهد بود. چراغهای روی Swash به شمارش طول دوره چرخش پرداخته و کاربر را از زمان آماده بودن لباسش آگاه می‌کند. سیستم Swash از وزنه‌هایی برای نگهداشتن لباسها در جای خود استفاده کرده و همزمان مایع از جلو و عقب به لباس افشانده می‌شود. بخش خشک‌کن حرارتی، هوا را داغ کرده و در میان لباس گردش می‌دهد؛ هنگامی که این هوا به مایع درون الیاف برخورد می‌کند، با بخار چروکها را از بین می‌برد. این دستگاه نیازی به آب نداشته و همچنین به لوله‌کشی احتیاج ندارد که این امر آن را به یک دستگاه کاملا قابل حمل تبدیل کرده است. پارچه‌های جنس جین، پشم، پلی استر، لایکرا، پنبه، ترمه، پولک‌دار، منجوق‌دار و توری براحتی در این دستگاه شسسته می‌شوند.

مشخصات

تعداد پوشاک

شستشو ۲ طرفه  یک پوشاک ، شستشو ۱ طرفه ۲ پوشاک

ارتفاع  ۵۱

عمق  ۳۰

عمق با درب باز ۵۴

عرض ۱۶

وزن محصول  ۸۰

چرخه و افزودنیهای پیشنهاد شده

تعداد چرخه  ۳

چرخه انتخاب

عادی – ۱۰ دقیقه ، کارهای سنگین – ۱۵ دقیقه ، لغو

شمارش معکوس و نمایش وضعیت

شمارش معکوس زمان باقی مانده LED – سفید ،  چرخه انجام می شود – آبی ،  جام گمشده – نارنجی

ولتاژ   ۱۲۰ ولت

فرکانس  ۶۰ هرتز

شدت جریان برق  ۱۵ آمپر

 4_graphic1

موجب صرفه جویی  زمان شما

شستشو لباس در کمتر از ۱۰ دقیقه

 خداحافظی کنیدبا شستن بیش از حد، خشک کردن، اتو کردن و تمیز کردن .

4_graphic2

موجب صرفه جویی در پول شما

دیگر نیازی به بردن لباس جهت خوشکشوئی نخواهی داشت.

4_graphic3

موجب صرفه جویی در لباس شما

سیستم از بین بردن چروک ملایم است و رنگ لباس ثابت می ماند طول عمر آن افزوده میشود، بنابراین شما در واقع می تواند گسترش زندگی از لباس خود را.

انتظار می‌رود Swash از ماه سپتامبر در بازار آمریکا وارد شود اما ورود این دستگاه به بازار بین‌المللی و قیمت آن هنوز مشخص نشده است.

لطفا امتیاز دهید
0
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه

رسانه های همکار