تلویزیون 78 اینچی UHD خمیده سامسونگ با بدنه ای از جنس طلا! |وبلاگ دلتاکالا

6 سال پیش

تلویزیون 78 اینچی UHD خمیده سامسونگ با بدنه ای از جنس طلا!!!!!!!!!!!

gold-curved-samsung-tv

سامسونگ مدتی است که وارد حوزه تولید تلویزیون‌های خمیده شده است. حال این غول کره‌ای نمونه ویژه‌ای از تلویزیون خمیده در ابعاد ۷۸ اینچ تولید کرده که مهمترین ویژگی این دستگاه، بدنه پشتی آن است که تماما از جنس طلا ساخته شده است.

سامسونگ این محصول را با مشارکت گروه حراجی Christie’s تولید کرده و احتمالا شاهد ارائه این محصول نسبتا تجملاتی با پوشش طلا در حراجی‌های معروف خواهیم بود. اگر نگاهی به تکنولوژی  این محصول داشته باشیم، باید بگوییم که تفاوتی با سایر محصولات سری 4K خمیده سامسونگ وجود ندارد، اما با نگاهی دیگر، می‌توان این محصول را یک اثر هنری زیبا قلمداد کرد که هنر سنتی را با هنر مدرن ترکیب کرده است. طراح بدنه پشتی تلویزیون ۷۸ اینچی خمیده UHD سامسونگ (Special Edition)، سونگ یونگ هونگ، هنرمند کره‌ای بوده است. هونگ تکنیک نقاشی لاک کره ای که به دوران نوسنگی باز می گردد و یک هنر سنتی است را بر روی مواد مدرن انجام داد.

تلویزیون خمیده ویژه سامسونگ برای اولین بار در افتتاحیه حراج پاییزی Christie’s در هنگ‌کنگ (۲۰ نوامبر) در معرض دید عموم قرار گرفت. همه منافع حاصل از فروش این محصول به یک سازمان غیر دولتی جهانی (NGO) با هدف بهبود دسترسی به سلامت چشم با کیفیت بالا تعلق خواهد گرفت که هدفش ایجاد دسترسی راحت‌تر به داروها و ابزارهای مرتبط با سلامتی چشم برای همه افراد در سراسر دنیا است.

لطفا امتیاز دهید
0
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه