آشنایی با تلویزیونهای هوشمند الجی

5 سال پیش

آشنایی با تلویزیون های هوشمند (smart) ال جی

شرکت کره جنوبی که در نمایشگاه CES به رونمایی از دوربین مجهز به فن آوری تشخیص حرکت ، خود کرد ، آنها ادعا می کنند قادر به ایجاد یک تغییر بزرگ خواهند بود ، که چگونه مشتریان با تلویزیون خود تعامل داشته باشند.

این ایده، که موفق به کسب جایزه نوآوری نمایشگاه CES در سال ۲۰۱۲ شد، شبیه به دستگاه کینکت بدون نیاز به کنسول بازی های کامپیوتری است. کارفرمایان LG ادعا کردند این فن آوری یک فرمت از پلت فرم تلویزیون هوشمند است، و اینکه یک سری برنامه و بازی برای استفاده از تلویزیون های هوشمند سازگار LG ساخته شده است.

این دوربین به راحتی اجازه می دهد تا کاربران ، بدون کنترل از راه دور و به سادگی از طریق حرکات دست تلویزیون خود را کنترل کنند. و با حرکات دست می توانند تلویزیون را بی درنگ تغییر کانال دهند، صدا تلویزیون الجی را کاهش یا افزایش دهند یا تنظیمات دیگری را انتخاب کنند.

شین کاوامورا، کارشناس بازیهای سه بعدی برای ال جی در سخنرانی خود در سال ۲۰۱۲ CES در لاس وگاس گفت: “این مانند یک موس نامرئی در دست شما است. شما می توانید از دست خود به عنوان رابط کاربری ( به عنوان یک ماوس ) استفاده کنید، دست شما که به اطراف حرکت می کند.

تصاویری از تلویزیون هوشمند الجی (LG gesture camera)

 

کنسول تلویزیون هوشمند الجی

LG Smart TV 1

 

دستگاه تلویزیون هوشمند الجی

LG Smart TV 3

 

لطفا امتیاز دهید
0
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه

رسانه های همکار