تلویزیون بزرگ الجی با کیفیت تصویر بالا LG Ultra Reality

5 سال پیش

اولین تلویزیون بزرگ ال جی ULTRA HD TV در سال ۲۰۱۳ توسط شرکت الجی در نمایشگاه CES معرفی شده است .

ال جی ، در نمایشگاه CES 2014اولین تلویزیون ۱۰۵ اینچ ULTRA HD منحنی دنیا ،را در معرفی کرد.

ال‌جی تلویزیون منحنی ULTRA HD با نسبت تصویر شگفت‌انگیز ۲۱:۹ و کیفیت مبهوت‌کننده‌ای ارائه می‌دهد.

lg-ultra-reality-meteor-prank-deltakala-1

در دسامبر ۲۰۱۳- ال‌جی الکترونیکس از اولین تلویزیون منحنی ULTRA HD با نسبت تصویر ۲۱:۹ (مدل ۱۰۵UB9) در نمایشگاه لوازم الکترونیک مصرفی (CES) در لاس‌وگاس پرده‌برداری کرد. جدیدترین تلویزیون پیشرفتۀ ال‌جی اولین تلویزیون ULTRA HD منحنی این شرکت است. تلویزیون ۱۰۵ اینچ خیره‌کننده (به طور مورب) با مدل۱۰۵UB9  برندۀ جایزه شده و رسماً بزرگترین تلویزیون منحنی است که تاکنون ساخته شده است.

سخن برخی از مسئولان الجی در مورد تلویزیون منحنی ULTRA

یونگ-کی هوانگ، نایب رئیس و رئیس بخش تلویزیون در LG Display، می‌گوید: «شرکت LG Display فرمانروایی خود در بازار نمایشگرها را با فناوری‌های متمایز و مبتکرانه حفظ کرده است. با وضوح ۱۱ میلیون پیکسل، پنل ۱۰۵ اینچ LCD منحنی گواهی بر پیشگامی مستمر ما در بازار نسل بعدی نمایشگرها است که ارزش جهانی و استثنایی را برای مشتریان ما به ارمغان می‎آورد.»

این-کیو لی، معاون و سرپرست بخش تلویزیون در شرکت سرگرمی‌های خانگی ال‌جی الکترونیکس، می‌گوید: «ما مفتخریم که در بزرگترین نمایشگاه فناوری دنیا از تلویزیون ULTRA HD منحنی ۱۰۵ اینچ خود رونمایی کنیم. ال‌جی۱۰۵UB9  عنوان بزرگترین در دنیا و اولین در دنیا را با خود به همراه دارد و از پیشرفته‌ترین فناوری‌ها برای ارائۀ تجربۀ مشاهدۀ واقعاً منحصربه‌فردی برخوردار است. ما به گرداندن بازار نسل جدید تلویزیون‌ها ادامه می‌دهیم و نشان می‌دهیم که با ال‌جی همه چیز ممکن است.»

در آن زمان ویدیوهای تبلیغاتی زیادی از این شرکت برای نمایش کیفیت واقعی تلویزیون اولترا اچ دی ارائه شد در ادامه ما یکی از این تبلیغات جالب را نمایش میدهیم. شرکت کره ای الجی در تبلیغ این تلویزیون آن را عنوان اولین تلویزیون بزرگ در جهان معرفی کرده است .

در این ویدیو که کیفیت بالای تلویزیون ال جی به تصویر کشیده شده است از آن به واقعیت فوق العاده (Ultra Reality) نام میکند.

لطفا امتیاز دهید
0
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه

رسانه های همکار