ایران کارتوس Iran Kartoos

4 سال پیش
آبگرمکن ایران کارتوس

آبگرمکن ایران کارتوس

معرفی ایران کارتوس:

سابقه فعالیت این شرکت از حدود ۱۳۲۰ با تولید بخاری های نفتی چکه ای، میز و صندلی و فایل و کمد های بایگانی، اداری و مدارس شروع شد و به تدریج دامنه فعالیت خود را توسعه داده و برای اولین بار ساخت آبگرمکن نفتی را در خراسان شروع می کند به طوری که با توجه به مرغوبیت این کالا از شهرت به سزایی برخوردار گشته ، با توجه به فراهم شدن امکانات ، تولید بخاری نفتی کاربراتوری را در خط تولید قرار می دهد. از سالهای ۶۰ به بعد شروع به تولید آبگرمکنهای گازی نموده و از حدود سال ۶۵ به تدریج تولید بخاری گازی را در دستور کار تولید قرار می دهد که با عنایت خداوندی این تولیدت از تنوع و تعداد در مدلهای مختلف آبگرمکن استوانه ای، یخچالی ، دیواری و بخاری گازی در مدلهای مختلف و شومینه گاز سوز برخوردار است . و امروز نام شرکت تولیدی ایران کارتوس مشهد برای خریداران محصولات آن مترادف با مرغوبیت ، استحکام، زیبایی و قیمت مناسب است . این ویژگیها بر سالها تلاش و تجربه مهندسین و کارگران فنی کارخانه متکی است. مواد اولیه مصرفی از مرغوبترین انواع انتخاب می شوند و جدیدترین تکنولوژی موجود در انتخاب ماشین آلات و امکانات و تجهیزات فنی کارخانه مورد توجه و استفاده قرار میگیرد. قطعات نیم ساخته در ایستگاههای متعدد کنترل کیفیت مورد بررسی و آزمایش قرار می گیرد، نتیجه این فرایند کالایی است که از نظر مرغوبیت و کارآیی مورد تایید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران قرار گرفته و اجازه کاربرد مهر استاندارد زا دریافت نموده است و در حال حاضر دارنده گواهینامه ISO 9001-2000 هم میباشد . علاوه بر این، واحدهای مهندسی صنایع، واحد فنی ، واحد آموزش، واحد طراحی شرکت فعال و در راستای اهداف شرکت به فعالیت خود ادامه می دهند.

شرکت اهداف کیفی ذیل را سرلوحه سیاستگذاری و برنامه ریزی خود قرار داده است:

۱-     افزایش رضایت و اعتماد پایدار مشتری با کیفیت برتر به طور مستمر

۲-     تلاش در جهت افزایش کیفی و کمی روز افزون محصولات

۳-     عرضه انواع محصولات با کیفیت مطلوب و توزیع آن در سطح کشور و بین الملل

۴-     عرضه به موقع محصولات به مشتریان طبق قرارداد منعقده

مدیریت شرکت معتقد است با اقدامات ذیل میتوان در راستای تحقق اهداف کیفی خود گام برداشت:

۱-     تعهد به بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت

۲-     فراهم نمودن بستر لازم به منظور بالا بردن سطح دانش و مهارت فنی و تخصصی پرسنل

۳-     اعمال کنترل های موثر بر کیفیت محصولات در تمام سطوح

۴-     استفاده از تجهیزات پیشرفته با تکنولوژی روز

۵-     تعهد به رعایت و مقررات و الزامات قانونی

مدیر عامل شرکت تصویب کننده و ضامن اجرای نظام کیفیت به منظور دستیابی به اهداف فوق می باشد و تمامی مدیران و همکاران نیز ما را در این امر یاری می دهند.

لطفا امتیاز دهید
1
نویسنده مطلب scobar

یک دیدگاه

  • ناشناس
    2 سال پیش

    سلام خسته نباشید من از خراسان جنوبی نهبندان هستم من یک آبگرمکن دیواری کارتوس گرفتم الان درجه مشعل روی پنج هست ولی درجه داغی آب از پنجاه بیشترنمیشود باید چکارکنم که بیشتر داغ بکند ممنون میشوم راهنمایی کنید من را

رسانه های همکار