معرفی برند مجیک|وبلاگ دلتاکالا

2 سال پیش

درباره برند مجیک:

معرفی برند مجیک|وبلاگ دلتاکالا شرکت سهند الکترونیک کیش افتخار دارد به‌عنوان نماینده انحصاری شرکت مجیک در ایران محصولات آن شرکت را که از کیفیت خاصی برخوردار بوده و یکی از پرافتخارترین شرکت‌های کشور کره جنوبی است را در ایران عرضه نماید. نکته قابل توجه درباره برند مجیک این است که در سال ۲۰۱۰ موفق به کسب تأییدیه فرآیند مواد زیان‌آور از سازمان IECQ گردید این تأییدیه شامل تمام محصولات الکترونیکی و تصفیه‌کننده‌های شرکت مجیک است

 

 

شرکت مجیک بارويکرد مشتري محور در راستاي تکريم مشتريان، رسيدگي به پيشنهادات و شکايات مشتريان محترم و در نهايت ايجاد مشتريان وفادار اقدام به ايجاد سيستم مديريت رضايت مشتري نموده است.

روش کار جهت رسيدگي به شکايت مشتريان و جلب رضايت آنان به شرح ذيل است:

 • ۱طرح شکايت

  مشتري مي‌تواند شکايت خود را به صورت تلفني با شماره تلفن:۷۷۳۳۸۰۰۱ -۰۲۱ مطرح کند یا از طریق فرم ارسال پیشنهادات ، انتقادات و شکایات در پایین این صفحه و يا استفاده از پست الکترونيک واحد رسيدگي به شکايات به آدرس : service@magic.com شکايت خود را عنوان نمايد.

 • ۲ثبت شکايت

  پس از اعلام شکايت توسط مشتري، شکايت در فرم ثبت اطلاعات و خواسته‌هاي شکايت کننده ، ثبت مي‌شود.سپس چگونگي نحوه شکايت به صورتمطلوب به مشتريان، کارکنان و ساير طرح‌هاي ذينفع از طريق مکانيزمهاي ارتباطي اعلام مي‌گردد.

 • ۳اعلام وصول شکايت به شاکي

  بلافاصله پس از وصول شکايت به مشتري اعلام وصول مي‌گردد

 • ۴ارزيابي و بررسي شکايت

  سپس شکايت توسط کميته ارزيابي بررسي مي‌شود . فرآيند رسيدگي به شکايت به گونه‌اي طرح ريزي شده که مشتريان عزيز اطمينان حاصل نمايند که:الف- با تمام شاکيان رفتاري برابر و بدور از هرگونه جانب داري اعمال مي‌شود و تا حد امکان هويت مشتري و شکايت کننده محفوظ مي‌ماند.ب- فرآيند رسيدگي به شکايات به گونه‌اي در سازمان طرح ريزي و اجرا مي‌گردد که تمامي شاکيان با استفاده از مکانيزم‌هاي متعدد ارتباطي به آن دسترسي داشته باشند. همچنين اگر افراد متفاوتي در زنجيره تامين در دامنه شکايت قرار داشته باشند براي ايشان يک نسخه از پاسخ شکايت ابلاغ و ارسال مي‌گردد.ج- فرآيند رسيدگي به شکايت به گونه‌اي در سازمان ، طرح ريزي و اجرا مي‌گردد که با همه افراد دخيل در شکايت به صورت منصفانه، عادلانه و برابر برخورد مي‌شود. همچنين ارزش‌هاي شکايات ، تفاوت و خواسته‌هاي اختصاصي آن‌ها مد نظر بوده و مورد توجه قرار مي‌گيرد.د- مهمترين مسئله اين است که شرکت رازدار شکايت کننده بوده و تمامي جوانب، جزئيات و مشخصات مربوط به شاکي محفوظ بوده و نتايج فقط در اختيار افراد ذيربط قرار مي‌گيرد.

 • ۵اعلام تصميم اتخاذ شده به شاکي

  پس از بررسي شکايت نتيجه به شاکي اعلام شده و در صورت عدم رضايت شاکي تغييراتي در تصميم‌گيري ايجاد شده و تصميم جديد به اطلاع شکايت کننده مي‌رسد.

 • ۶نظرسنجي در خصوص رضايت از رسيدگي به شکايتدر نهايت جهت سنجش رضايت مشتريان فرم مخصوص نظرسنجي پس از رسيدگي به شکايت توسط نماينده شركت از طريق برقراري ارتباط تلفني با شاكي تكميل مي گردد.
  بديهي است نظرات شما عزيزان ما را در بهبود اين روش ياري خواهد نمود.
 • اگر از مقاله درباره برند مجیک رضایت دارید برای ما دیدگاه بذارید 

فوری:

برای خرید لوازم خانگی مجیک لطفاً بر روی عکس زیری کلیک کنید

درباره برند مجیک

برای اطلاع از لیست قیمت‌های لوازم‌خانگی مجیک لطفاً بر روی تصویر زیر کلیک کنید

درباره برند مجیک

 

4.7 (93.33%) 3 votes
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه

رسانه های همکار