معرفی برند آلبا گاز| وبلاگ دلتاکالا

2 سال پیش

درباره برند آلباگاز بیشتر بدانیم 

معرفی برند آلبا گاز ما در این مقاله به معرفی برند تجاری آلبا گاز میپردازیم شرکت الباگاز با نام تجاری آلتون با هدف تولید محصولات گاز سوز خانگی مطابق با استاندارد های روز در سال ۱۳۸۵ در زمینی به مساحت هشت هزار متر مربع در منطقه صنعتی آبسردواقع در کیلومتر ۶۰ جاده تهران فیروزکوه تاسیس گردید. 

معرفی برند آلبا گاز شرکت الباگاز با بهره گیری از پیشرفته ترین خطوط تولید و بابه خدمت گرفتن کارشناسان مجرب در واحد طراحی ، تحقیقات و توسعه و همواره به عنوان پیشرو در نو آوری و تولید محصولاتی مطابق با درخواست نیاز  مصرف کنندگان ایرانی شناخته شده است .

 

 

یک اجاق گاز خوب باید ویيگی هایی داشته باشد و ما در این مقاله یکی از بهترین تولین کننده های اجاق گاز ایرانی را معرفی میکنیم ، معرفی یک اجاق گاز خوب از بین این همه برند کار سختی هست ، ما سعی میکنیم در این مقالات اطلاعات خوبی برای این انتخاب فراهم کنیم . 

معرفی برند آلبا گاز| وبلاگ دلتاکالا این شرکت از محدود کارخانه جات تولیدی است که به طور مستقیم دارای سالن های متعدد پرس کاری ، لعاب کاری ، رنگ کاری می باشد .


معرفی برند آلبا گاز| وبلاگ دلتاکالا محصولات تولیدی این شرکت با نظارت مستمر بخش کنترل کیفیت بر خطوط تولیدی مطابق با استاندارد های ملی تولید میگردد . واحد خدمات پس از فروش الباگاز به صورت مستمر نظرات مشتریان را ثبت با بیش از ۳۰۰ مرکز خدماتی در سراسر کشور سعی در حلب رضایت بیشتر از این عزیزان را دارد .

معرفی برند آلبا گاز هدف اصلی الباگاز تولید محصولاتی با کیفیت و مطابق با سلایق ایرانی است . الباکاز همواره در جستجوی راه همکاری جدیدیست که با نوآوری در تولید محصولات جدید آسایش رفاه و نشاط بیشتری برای زندگی مصرف کنندگان به ارمغان بیاورد و در راستای ارتقا سطح کیفی همواره روش های ساده و هوشمندانه تری را در اختیار شما قرار می دهد .

امیدواریم این مقال معرفی برند آلبا گاز مفید واقع شده باشد . 

فوری فوری :

برای خرید لوازم‌خانگی با بهتری قیمت و فروش اقساطی باورنکردنی بر روی عکس ذیل کلیک کنید

5 (100%) 2 votes
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه

رسانه های همکار