الکترواستیل (Electro Steel)

4 سال پیش
یخچال فریزر دو قلوی الکترواستیل

یخچال فریزر دو قلوی الکترواستیل

الکترو استیل، انتخابی برای امروز و آینده است.
افتخارِ الکترواستیل همراهیِ شماست
گروه صنعتی الکترواستیل همچنان پیشرو در عرصه تولید و صنعت ملی گام بر می دارد،

آنچنانی که در حال حاضر با ظرفیت تولید روزانه ۱۲۰۰ دستگاه انواع یخچال و فریزرهای خانگی و بیش از ۱۰۰ دستگاه انواع یخچال و فریزرهای صنعتی ، ویترینی و همچنین انواع سردخانه ها و دیگر محصولات با کیفیت، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و پیشگامانِ کشور در حوزه صنایع برودتی می باشد.

رویکرد ما به کار و تولید، استفاده بهینه از سرمایه های داخلی، بهره گیری از فرصت های علمی و تخصصی نیروهای خلاق، مشارکت جمعی شرکا تجاری در تولید و عرضه محصولاتی است که زندگی شهروندان ایرانی را بهتر نماید.تکیه بر اصول مشتری مداری در تولید، اهتمام به رسالت ها و مشارکت های اجتماعی، ۴۰ سال سابقه درخشان تولید، همکاری بیش از ۱۰۰۰ نفر نیروی کاردان و مجرب، استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات تکنولوژی و برخورداری از شبکه گسترده خدمات فروش و پس از فروش از جمله عواملی است که تفاوت ما را با سایرین ایجاد می نماید و ضامن پیشگامی ما در عرصه تولید داخلی می باشدو اینهمه از اعتماد شما سرچشمه می گیرد.

تاریخچه الکترواستیل

گذر برگه های تاریخ دلالت بر آن دارد که الکترواستیل در سالهای پایانی دهه ی چهل خورشیدی پای به گردونه ی صنعت می گذارد محکم و استوار و امیدوار.

آغاز به کار شرکت با تولید محصولات صنعتی (یخچال و فریزرهای ویترینی , انواع آبسردکن و شیر سردکن , سردخانه ها و کانکس های سردخانه دار) همراه بود، امروزه این بخش از فعالیت شرکت با تولید روزانه بیش از ۱۰۰ دستگاه محصولات متنوع و متناسب با نیازهای شما جوابگوی بسیاری از درخواست های خاص، با تولید محصولات سفارشی در حد برندهای معتبر جهانی می باشد.

تولدِی دوباره؛

درسال ۱۳۶۰ با انتخاب برند “الکترواستیل” افق جدیدی در سیاست های تجاری شرکت در زمینه برندسازی ایجاد گردید و از آن سال به بعد فعالیت خود را با نام شرکت “الکترواستیل” ادامه داد.

ورود فناوری جدید نوفراست(یخچال و فریزر بدون برفک الکترواستیل) شرکت را برآن داشت تا با پیشنهاد بکارگیری این فناوری در فرآیند تولید یخچال و فریزهای خانگی توسط تولید کنندگان داخلی آن زمان گام جدیدی در این حوزه فعالیت برداشته شود،اما از آنجایی که طرح این موضوع  با استقبال تولیدکنندگان داخلی مواجه نگردید، خود تصمیم به تولید این نسلِ مُدرن از محصولات برودتی گرفتیم.

در راه رسیدن به این هدف والا و در سال۱۳۷۶ تولید اولین یخچال و فریزرهای خانگی بدون برفک  را به عنوانِ امکانی جدید با بهره گیری از تجارب قبلی خود آغاز نمودیم و از آن زمان به بعد با توسعه این فعالیت توانسته ایم سهم قابل توجه ای در تامین نیازهای مشتریان به این گونه کالاها را کسب نماید.

الکترواستیل به آرامش شما می اندیشد، ما همواره در کنار شماییم

5 (100%) 1 vote
0
نویسنده مطلب scobar

بدون دیدگاه

رسانه های همکار