خدمات پس از فروش دونار | لیست نمایندگی دونار

3 سال پیش

خدمات پس از فروش دونار | لیست نمایندگی دونار : شمدیران و مؤسسین شركت دونارخزر با بيش از ربع قرن تجربه كاری در زمينه تجارت و توليد لوازم خانگی، در سال ۱۳۷۸ اقدام به ثبت و تأسيس اين شركت نمودند

در سال ۱۳۸۰ خط توليد شركت به‌طور رسمی مورد بهره برداری قرار گرفت.

مؤسسین شرکت انگيزه خود را در تأسيس اين شركت و راه اندازی خط توليد آن، حمايت از توليدات داخلی، خدمت به توسعه صنعت ايران و استقلال و خودکفایی در صنعت و اقتصاد کشور بيان می‌کنند.

شركت دونارخزر با گذشت قريب به شش سال از راه اندازی خط توليد خود،  روز به روز بر فعاليت خود افزوده و مديران شركت با افتخار ابراز می‌دارند به هدف مهم و اساسی شان كه همانا اشتغال زايست رسيده اند.

در اين راستا حدود ۳۰۰ نفر به‌طور مستقيم در بخش‌های مختلف اين مجموعه مشغول بكار هستند و توانسته است برای بيش از ۱۰۰۰ نفر شغل غیرمستقیم ايجاد كند.

در حال حاضر اين شركت در تولید بخاری هرماتیک علاوه بر تأمين بخشی از نياز داخلی مفتخر به تأمين نياز سایر كشورهای منطقه می‌باشد.

توسعه صادرات روزافزون به كشورهای منطقه و هم‌جوار از مهم‌ترین اهداف و برنامه های اين شركت در آينده بسيار نزديك است.

سخن آخر اينكه خانواده بزرگ دونار خزر به شعار ” توليد ملي – افتخار ملي” ايمان قلبي داشته، سعادت خويش و نسل‌های آتي را در استقلال صنعتي و اقتصادي كشور عزيزمان ايران می‌داند .

تلفن های تماس نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش دونار

۰۲۶-۳۴۵۰۹۰۸۳

۰۲۶-۳۴۵۱۹۰۸۳

۰۲۶-۳۴۵۸۳۵۸۸

۰۹۱۹-۱۲۷۳۱۳۳

۰۹۳۶-۹۳۹۶۸۶۳

برای مشاهده سایر محصولات و لیست قیمت ها سایت دلتاکالا را ببینید

 

.فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی دلتا کالا

4 (80%) 1 vote
5
برچسب ها :
نویسنده مطلب scobar

5 دیدگاه

 • ناشناس
  2 سال پیش

  انصافا محصولات ب درد نخور و آشغالی تولید میکنن

 • حافظ عسکری
  2 سال پیش

  این جانب یخچال وفریزردونار درشیرازخریدمدوماه بعدازگارانتی فریزرش خراب شدوازطرف نمایندگی سرویس شدواکنون بعدازدوماه دوباره مشکل داردوازخریدمحصول پشیمانم اماپشیمانی دگدسودی نداردودرسایت هرچه تلاش کردم تلفن نمایندگی شیراز راپیداکنم نتوانستمایابااینگونه کالااعتمادمشتری چه می شودشماره تماس۰۹۱۷۱۰۴۷۲۸۲

 • مرتضی زند
  2 سال پیش

  من که یه یخچال خریدم و راضیم. فقط ایرادای جزئی در حد لامپ و بوگیر پیدا کرده وگرنه که خیلیم خوبه. قیمتشم خیلی خوب بود وقتی خریدم

 • دینا رحیمی
  1 سال پیش

  مایک ماه پیش یه کولر ابی خریدیم چند دفعه اتصال کرده وخاموش شده الاندیگه روشن نمیشه مثل اسباب بازی میمونه

 • محمدمحم
  1 سال پیش

  خدا باغث و بلنی و سازنده این یخچال رو لعنت کنه که جنس بنجل میده دست مردم

رسانه های همکار